Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aman, bre, Cooperu - ne provociraj vise.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Rasprava je prebacena na Pomracenje... Tegi prenosi.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Entoni Braun

        https://youtu.be/1sRXW8quNbY
        https://www.youtube.com/c/krkipfc

        Comment


        • Aj banujte Coopera i njegove duplikate sa druge strane brda za stalno. Da malo prodise forum
          Ne znam kakav je ovaj Brown, kontam da ga skoro niko nikad nije ni gledao. Kazu da je 3D igrac, sto nam bas treba...

          Comment


          • Pogledao raspoložive highlightse i tu je bio dobar, ni jednu nije promašio.
            Šalu na stranu, ako se Brown gleda izolovano od tima, upadaju u oči gabariti (201cm i preko 100kg mišića), atletičnost solidna. Bio po NBA probama, G ligama, znači da je neki fringe igrač - tj. ima kvalitet. Koristi eurostep
            E sad, kada se pogleda tim Partizana, Brown dolazi na pozicije koje pokrivaju igrači koji bi morali imati veliku minutažu ove sezone - Vanja i Zagorac, plus su domaći reprezentativni prospekti. Dakle, ostaje pitanje da li je doveden kao back-up nekom od ove dvojice ili će biti starter (više minuta po defaultu).
            Tu je i uvek prisutno pitanje adaptacije na evropsku košarku, kakav je kao karakter, da li je radnik ili lelemud, disciplinovan u igri ili indijanac, da li će da se cima oko odbrane itd. Klasična pitanja kada Amer prvi put dolazi ovamo.

            Comment


            • Izrutinirase nas. Bas je lose izgledalo ovo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Bacao pogled u kaficu...i bolje sto nisam ostao kuci.
                Ove tekme moraju da se dobijaju. Najgore sto ja ne vidim nekog ko bi mogao da zameni Canka...mozda bolje da se istrpi, ionako nemamo kvalitet za neke trofeje.

                Comment


                • Bas nam fali Zagor, ali ne sme sve da zavisi od njega. Izgledali smo mlako, daleko od borbene ekipe. Canak ocigledno nema kvalitet da ih pokrene i nastimuje za neke vece uspehe, ali kao sto kazes, nema nikog ko bi mogao da ga zameni. Ostaje da cekamo i nadamo se da ce nesto kliknuti sto pre.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Iskreno očekivan poraz. Ne zato što smo u negativnoj seriji već igraš protiv po svim parametrima jače, iskusnije ekipe sa vrlo dobrim evropskim individuama. Još kada napadački pogode sve, pogotovo Kahudi, nije se mogao izbeći poraz.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Bacao pogled u kaficu...i bolje sto nisam ostao kuci.
                      Ove tekme moraju da se dobijaju. Najgore sto ja ne vidim nekog ko bi mogao da zameni Canka...mozda bolje da se istrpi, ionako nemamo kvalitet za neke trofeje.
                      Spominju se dva imena, Đorđević i Trifunović.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Spominju se dva imena, Đorđević i Trifunović.
                        Gde se spominju?

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Gde se spominju?
                          Pročitao sam na jednom drugom forumu koji nije navijački obojen jednom bojom. Spomenuo bih ga, ali nije dozvoljeno pravilnikom, a i ne želim da ga reklamiram.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma sumnjam. Trifa i mozda, ali nije on kvalitet.

                            Ocekujem Kesara iskreno.

                            Comment


                            • Omasili ste sa strancima i to ste debelo omasili na dve kljucne pozicije.
                              Lendri ima meku ruku, moze da pogodi za 3 i to je sve od njega. Mrtvi belac. U ABa ligi skoro svaki centar je bolji od njega.
                              Pejdz je bez sale igrac lever Filipa Covica. Nema sta da trazi igrac od 50kg u ozbiljnoj kosarci. U napadu je slab da napadne obruc, ne moze ni da iskreira nista jer ga i najmanji kontakt izbaci iz balansa.. U odbrani igrac manje.

                              Omasili ste na dve najbitnije pozicije. Stranci treba da prave razliku i da vuku ove domace sljakere.

                              Comment


                              • Za sad si sve u pravu. Paige stvarno ima dobar cv, mada mi nije jasno kako.
                                Gledao sam ga ja na koledzu, al jebes koledz...nije to merodavno.

                                Propasce i ova sezona ako ne dodje opasan trener. Jedino sto mi se za sad svidja je A. Nikolic. Mali je brat najveci

                                Comment

                                Working...
                                X