Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Kako bez 5.
    Koji su ti
    [emoji3]

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Jankovic,Tepic,Macvan,Pavlovic i Šalić Djokica

    Comment


    • Svaka cast komsije.
      Ocekivan pad u drugom poluvremenu, ali na kraju zasluzena pobeda.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Dobili ste ih bez Novice i Bandze? Bravo grobari.
        Igrao Novica.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Jankovic,Tepic,Macvan,Pavlovic i Šalić Djokica
          I Teriko ja mislim da nije bio u protokolu.

          Comment


          • Lepo nam je legao raspored da sa jednim od glavnih favorita za prvo mesto i mnogo jačim rivalom igramo prvu utakmicu dok su još neuigrani, kada još uvek tu nema hemije, kada im kombinacije i akcije još uvek nisu rutina i još se nisu navikli jedni na druge.
            I to u gostima, milina.

            Oni su u drugom poluvremenu odigrali odličnu partiju, pojačali odbranu i skok i smanjili izgubljene lopte (samo 3, u prvom 11).
            Mi prvo odigrali brutalno, toliko dobro da je Cedevita izgledala tužno. Sve je funkcionisalo osim šuta za 3 poena i svi su odigrali svoju rolu odlično. U drugom očekivano pali i ta nekonstantnost će biti naš najveći problem kroz sezonu. Sve je to ono što nosi mladost, biće još neočekivanih pobeda.

            Sledeće kolo igramo protiv Olimpije u Pioniru. Ko nema sezonsku moraće mnogo ranije da dođe da bi došao do karte.
            Ko će da dočeka subotu...
            Last edited by bounty hunter; 29-09-18, 23:39.

            Comment


            • Prvo Italijani sa odličnim Radičevićem i Jovanovićem u EC.

              Ali kakav haos nas očekuje na otvaranju sezone u Pioniru, testiraće se kapacitet Pionira od 9000.

              Comment


              • Malo nek splasne euforija početne i velike pobede na hrvatskom tlu. Kada smo bili i mnogo jači/moćniji izlazili smo pognutih glava iz dvoboja sa Cedevitom. Ovaj trijumf neće imati težinu ako se za vikend ne savlada Olimpija u sigurno krcatom Pioniru.
                Ne treba zato previše se vraćati i prepričavati sinoćnu tekmu. Bilo pa prošlo, najvažnije da smo upisali 2 boda, pokazali da možemo sa svima i sada se preorijentisati na početak evropske odiseje i što skuplje prodamo kožu Trentu.
                Tim će rasti kako sezona odmiče. Siguran sam da dosta rezerve i goriva ima u momcima i samo nek zdravlje posluži, biće ovo jedna lepa sezona za nas Grobare.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Malo nek splasne euforija početne i velike pobede na hrvatskom tlu. Kada smo bili i mnogo jači/moćniji izlazili smo pognutih glava iz dvoboja sa Cedevitom. Ovaj trijumf neće imati težinu ako se za vikend ne savlada Olimpija u sigurno krcatom Pioniru.
                  Ne treba zato previše se vraćati i prepričavati sinoćnu tekmu. Bilo pa prošlo, najvažnije da smo upisali 2 boda, pokazali da možemo sa svima i sada se preorijentisati na početak evropske odiseje i što skuplje prodamo kožu Trentu.
                  Tim će rasti kako sezona odmiče. Siguran sam da dosta rezerve i goriva ima u momcima i samo nek zdravlje posluži, biće ovo jedna lepa sezona za nas Grobare.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Na Olimpiju se izlazi samo na jedan nacin.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • ...



                    Comment


                    • Gde bas Tripkovica nadje.... on nije bas nesto za primer.

                      Comment


                      • Uroš o Dušku...

                        „Duško Vujošević je u startu prepoznao moj talenat, mnogo je verovao u mene i strpljivo radio sa mnom. Svakako je najzaslužniji za moj napredak. Dao sam određeni doprinos u osvajanju sedam titula, tri kupa i tri Jadranske lige i mislim da sam mu se tako na najbolji način odužio. Što se tiče Evrolige, iz sezone u sezonu sve smo bolje igrali i tako na svim poljima bili uspešni. Bez ikakve dileme bio je to stvarno prelep period u mojoj karijeri“.

                        Comment


                        • Ajde sklanjaj tu budalu sa svetog topika.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ajde sklanjaj tu budalu sa svetog topika.
                            Smiri, ja resavam ove stvari

                            Comment


                            • KK Partizan ruši zakone fizike jer je u istom trenutku na dva mesta, na dva različita kraja sveta.
                              I dok se tim sprema za sutrašnju EC utakmicu, KK Partizan učestvuje na turniru u Maleziji. Noćas igrali prvu utakmicu protiv trećeplasiranog tima iz Koreje i izgubili 86-80.
                              Uglavnom igraju juniori i poneki igrač Mladosti.
                              Mali Trifa 23 koša 5/6 za 3, Dejvis 15, D. Nikolić 13 koševa 11 skokova, Tanasković 8...



                              http://www.fibalivestats.com/u/MABA/982933/bs.html

                              Comment


                              • Mali Trifa...



                                Comment

                                Working...
                                X