Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Aj samo da se zavrsi ova saga sa Jankovicem. Degutanto mi je sve ovo...
    Degutantan je kratki. Ali resice to Fiba.
    sigpic

    Comment


    • Kad pljunete keš biće vaš. Fair & square.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ponudio Stefi 2,5% da otkupi ugovor.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Kad pljunete keš biće vaš. Fair & square.
          Sto bi mi pljunuli kes za igraca koji ce da igra u Fuenlabradi? Nismo mi FMP pa da biramo,
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Nije mi jasno u celoj prici zasto se stopira ZELJA igraca. Tera se neki inat i izdaju se saopstenja kako bi carsija razglabala o ovoj ili onoj teoriji zavere. Decije ponasanje. Profesionalni klubovi raskidaju sporazumno saradnju i ne kaljaju svoj imidz...KK Partizan do sada nije izasao ni sa jednim saopstenjem niti je bilo pominjanja suprotnog tabora u bilo kakvoj situaciji. Sa druge strane i taj Jankovic nije dosao u Partizan kada je trebalo jer je Zvezda igrala Evroligu. Zvezdasi su u fazonu kao ne treba nam, i nije neki igrac a cinjenica je da je u drugom delu sezone sam vukao Zvezdu. Da, nije LBJ ali je za nase uslove jako korektna cetvorka koja bi jako doprinela bilo kom klubu i u Aba i u EC.
            Last edited by vladax10; 05-10-18, 18:22.

            Comment


            • Ni prvi ni poslednji igrač koji se po***** sa skraćenim.

              I prvi ni poslednji koji proživljava torturu sistema čiji je skraćeni sluga dugi niz godina.

              Svega je tu bilo, od gradjanskih duplih ugovora, pretnji...

              Samo da dečko konačno igra ono što najviše voli, makar i u Španiji.

              Da ne bude kao onaj nesrećni zemljak od pre par godina, centar.
              Last edited by Cooper; 05-10-18, 18:42.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Sto bi mi pljunuli kes za igraca koji ce da igra u Fuenlabradi? Nismo mi FMP pa da biramo,
                Živi bili pa videli kako će se sve završiti. Ima da se plati obeštećenje do poslednjeg evra. No pasaran.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Živi bili pa videli kako će se sve završiti. Ima da se plati obeštećenje do poslednjeg evra. No pasaran.
                  ACB liga >>>>>>>>>>>>>........>>>>>> KSL liga.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ni prvi ni poslednji igrač koji se po***** sa skraćenim.

                    I prvi ni poslednji koji proživljava torturu sistema čiji je skraćeni sluga dugi niz godina.

                    Svega je tu bilo, od gradjanskih duplih ugovora, pretnji...

                    Samo da dečko konačno igra ono što najviše voli, makar i u Španiji.

                    Da ne bude kao onaj nesrećni zemljak od pre par godina, centar, što je odlepio.
                    Jeste vaš topik ali ovakve gadosti su previše , čak i za lika kao što je Cooper.
                    Mislim na poslednju rečenicu [emoji35]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ok, sređeno.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Ni prvi ni poslednji igrač koji se po***** sa skraćenim.

                        I prvi ni poslednji koji proživljava torturu sistema čiji je skraćeni sluga dugi niz godina.

                        Svega je tu bilo, od gradjanskih duplih ugovora, pretnji...

                        Samo da dečko konačno igra ono što najviše voli, makar i u Španiji.

                        Da ne bude kao onaj nesrećni zemljak od pre par godina, centar.
                        Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Jeste vaš topik ali ovakve gadosti su previše , čak i za lika kao što je Cooper.
                        Mislim na poslednju rečenicu [emoji35]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Sa bolestima se ne treba saliti - 2 nedelje, Coopere.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Strasno.
                          Nastic je stvarno imao ozbiljne probleme, ovo je stvarno no comment.

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Strasno.
                            Nastic je stvarno imao ozbiljne probleme, ovo je stvarno no comment.
                            Prica na tu temu je zavrsena!
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Polufinale protiv Australijanaca...



                              Comment


                              • seniori vs juniori ...ne baš ravnopravno. Ko vam je br 5 ?

                                Comment

                                Working...
                                X