Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/dGoJB43kCKo

    Dule Vujošević pred meč sa Barselonom 1988 godine
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Nece da mi otvori yourube na telfonu jel to kad je bio trener zvezde?

      Comment


      • Zurnal objavio da je Trinki potvrdio.

        Comment


        • Tačnije Trinkijeva supruga

          Comment


          • Zna se ko kosi a ko vodu nosi
            Neka vam je sretan Trinki, biće zanimljiviji debiji a opet bez tenzija sa klupa.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Meni je drago što ćemo često viđati harizmatičnog Trinkijerija na našim parketima i konferencijama za štampu. Izuzetno pozitivna i duhovita ličnost. Dobro, nije gadljiv na pare, pa je došao u Partizan, ali šta da se radi.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Meni je drago što ćemo često viđati harizmatičnog Trinkijerija na našim parketima i konferencijama za štampu. Izuzetno pozitivna i duhovita ličnost. Dobro, nije gadljiv na pare, pa je došao u Partizan, ali šta da se radi.
                Sledeca ovakva duhovitost vodi na odmor. Isto vazi i za ostale forumase.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Sledeca ovakva duhovitost vodi na odmor. Isto vazi i za ostale forumase.
                  Isključi malo pristrasnost i budi objektivan, jer si prihvatio da budeš moderator. Ne vređam nikoga. Ti često pokušavaš da budeš duhovit na sličan način. Slobodno me banuj, ako misliš da sam prekršio neko pravilo foruma. O Trinkijeriju stvarno mislim ono što sam napisao. Retko harizmatičan lik. A naravno da nije gadljiv na pare, jer nije došao u Partizan iz ljubavi. Kao što kažu KUD Idijoti...

                  https://www.youtube.com/watch?v=dn4tS2esEjg

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Isključi malo pristrasnost i budi objektivan, jer si prihvatio da budeš moderator. Ne vređam nikoga. Ti često pokušavaš da budeš duhovit na sličan način. Slobodno me banuj, ako misliš da sam prekršio neko pravilo foruma. O Trinkijeriju stvarno mislim ono što sam napisao. Retko harizmatičan lik. A naravno da nije gadljiv na pare, jer nije došao u Partizan iz ljubavi. Kao što kažu KUD Idijoti...

                    https://www.youtube.com/watch?v=dn4tS2esEjg
                    Ja samo upozoravam na vreme, pre nego sto dodje do pominjanja bankomata, SNS, Ostoje i ostalih nagadjanja koje sa kosarkom nemaju veze, a koje su cisto trolovanje i spamovanje. i na ovoj, i na ostalim temama.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ja samo upozoravam na vreme, pre nego sto dodje do pominjanja bankomata, SNS, Ostoje i ostalih nagadjanja koje sa kosarkom nemaju veze, a koje su cisto trolovanje i spamovanje. i na ovoj, i na ostalim temama.
                      Iskreno, zabole me i za Ostoju i za Čovića i za SNS. Sve ljigavac do ljigavca. Da se ja pitam, proterao bih politiku iz sporta odavno.

                      Comment


                      • Srecno debelom! Da nas izvadi iz govana.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Trebaće debelom dosta vode ne bi li se sva govna sprala.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Zna li se kolika će plata biti Trinkiju? Dobar trener baš. Što se kaže na vreme, nije mnogo otišla sezona. Trebaće tu mesec, dva za impelentaciju sistema da se vide malo veći obrisi, ali i igrači će se više zalagati. Nije isto igrati kod Čanka i kod Trinkija. Sećam ga se iz Kantua

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Zna li se kolika će plata biti Trinkiju? Dobar trener baš. Što se kaže na vreme, nije mnogo otišla sezona. Trebaće tu mesec, dva za impelentaciju sistema da se vide malo veći obrisi, ali i igrači će se više zalagati. Nije isto igrati kod Čanka i kod Trinkija. Sećam ga se iz Kantua
                              http://www.mozzartsport.com/kosarka/...rtizanu/310323

                              Comment


                              • Nije puno za takvog trenera. Koji je poslednji stranac na klupi Zvezde / Partizana? Ne mogu da ae setim? Ne računamo Slovence, Crnogorce... Je l on prvi?

                                Comment

                                Working...
                                X