Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rano zaključujete o strancima.
    Dal je neko promašaj ili nije gledam se bar na polusezoni.
    Pejdž ima ruku, to se vidi i kad se još aklimatizuje i opusti biće svakako opasnost za protivničke koševe. Aman prvi put je u Evropi i susreće se s ovakvim načinom igranja.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Pejdz je odlican igrac po meni,samo mu treba vremena..ako je proces istrpeces ga..treba mu snage,stamine i iskustva...Centar je tanak vec i neki upgrade tezak moze da se desi...Zavisi do ambicija kluba..ali verujem da cete promeniti na polusezoni nekog od ta dva..ako zelite PO..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sani, Novica, Gavrilović, Gegić, donekle i Nikolić, previše totalnih marginalaca u ekipi koji svojim prisustvom na parketu ne uspevaju da održe ekipu čak ni na 0 već je teraju u konstantni minus. Bledunjav trener koji ne ume da nađe način da prenese na igrače ono što želi od njih, totalna izgubljenost na obe strane terena, to su glavni problemi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Niko se neće menjati, pogotovo ne dva stranca - Pejdž i Lendejl. Smatram da će obojica dati veliki doprinos borbi za 4 u regionu.
          Gagić je znatno masivniji od Ozija pa ponekad u duelu deluje ko da je od stakla.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Sani, Novica, Gavrilović, Gegić, donekle i Nikolić, previše totalnih marginalaca u ekipi koji svojim prisustvom na parketu ne uspevaju da održe ekipu čak ni na 0 već je teraju u konstantni minus. Bledunjav trener koji ne ume da nađe način da prenese na igrače ono što želi od njih, totalna izgubljenost na obe strane terena, to su glavni problemi.
            Moram reći da delim apsolutno sve što si napisao. Sa malom ispravkom Nikolića. Dečko svojom borbenosti i agresijom zna da pokrene uz to može i spolja pogoditi.
            Ovi prvi pomenuti, ajde Gegić je još zelen su veliki problem sadašnjeg Partizana.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Moram reći da delim apsolutno sve što si napisao. Sa malom ispravkom Nikolića. Dečko svojom borbenosti i agresijom zna da pokrene uz to može i spolja pogoditi.
              Ovi prvi pomenuti, ajde Gegić je još zelen su veliki problem sadašnjeg Partizana.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Nije ipak sve tako loše, najozbiljnije to mislim, recimo mene je prijatno iznenadio Nervozni Poštar iz Benkovca [emoji23] - Gagula vam je najkonstantniji igrač , mnogo je smanjio brainfartove po kojima je poznat iz prethodnog dela karijere i dosta dobru energiju ima na terenu.
              Videćemo kakav je taj Amer što je stigao, Zagorac treba da se vrati, s tim da će on do kraja sezone igrati toplo- hladno, biće utakmica gde će da razvali i onih na kojima će biti potpuno nevidljiv. Fali i malo mesa pod koševima.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • I Gegić i Nikolić igraju prvenstveno dobru, angažovanu odbranu. Pejdž je dobar igrač ali mu nedostaje mase, Lendeju treba trener da ga unapredi i mislim da je toliko i Pecarski mogao da pruži, Novica je i prošlu sezonu krenuo kilavo a Vanja je uvek bio "Nit smrdi nit miriše"..Gagić im donosi energiju koju je ranijih godina davao igri Novica ali mu treba podrške ali je nema i da dodam Si je totalno van forme.
                P.S. Šta je sa Zagorcem? Kakvu povredu vuče?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  I Gegić i Nikolić igraju prvenstveno dobru, angažovanu odbranu. Pejdž je dobar igrač ali mu nedostaje mase, Lendeju treba trener da ga unapredi i mislim da je toliko i Pecarski mogao da pruži, Novica je i prošlu sezonu krenuo kilavo a Vanja je uvek bio "Nit smrdi nit miriše"..Gagić im donosi energiju koju je ranijih godina davao igri Novica ali mu treba podrške ali je nema i da dodam Si je totalno van forme.
                  P.S. Šta je sa Zagorcem? Kakvu povredu vuče?
                  Loža.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Deluje da je Zagorac taj koji je motor ove ekipe. On reaguje na tribine, oseca atmosferu, i energijom dize ostale igrace. Mislim da je jedan od onih igraca koji ce uvek igrati bolje u Partizanu nego u ostalim klubovima.

                    Sa druge strane imamo ovaj izgubljeni slucaj, koji je isto tako lozana ali ona sirova, klinacka. Isprimio se kod one banane, i jos se kao posle cudi sto mu je sviran faul a pljesak po ruci se cuo do Bezanijske Kose. S obzirom da je bio nezadovoljan sa minutazom prosle sezone, koliko on ocekuje da ce imati ove?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Omasili ste sa strancima i to ste debelo omasili na dve kljucne pozicije.
                      Lendri ima meku ruku, moze da pogodi za 3 i to je sve od njega. Mrtvi belac. U ABa ligi skoro svaki centar je bolji od njega.
                      Pejdz je bez sale igrac lever Filipa Covica. Nema sta da trazi igrac od 50kg u ozbiljnoj kosarci. U napadu je slab da napadne obruc, ne moze ni da iskreira nista jer ga i najmanji kontakt izbaci iz balansa.. U odbrani igrac manje.

