Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Da ti pokaze cica kako se to radi....
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Trinkijeriju igraju leptirići u stomaku: Pobeda u derbiju kao kajmak na pljeskavici

      http://www.mozzartsport.com/kosarka/...skavici/312349
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Jbt premala razlika s obzirom na 6 trojki...
        Bice guravo do kraja. Oni imaju iskusnije igrace sto ce plasim se da prevagne u neizvesnoj zavrsnici.

        Comment


        • Ipak su nas deda Stratos rutinski dobio.
          Mnogo nas je unazadio period bez dobrog trenera od kako je Dule otisao...

          Comment


          • Ne moze ni Trinkijeri nista ovde bez jos jednog dobrog beka i centra

            Comment


            • Realno stanje stvari, kvalitetnije igrace imaju. Pogubili smo se na pocetku drugog dela i nikako nismo uspeli da se vratimo. Opet brdo glupih poteza.

              Marinkovic nas lepo kanalio, mada nije jedini. Trinkijeri ce imati bas mnogo posla da dovede ekipu na nivo borbe za trofeje. Mora svih 40 minuta da nas ima na terenu, a ne samo 20.

              Samo borba!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Off:

                Komentatori sa Arene su sramotni bili...

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Trinkijeri: Ovo ide na moj račun, ja sam kriv

                  http://www.mozzartsport.com/kosarka/...am-kriv/312480
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Imam osećaj da bi ih pobio.
                    Neka. I ovo sve cilj odrastanja.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Kkp "zaradio" 75k eura na odpuštanju Brauna. Malo li je?

                      Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Najverovatnije ćemo potpisati Hikmana i to samo do kraja ABA sezone.

                        50k (10k X 5 meseci)

                        Postoji mogućnost da se produži za kls, ali to će zavisiti od njegovog stanja i kls pravila za strane igrače.

                        Sve u svemu nisam zadovoljan jer je opet kocka sa igračem koji nije igrao 6 meseci i ima 33 godine, ali može biti ubod i da odigra sasvim ok na svežinu i iskustvo.

                        Jbg, nema se, ali se borimo.

                        Comment


                        • To onaj iz Makabija? Dobar igrač ako je on. Treba se boriti uvek, to je odlika velikih. Nzm što ne idete po Muslija

                          Comment


                          • Hikman je igrac sistema, trenerova ruka na terenu. Dobar je na obe strane terena, dobar je defanzivac i solidan napadac i to za EL nivo. Sad, ova pauza je bila duga, ne znam dal je bio povredjen ili niko nije hteo da preuzme ugovor. Svakako ozbiljno pojacanje i siguran sam da sa njim dolazi i centar. Slabi ste dole, niste kosa dali, blokovi su losi, slab spejsing za bekove. Nuzno je dovesti nekog dobrog i dominantnog centra. Ako zelite borbu za trofej da kazem. Tesko ce Hikmanu znaciti bilo sta kad igra pik sa Gagicem npr...Mislim da njega treba da menjate, Lejndejl ili kako vec vam daje spejsing, Gagatar bas nista. Solidan defanzivac ali u napadu previse tanak. U principu vam treba sad prvi centar i to je to...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nema ljeba od toga, krpi se zakrpa, ja bih iskreno volio da se posibaju sa svima ove sezone, ali mislim da je voz vec otisao ove godine. Ne razumijem potez uprave da ako se vec pregovaralo sa Andreom ljetos, da drze Canka, i skarabudze sastav, kad su vec ove sezone mogli da zadaju ozbiljan udarac svima. Andrea jes mag, ali ne toliki, oni mogu da se pobiju sa svakim, ali je gotovo nemoguce svesti nivo gluposti koje ova ekipa posjeduje, odnosno uvesti cijelu utakmicu u egal. Mislim da je ova sezona bacena, i da je derbi sa Zvezdom neka realna mogucnost ovog sastava. Volio bih da ih tresnete u plej ofu, ali previse je tu limitiranih igraca, komformista. Srecno momci.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • To nije igrac koji individualnim kvalitetom moze da napravi razliku u Partizanu. Najveci benefit bi trebalo ocekivati u odbrani i verovatno timskom iskustvu.

                                Comment

                                Working...
                                X