Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I koje to veze ima sa KK Partizan sada?
    Jos nije izrazio zelju ni on, ni ljudi iz kluba oko njegovog angazmana - a ovo trenutno se odnosi na njega i bivsi mu klub.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Stefan a ne nikola, a ima i ma sportskoj centrali clanak.
      Koliko je juce bio bezobrazan krijuci izvor i danas je prvo doneo vest bez links ili izvora vesti...navikli smo.
      Sada da vidimo zvanicne citabe od arbitrazne komisije i da stavimo tacku na tu temu, u svakom slucaju neka mu je sa srecom.

      Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Pa svi mediji su ga dovodili u vezu sa nama.
        Samo se čekao ovaj raskid.

        Comment


        • Suska se da je Canak gotov..Jankovic, jedan dobar bek ili krilo..sa poenima i da zamenite centra i mozete dosta...Canak je poprilicno anemican ne vidim da podnjim moze bilo ko da napreduje..Moja zelja za Vas je Djordjevic iz vise razloga, mozdase i vrati dobri stari derbi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Koliko cujem Canak je blizu otkaza.. Trifa ili Djordjevic..
            Originally posted by LosmiSK View Post
            Suska se da je Canak gotov..Jankovic, jedan dobar bek ili krilo..sa poenima i da zamenite centra i mozete dosta...Canak je poprilicno anemican ne vidim da podnjim moze bilo ko da napreduje..Moja zelja za Vas je Djordjevic iz vise razloga, mozdase i vrati dobri stari derbi..
            link, izvor ?!

            Šalim se.

            Pa tu nema tajne, nema prevare.
            Čanak je kraktom štapu od prvog dana i sigurno ga neće menjati pre zvaničnih utakmica.
            A posle kao i svi ostali, sve je moguće.

            Jedino je DV imao blanko ugovor, ostali su morali da se dokazuju, kako kod nas, tako i kod vas.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              link, izvor ?!

              Šalim se.

              Pa tu nema tajne, nema prevare.
              Čanak je kraktom štapu od prvog dana i sigurno ga neće menjati pre zvaničnih utakmica.
              A posle kao i svi ostali, sve je moguće.

              Jedino je DV imao blanko ugovor, ostali su morali da se dokazuju, kako kod nas, tako i kod vas.
              Canak nema energije nikakve..da budem iskren..Nema posebno neki svoj pecat, niti odbrana , niti napad...ne vidim da je neko nesto napredovao..Stranci mu vec saraju kako hoce a Vanja sutira odakle stigne....moze on to, ali kad stekne samopouzdanje..daj prvo tricu pa onda iz trka sutiraj...

              Centar je uzasan bar za sad..nema pik igre.Gagatar vam sutira distancu kao i ovaj drugi..Ok pripreme su ali kad imas ovakav tim, tu treba jak trener realno...ne verujem da mogu rasti sa Cankom...

              Tim je anemican kao i trener...kad krene sut mozda i dobijete..bez suta gubite EC svaku 20+..to vam sigurno nije zelja..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nije pametno da menjate Canka zbog Trife ili Djordjevica.
                Djordjevic ima energiju i nije anemican i opet mu je maksimalan domet kupić.. To je i Canak uzeo prosle godine i to sa dosta slabijim rosterom.. Video se i veliki napredak prosle sezone kad je preuzeo ekipu.. Vise se od onoga sto je on postigao i nije moglo.
                Last edited by Antona; 12-09-18, 16:00.

                Comment


                • Iskreno ne znam šta si očekivao od tima koji će se osloniti na 2 igrača razvojne lige i gomilu domaćih klinaca koji su odbačeni iz raznoraznih klubova.

                  Prave selekcije odavno nema u Partizanu, jednostavno finansijski nije moguća.
                  Dovodi se samo ono što je škartirano.

                  Ne znam koji bi dobar trener prihvatio.
                  Milojević je odbio nekoliko puta, Saletu iskreno ne treba jer je i dalje cenjen u Italiji, Španiji.

                  Jedino da se napravi od nekog početnika.

                  Partizan godinama već samo životari.
                  Kratko se pojavi neka iskra, koja brzp bude ugašena.

                  U košarci sve krece i sve se završava na novcu.

                  Comment


                  • Можда са неком старом кајлом...
                    Русо, Струја...

                    Може ли ми неко рећи какав је Загорац?

                    Comment


                    • Muta

                      Pa gde su radili Ruso i Struja prethodnih godina?

                      Tek je tu pitanje motiva i strasti.

                      Comment


                      • Znate sto mene zanima posto slabo poznajem situaciju.Je li propast Partizana direktno povezana sa Vucicevim dolaskom na vlast,ili je tu bilo jos nekih problema od ranije koji su uticali na finansijski raspad kluba.Interesuje me misljenje iskljucivo grobara.

                        Comment


                        • Код Руса није питање страсти. Велики партизановац и добар тренер. Задње ангажмане је имао у аустријским клубовима.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Znate sto mene zanima posto slabo poznajem situaciju.Je li propast Partizana direktno povezana sa Vucicevim dolaskom na vlast,ili je tu bilo jos nekih problema od ranije koji su uticali na finansijski raspad kluba.Interesuje me misljenje iskljucivo grobara.
                            Bez obzira sto te interesuje misljenje grobara ja cu ponuditi svoj odgovor, cisto da udje u zapisnik, a ti ne moras da citas

                            Naravno da se "propast" Partizana poklapa sa promenom vlasti u Srbiji jer su ovi novi odbili da upumpavaju pare samo u jedan klub kako je to radila Tadiceva i Daciceva ekipa.. Do dolaska Vucica na vlast Zvezda nije dobijala ni 10% drzavnih sponzorstava od onoga koliko je dobijao Partizan, ali to nije sprecavalo Grobare da uspehe do tog perioda pripisuju alhemiji i magiji njihovog trenera, koji kad je ostao bez tolikog drzavnog novca naprasno je i izgubio magiju.
                            Jos jedan vazan faktor u "propasti" Partizana je i dug od 6m koji je nastao pre promene vlasti i koji im i sada visi nad glavom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Znate sto mene zanima posto slabo poznajem situaciju.Je li propast Partizana direktno povezana sa Vucicevim dolaskom na vlast,ili je tu bilo jos nekih problema od ranije koji su uticali na finansijski raspad kluba.Interesuje me misljenje iskljucivo grobara.
                              Problema je bilo od ranije, zato sto se nisu iskoristili uspesi pre svega u ABA ligi, zatim i u EL da se to finansijski povoljno odrazi na klub, nego se uslo u dugove zarad odrzavanja tog statusa "nepobedivosti". Uprava kluba se nije trudila nista, tako da je Dule Vujosevic bio i trener, i skaut, i finansijski direktor.... a to ne moze da uradi sam, ma koliko se trudio.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • A sto znam,Dule jeste strasan trener.Sa onakvom ekipom uci medju 4 u EL je dovoljno za jednu trenersku karijeru.
                                Naravmo sa onom ekipom sto je vodio zadnju sezonu niko na svijetu ne bi nista napravio,pa ni Obradovica da dovedes.
                                A sto se tice finansija to je sve izgleda koga vlast podrzava,nego mi nije jasno da se ozbiljni ljudi,politicari bave takvim djetinjarijama.Cujes Zvezda ili Partizan,majko mila.
                                Last edited by E1_PG; 12-09-18, 16:31.

                                Comment

                                Working...
                                X