                      Omasili ste na dve najbitnije pozicije. Stranci treba da prave razliku i da vuku ove domace sljakere.
                      Tacno, prosle sezone u januaru nas je ubio van 6.75. Znam da si mislio na Landalea.

                      Partizan ima znatno bolje domace igrace, ali za strance se slazem. Problem je sto je tesko pogoditi ako nemas bas 300-400k ili vise. Ne slazem se da je Paige ranga FC, slabiji je asistent, ali je sve ostalo bolje. FC u klubu gde ima prava da gresi i da radi sta hoce moze do brojki, tamo gde to nema ne sluzi nicemu. Paige je igrac za Mornar ili Igokeu, pa i ovaj sadasnji Partizan, slicno kao i onaj Miller sto ga je gledao jedan turista iz Turske. Igrac za granicne EC klubove koji su tu negde za maksimum drugu fazu.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Koliko sam ja shvatio, niko iz Partizana nije najavljivao napad na EC i sigurnu borbu za ABA titulu ove sezone. Ako grešim, jer nisam mnogo pratio njihove izjave u predsezoni, ispravite me.
                        A ako sam u pravu, onda stranci (pre svih Paige i Landale) koji su dovedeni imaju smisla, posebno ako su potpisani na više od jedne sezone. Obojica će da rastu kroz sezonu, a ima materijala i kvaliteta da se radi sa njima. Tu se dolazi do pitanja struke koja to treba da sprovede u delo, a to već ne mogu da komentarišem jer ne znam ni sam da li je ili nije u stanju da to i uradi.
                        Zagorac je najbitniji deo tima, u svakom smislu, pravi glue guy, bez njegovog liderstva Partizan ne može napraviti ništa ove sezone.
                        U teoriji, solidno sastavljen roster, u toj domen spadaju i novi potpisi Browna i Jankovića. Videćemo u praksi kako će to izgledati. Ako se krene sa promenama, smenama, tumbanjima, onda ostaje veliki znak pitanja kada je domet tima u pitanju.

                        Comment


                        • Originally posted by madafaka73 View Post
                          Koliko sam ja shvatio, niko iz Partizana nije najavljivao napad na EC i sigurnu borbu za ABA titulu ove sezone. Ako grešim, jer nisam mnogo pratio njihove izjave u predsezoni, ispravite me.
                          A ako sam u pravu, onda stranci (pre svih Paige i Landale) koji su dovedeni imaju smisla, posebno ako su potpisani na više od jedne sezone. Obojica će da rastu kroz sezonu, a ima materijala i kvaliteta da se radi sa njima. Tu se dolazi do pitanja struke koja to treba da sprovede u delo, a to već ne mogu da komentarišem jer ne znam ni sam da li je ili nije u stanju da to i uradi.
                          Zagorac je najbitniji deo tima, u svakom smislu, pravi glue guy, bez njegovog liderstva Partizan ne može napraviti ništa ove sezone.
                          U teoriji, solidno sastavljen roster, u toj domen spadaju i novi potpisi Browna i Jankovića. Videćemo u praksi kako će to izgledati. Ako se krene sa promenama, smenama, tumbanjima, onda ostaje veliki znak pitanja kada je domet tima u pitanju.
                          najavljivali su da im je prioritet da se vrate u EL tj.da im je Aba liga najbitnija i da ce pokusati da kroz Abu to ostvare ..Loncar i Limar su to rekli ...

                          Comment


                          • Jesu li to rekli u smislu nekog npr. trogodišnjeg plana, ili su najvalili povratak u EL odmah ove sezone?
                            Ako su rekli za ovu sezonu, onda nisu baš bili realni. To ne može da izjavi ni jedan ABA ligaš. Ako je to neki srednjoročni plan, bilo bi prihvatljivije i onda ono što sam pisao bi imalo smisla.
                            Sama izjava tog tipa o povratku u EL je nešto što su morali da kažu kao nova uprava, zbog podrške među navijačima, zbog medija i sponzora.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Pejdz je bez sale igrac lever Filipa Covica. Nema sta da trazi igrac od 50kg u ozbiljnoj kosarci.
                              Ovaj dio foruma ponekad pročitam i skoro nikada ne pišem, posebno kada je komšijama ovako teško. So na rani ne treba nikome, ali...

                              Ti si j3b3ni genije...
                              Ovako detaljan opis u 8 riječi još nisam vidio.

                              I na kraju, jako jako je teško kod nas naći kompatibilnog trenera. Čovjek mora da pristane na:

                              - platu manju nego u npr Belgiji
                              - trpi ogroman pritisak navijača
                              - afirmiše igrače od 3 menadžera
                              - vodi ekipu kojoj kasne po 5-10 plata
                              - osvoji bar 2 od 3 trofeja u sezoni
                              - ...

                              Nije realno!

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                najavljivali su da im je prioritet da se vrate u EL tj.da im je Aba liga najbitnija i da ce pokusati da kroz Abu to ostvare ..Loncar i Limar su to rekli ...
                                Ne treba se na to obazirati, to je vise demagoski receno, za mase (ako je receno, nisam pratio). Evo, meni je, po prikazanom Jankovic losiji igrac od Fayea, a to je pozicija gde smo najtanji. O Buducnosti da ne govorimo, oni ako ne bude lomova i otpustanja imaju znatno bolji tim od Partizana.

                                Maksimum koji bi neki trener tipa Canka mogao da ostvari sa ovakvim timom je 3. mesto i lagano ispadanje od Buducnosti u 1/2 finala.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X