Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeboteeee
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ne moze ove sezone nista da se uradi,f4 aba lige je nas maksimum,fali ovde jedan fizicki jak centar i s klupe bek suter da odmeni Marinkovica.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Jesam li ja dobro video da Marinkovic nije na spisku ove nase rezervne reprezentacije,ne kapiram to,pa on nam je mozda i najbolji mladi kosgeter.
        Realno, uzasne partije pruza... Sigurno da prednost imaju Avramovic, Milosavljevic, Dobric, Lazic (hm)....

        Nego, sto je navijanje mrtvije nego inace?

        Comment


        • Kakvo razocaranje na licu Trinkijerija
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Za čega Vanja da se odmori?
            Momak ne opravdava sva ulaganja i minutažu koju dobija i koju konstantno baca niz vetar.
            Najduži staž mu u klubu a ne može dve tekme krštene napraviti.
            Polako gubimo veru sa njim.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Realno, uzasne partije pruza... Sigurno da prednost imaju Avramovic, Milosavljevic, Dobric, Lazic (hm)....

              Nego, sto je navijanje mrtvije nego inace?
              Navijanje mrtvije jer brojne jbn frakcije utiču na masu (tu stavljam i sebe) da dolaze i daju podršku ko što je rađeno prethodnih 35 godina.
              Ovo danas sve samo ne dobro znani Pionir.
              Vanja ne zaslužuje poziv jer sa minutima u igri i partijama koje pruža daleko je od reprezentativnog dresa.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 21-11-18, 19:47.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Navijanje mrtvije jer brojne jbn frakcije utiču na masu (tu stavljam i sebe) da dolaze i daju podršku ko što je rađeno prethodnih 35 godina.
                Ovo danas sve samo ne dobro znani Pionir.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                To je bas strasno.... ko to radi, zasto i u cijem interesu?

                Comment


                • Ali koliko ispizdim kad je sam ko duh na sutu za 3 i on baci cigletinu

                  Jebiga, losa utakmica, to je to od EC-a. Sad pun fokus na ABA, pa da se pobijemo posteno sa svima.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    To je bas strasno.... ko to radi, zasto i u cijem interesu?
                    Odavno nije više interes biti pravi/pošten navijač. U sve životne pore, samim tim i u navijačke ušao velik priliv novca, najvećim delom od zelenasenja i droge pa razne rmpalije, nazovi mudonje i baje u sprezi sa raznim državnim strukturama vide svoj interest i korist za brzu lovu i lagodan život.
                    Ulazak "stranih tela", zbog stvari koje sam naveo, napravili od nekada neustrašivog Juga neku prćiju gde svako radi u svom interesu šta hoće.
                    Posle 30 godina ne posecujem sportske arene kada igra Partizan. A takvih, ko ja, na izvoz...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • I pored poraza, prevashodno zbog nanovo prikazanih gluposti svojstvene deci, vidi se itekako porast i sazrevanje tima. Sigurno će Trinki kanalisati "žute minute" na razumnu mjeru i dizati ekipu kako vreme odmiče.
                      Samo i ptice na grani vide šta nam fali. Igrač sa sigurnim poenima u rukama i kršten dugajlija.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Dobro je Vanja danas sutirao,taj preko ruke kad je omasio ceo kos je bio u zadnjim sekundama napada,trebalo je vise akcija za njega da se igra,ali nekako mi deluje da smo u odbrani previse mekani,nema tu nekog da se pobije pod kosem.

                        Comment


                        • Vanja šutira na mahove. Pogodio u prvom dve vezane sa 7m pa nestao do početka zadnje. Što je, složićeš se duga vremenska apstinacija za nekog po vokaciji izrazitog strelca. Sadašnji KKP nema takav luksuz istrpeti "prazne hodove" i naravno da nam se obije o tintaru.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Partizan je dosta napredovao od dolaska Trinkijerija.
                            Moje misljenje je da Vanja Marinkovic ne moze da bude prvi suter Partizana, ako zelite nazad u EL.
                            Jednostavno, nije konstantan, a i nije taj kvalitet.
                            Mislim da bi se u nekoj ulozi igraca sa klupove snalazio cak i u nekim EL ekipama, a ovako kao nosilac, mrka kapa...

                            Comment


                            • https://youtu.be/mQ_Sl4wtevw



                              Bilo je obrisano sa YT, pa sam postavio ponovo. Da se malo oporavimo od večerašnjeg poraza
                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X