Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Bogdan za sirotinju.

    Bez ikakvog provociranja, dosta su slicni njih dvojica.
    Veze nema paralela. Bogdan ima nadprosecan dribling za dvojku. Covek na kraju iz driblinga efikasno poentira i kreira. Sto nikada ne moze da se kaze za Vanju.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Vanja je došao na fakultet preskočivši bar 7 razreda samo zbog šuta.
      Teško ga je sada vratiti u osnovnu školu na osnove ball hendlinga, a i malo je ponižavajuće. On ima sreću ili nesreću da ima za trenere likove koji su izuzetno razumni prema mladim igračima.
      Partizan na njegovu poziciju mora dovesti iskusnog igrača, a na Vanji je da pokaže da bar u šutu i odbrani može biti konstantan.

      Comment


      • Vanja je do skoro bio uglavnom spot up suter, ali dosta vise sada koristi dribling koji nije na zavidnom nivou za jednu dvojku, slazem se.

        Comment


        • Ovakva selekcija uz minimalna ulaganja zahteva strpljenje.

          Samo pogledajte koliko naši rivali imaju iskustva i EL/EC utakmica u rukama, a koliko mi.

          Jbg, koliko para toliko muzike, ali bar postoji prostor za napredak.

          Naši rivali po budžetu su Olimpija, Mornar, FMP.
          Nije daleko 4. mesto i plejof.

          Comment


          • Nego, 10. je septembar i krajnje je vreme da se kompletira tim.
            Jedino mi mučenici nismo završili selekciju.
            Neke najave su da u narednih nedelju dana dolaze dugo očekivana četvorka i iskusniji kombo.

            Pa onda Mornari i turnir u Laktašima.
            Da vidimo gde smo zapravo.

            Comment


            • Jbg, ja mislim da je ova selekcija dobra na duze staze: imas talentovane mlade igrace koji, uz kvalitetan rad sa njima, mogu samo da napreduju.
              Dokle - videcemo, od njih zavisi.
              Ovo me dosta podseca na sezonu "Partizanovih beba" (bemti al sam mator )
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma ne znaju Španci ko je Partizan...



                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Ovakva selekcija uz minimalna ulaganja zahteva strpljenje.

                  Samo pogledajte koliko naši rivali imaju iskustva i EL/EC utakmica u rukama, a koliko mi.

                  Jbg, koliko para toliko muzike, ali bar postoji prostor za napredak.

                  Naši rivali po budžetu su Olimpija, Mornar, FMP.
                  Nije daleko 4. mesto i plejof.



                  Ne bi valjalo postavljati pred ove klince imperativ rezultata. Talenta ima i dobra je stvar što su svi potpisali višegodišnje ugovore. Ima vremena.
                  Ove sezone su se ostali baš pojačali i Cedevita, Zvezda i Budućnost su nedodirljivi. Mi ni kvalitetom, a pogotovo budžetom njima ne možemo parirati. Zvezda već drugu godinu ide all-in, kupuju se skupa inostrana pojačanja, razumljivo jer im je prošle godine omogućen F4 EL u Beogradu. Doveli su ex najboljeg strelca EL, pojačanja iz PAO-a, najtalentovanijeg francuskog centra... i ništa. Ove godine slična priča, moraju se opravdati onoliki novci bačeni u bunar. Cedeviti je Budućnost pokazala da može i protiv takvog tima pa su se i oni neviđeno pojačali, Budućnost dodatno zbog EL...
                  Mi smo tu negde između 4 i 9 mesta. Mornar trenutno ima 8 stranaca, Olimpija i Cibona se opasno pojačavaju.
                  Biće zanimljiva sezona, a mi ne bi trebalo da očekujemo previše od našeg tima. Opetkažemponavljam, imamo izuzetno mlad i talentovan tim za koji ima vremena.

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Ne bi valjalo postavljati pred ove klince imperativ rezultata. Talenta ima i dobra je stvar što su svi potpisali višegodišnje ugovore. Ima vremena.
                    Ove sezone su se ostali baš pojačali i Cedevita, Zvezda i Budućnost su nedodirljivi. Mi ni kvalitetom, a pogotovo budžetom njima ne možemo parirati. Zvezda već drugu godinu ide all-in, kupuju se skupa inostrana pojačanja, razumljivo jer im je prošle godine omogućen F4 EL u Beogradu. Doveli su ex najboljeg strelca EL, pojačanja iz PAO-a, najtalentovanijeg francuskog centra... i ništa. Ove godine slična priča, moraju se opravdati onoliki novci bačeni u bunar. Cedeviti je Budućnost pokazala da može i protiv takvog tima pa su se i oni neviđeno pojačali, Budućnost dodatno zbog EL...
                    Mi smo tu negde između 4 i 9 mesta. Mornar trenutno ima 8 stranaca, Olimpija i Cibona se opasno pojačavaju.
                    Biće zanimljiva sezona, a mi ne bi trebalo da očekujemo previše od našeg tima. Opetkažemponavljam, imamo izuzetno mlad i talentovan tim za koji ima vremena.
                    A vi dovodite pleja iz NBA i bek apa iz evroligasa... da ne nabrajam dalje, smesno je.
                    Videcemo kako cete opravdati ovaj ogroman novac od drzave i koji ce vam alibi biti.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      A vi dovodite pleja iz NBA i bek apa iz evroligasa... da ne nabrajam dalje, smesno je.
                      Videcemo kako cete opravdati ovaj ogroman novac od drzave i koji ce vam alibi biti.
                      Po koji put ti treba reci da trolujes i da ovaj tip rasprave pstavljas na Pomracenju uma?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by bounty hunter View Post
                        Ma ne znaju Španci ko je Partizan...





                        ...



                        Španski komentator zapevao himnu Partizana

                        Komentator utakmice Tenerife - Partizan u jednom trenutku prenosa zapevao himnu "parnog valjka".

                        "Crno-beli, crno-beli...", zapevao je u uživo prenosu komentator utakmice Tenerife - Partizan.

                        "Parni valjak" je naslavno završio učešće na turniru u Taragoni. Posle egal meča sa Saragosom (87:81), Partizan je u nedelju doživeo težak poraz od Tenerifa 103:65. Klub iz Humske veće nekoliko sezona ne igra ozbiljnu ulogu na evropskoj sceni, ali atmosfera iz "Pionira", koju su u Evroligi pravili navijači Partizana se ne zaboravlja.

                        Komentator utakmice u jednom trenutku prve četvrtine ničim izazvan je zapevao deo himne Partizana.






                        Ne znaju stranci, trebalo bi da im neki kraljevi odavde objasne neke stvari...

                        Comment


                        • Tegi u blic komentaru opasno opleo po upravi i stučnom štabu.
                          I potvrdio više sile u slučaju Janković.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Tegi u blic komentaru opasno opleo po upravi i stučnom štabu.
                            I potvrdio više sile u slučaju Janković.
                            Vise sile,majko mila da li je moguće da tu anomaliju jos uvek neko prati i sluša!

                            Comment


                            • Meni Tegi vise nije smesan.
                              On je covek nacisto posandrcao, a ovo sto on vec duze vreme ispoljava pored poznate mrznje prema Zvezdi su dugogodisnje frustracije i opterecenost Zvezdom, a pogotovo Covicem.

                              Comment


                              • Opet na KKP topiku djubrite? I uvek isti likovi. Jel treba pola PDFa da banujemo?

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X