Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke komšije na pobedi, izvinite za ovu docnju kod čestitanja. Vi možete da igrate samo bolje iz utakmice u utakmicu, pa da se ćeramo ove sezone kako valja.
    Last edited by nebitan; 07-11-18, 06:39. Reason: oe=ove
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Koliko sam juče nervoze izbacio iz sebe. Pojedinci su me doveli do tačke pucanja da se čovek zapita zašto oni treniraju.
      Gagićev sraman ulazak nešto što me inspirisalo da mu sve po spisku. I ako je jedan od iskusnijih dozvolio sebi da za samo 6 minuta napravi više gluposti i faulova nego neko za celu sezonu.
      Lendejl jeste spakov'o najviše 18 poena. Ali defanzivno prikazao sve nedostatke koje ukoliko ne popravi kako sezona odmiče može imati dosta poteškoća a i mi, ko klub, zajedno s njim. Izgubio gotovo svaki duel jedan na jedan sa Jovanovićem. Dečko ga je svaki put zidao i na identičan način unosio pod koš i lako poentir'o. Pitam se šta će mu raditi Odžo, Cirbes ili npr Omić kada budu mu direktni takmaci.
      Pejdž se diže. Nije mi iznenađenje. Očekujem velike stvari od Amera. Vidi se da mu odgovara Trinkijeva filozofija i postavka, kad se opusti još više biće poprilična napadačka napast za rivale.
      Nikolić i Gegić defanzivno ispunjavaju sve zadato. Ubrizgaju potrebnu dozu agresije. Očekujem da prikažu malko i napadačke raskoši pogotovo mladić iz Bosne.
      Zagor se svojim potezima, emocijom i koketiranjem sa publikom, agresijom izdvojio kao lider tima. Sa pravim njim, kako u napadu tako i u odbrani Trinki donekle može biti spokojan.
      Janković mora se malko uozbiljiti. Vidi se da mu treba vremena zato mislim da će ubrzo leći sve na svoje mesto. Pravi lošu selekciju šuta.
      Braun najveća nepoznanica. Za sada i ono malo što uđe izgleda dosta smuseno da ne napišem smešno. Videćemo dal će žabar izvući nešto iz njega ili će ubrzo put pod noge i pravac nazad u Ameriku. Ja sam da mu treba pružiti minute da vidimo taj potencijal ako ga uopšte i ima.
      Cibona se za vikend mora savladati i nastaviti mala ali vredna niska uspeha.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-11-18, 16:31.

      Comment


      • Janković mora se malko uozbiljiti.
        Godina prodje razum ne dodje

        Comment


        • Cini se da bi bas bilo gusto do kraja da Jovanovic nije napravio onu glupost. Ne znam da li ga je Jankovic nesto provocirao, mozda stipao... Nije odigrao nekih 14 minuta utakmice a ima najbolje brojke u timu u poenima i skokovima..

          Comment


          • Pa sigurno bilo podjebavanja ali nznm šta neko da ti uradi da na pravdi Boga isučeš lakat i svom silinom odvališ .
            Na kraju poput nevinašca zapitkuješ arbitre zašto pre vremena na tuširanje.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Što se tiče udaranja evo rosudite sami:

              ako ne vidite dobro, evo i iz drugog ugla:

              Verujem da su sudije morale isključiti oba košarkaša.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Klasicna nesportska Jankovica - mali nije bas citav uglavu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • https://youtu.be/ZV0ARdbqgrI



                  Jedna od najboljih ruka Partizana, poslednje dve decenije
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Originally posted by Krki PFC View Post
                    https://youtu.be/ZV0ARdbqgrI



                    Jedna od najboljih ruka Partizana, poslednje dve decenije
                    Jos da mu Vujosevic nije upropastio sut sa promenom mehanike izbacaja, bio bi jedan od najvecih.

                    Comment


                    • Ih pretera ga sa Urosem.... on je bas primer kako ne uspeti van maticnog kluba.

                      Comment


                      • Originally posted by Svarog View Post
                        Jos da mu Vujosevic nije upropastio sut sa promenom mehanike izbacaja, bio bi jedan od najvecih.
                        A kako mu je to upropastio sut promenom mehanike? Tripkovic je bas jedan od retkih igraca koji je imao izuzetno pravilan izbacaj I estetski lep izbacaj. A pored estetike je zabijao trice vrhunski. Definitivno najbolji suter iz Partizana kog sam ja imao prilike da gledam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          A kako mu je to upropastio sut promenom mehanike? Tripkovic je bas jedan od retkih igraca koji je imao izuzetno pravilan izbacaj I estetski lep izbacaj. A pored estetike je zabijao trice vrhunski. Definitivno najbolji suter iz Partizana kog sam ja imao prilike da gledam.
                          Kakvu mehaniku ima trenutno najbolji suter na svetu i da li mu je treba menjati? Tripkovic je pre pocetka rada sa Vujosevicem bio 5x bolji suter a on mu je zbog teznje za tim skolskim izbacajem upropastio sut, normalno ne toliko da bi postao los suter ali dovoljno da bude daleko losiji od onog sto je bio.

                          Comment


                          • Kad ste vec kod sutera, meni je Andjusa iz Hemofarma bio top suter. Kasnije se izgubio. Tripkovic - suter za uzivanje kada ga ide, mada mislim da ga navijaci Partizana nisu toliko voleli (krugovi za Urosa i tako).
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Jedino sto za sad valja u timu su ove ludacke ukradene lopte Zagora, Alija i Gegare. Puno posla ceka debelog 2

                              Comment


                              • Zagorac definicija Partizana!

                                Comment

                                Working...
                                X