Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Vi ako necete informacije tipa 5 dana pre novina i sportskih portala pa vi tako kazite da ne kacimo.
    Ja danas ceo dan visio na onom mestu gde dobijamo informacije,srecan sto cu mozda da obradujem ljude,a oni samo poklapaju...od sad ko zeli neka mi se obrati na pm,pa cu mu ja uljudno odgovoriti

    Comment


    • @Ljuba90 & LBJmvpFORlife

      Ne vidim uopste razloga za ljutnju niti razloga zbog kojeg ne bi pisali u ovoj temi ono sto saznate. Takodje, nisam primetio da ste bilo koga ovde "potpalili", valjda svako od nas ima pravo na svoje misljenje i da isto iznese, zato i sluze forumi. ;)

      Ako ste pak upravu za neka pojacanja, onda super, nemam nista protiv, mislite li da ja ne bi voleo neka zvucna pojacanja u Partizanu? Ja sam samo izneo svoje misljenje da je to nerealno i stojim iza toga i da ne verujem u bilo kakve "insajdere", a razlog za to je jednostavan. Svake godine ima tih nagadjanja, pa svi cekaju nekog lika da donese neke novosti, jer on kao zna sta se desava u Partizanu. Godinama se plasira ta prica koja se nikada nije obistinila i zato, dok Tosa ne izadje pred novinare i kaze "doveli smo tog i tog" ili "pregovaramo sa tim i tim igracima", ne verujem ni u kakve price. ;)

      Originally posted by Ljuba90
      Zasto je toliko lakse dovesti Raduljicu na 2,3 godine,nego raspalog Ercega? Pogotovo zato sto je centar,a centre je tesko potpisati...
      Nisam rekao da je lakse vec da je logicnije. ;) I po cemu Raduljica nije raspad kao Erceg? Sta je Raduljica odigrao u Evropi? Nista, otisao, povredio se i nista nije uradio. A zasto kazem da je logicniji njegov dolazak? Zato sto nam treba prva petica, zato sto je kvalitetne petice jako tesko naci i zato sto mislim da je Partizan spreman da potrosi i koju paru vise na Raduljicu, ali za uzvrat trazi 2+1 ugovor kako bi obezbedio prvog centra i za narednu godinu, ili bar dobio neka sredstva od obestecenja. A za Ercega se Partizan sigurno ne bi nesto preterano zalagao, jer do cetvorke nije tesko doci. Jos ako trazi neke malo vece pare, nece hteti ni da ga pogledaju...

      Sto se budzeta tice, mozda je veci, ali sigurno ne enormno veci. Siguran sam da cemo opet biti ekipa sa najmanjim budzetom u euroligi.

      Comment


      • Na kraju ima da dodje neki igrac cije ime nije bilo uopste spominjano,samo ce da objave da je potpisao isto kao za law-a.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Na kraju ima da dodje neki igrac cije ime nije bilo uopste spominjano,samo ce da objave da je potpisao isto kao za law-a.
          Zar nije uvek bilo tako?

          Prosle godine se za cetvorku prvo pominjao Pecerov, pa onda Dasic, pa Dragicevic iz Buducnosti, pa cak i Macvan i na kraju dosao Gist.

          Comment


          • Pa da,tako je dosada uvek bilo xDDDDDD
            I da ja informacije nedobijam preko neta ,nego putem telefonske linije xDDDDD

            Comment


            • @MVP, Ljuba

              Ma sta se tripujete, naravno da volimo da cujemo proverene informacije sa kime se pregovara i ko je moguce pojacanje, samo se sprdamo pomalo ( ovo za fejs samo rekao u sali, naravski ) . Mozda ste me pogresno shvatili, stvar je u tome sto ja nisam u potpunosti siguran koliko su te informacije tacne, ali ko jos ne voli da mu se zagolica masta? Samo vi nastavite da kacite, lepa je to stvar .

              Comment


              • Elbidzej,kada je Face u pitanju,jako sam osetljiv

                Sub-Zero...rekao sam ti vec da smo za Pekovica znali mnogo ranije,a za pojacanja u fudbalu je smesno govoriti Normalno da insajderi ne mogu biti 100% u pravu,ali postoji razlika izmedju "insajdera" i insajdera...Samo treba ukapirati koji nije lazni

                Mi trenutno prvu peticu imamo,treba nam igrac koji ce uskociti kada Pekmen ode...a od cetvorki imamo samo fantasticnog,jakog kao bika Djekica Ali mislim da su obe pozicije podjednako bitne,jer nikad ne znas kad ce lockout da se zavrsi

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90
                  Sub-Zero...rekao sam ti vec da smo za Pekovica znali mnogo ranije
                  Za Pekovica su svi znali mnogo ranije, jos od turnira u Sloveniji. Jos otkad je informacija osvanula u novinama, niko istu nije demantovao, cak su ljudi iz Partizana potvrdjivali da pregovaraju sa Pekmenom. I sam Pekovic je rekao da ce igrati u Partizanu jos pre potpisivanja ugovora. Ja sam za tu informaciju cuo od Tegija dok je izvestavao iz Stozica. ;)

                  Originally posted by Ljuba90
                  Normalno da insajderi ne mogu biti 100% u pravu,ali postoji razlika izmedju "insajdera" i insajdera...Samo treba ukapirati koji nije lazni
                  Ja cu ti reci koji je lazni, i jedan i drugi. ;)

                  Originally posted by Ljuba90
                  Mi trenutno prvu peticu imamo,treba nam igrac koji ce uskociti kada Pekmen ode...
                  Drugim recima: nemamo prvog centra. Kada Pekovic ode Katic nece moci da igra prvu peticu, dakle treba nam startni centar. Na Pekovica ne mozemo racunati kao prvog centra jer se moze desiti da ode jos mnogo pre nego sto se ocekuje.

                  Originally posted by Ljuba90
                  Ali mislim da su obe pozicije podjednako bitne,jer nikad ne znas kad ce lockout da se zavrsi
                  Slazem se, niko nije ni rekao suprotno, ali je pozicija centra deficitarna kada je u pitanju trziste pa je za upravu kluba "vaznija" a za igru su podjednako bitne.

                  Comment


                  • Ok,nema veze...da skratimo pricu jer moram da idem...kada nas neko slaze ili nekim cudom ubode,mi cemo ovde ostaviti informaciju,a vi se radujte,veselite,ljutite,trazite boljeg

                    A ovo da ces mi ti reci da su i jedan i drugi lazni,ok...tvoje pravo.

                    Svi znamo da ce ove sezone Partizan bit jak,mnogo jak. Ne treba sad da se zanosimo osvajanjem Evrolige,ali top8 i nastavak nabijanja kompleksa fmp-u i Muti je meni sasvim dovoljan

                    Aj uzdravlje

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ok,nema veze...da skratimo pricu jer moram da idem...kada nas neko slaze ili nekim cudom ubode,mi cemo ovde ostaviti informaciju,a vi se radujte,veselite,ljutite,trazite boljeg
                      Zasto tako sve primas k' srcu? Ja sam samo zeleo da skrenem paznju ljudima da ne ocekuju da ce se ostvariti nesto za sta ne postoje osnovi. Dovoljno je setiti se sta je bilo prethodnih godina...

                      Originally posted by Ljuba90
                      A ovo da ces mi ti reci da su i jedan i drugi lazni,ok...tvoje pravo.
                      Nemoj da se vredjas, ali kada neko plasira informaciju vezanu za Radmanovica, sta drugo mogu da mislim? On, i kada mu je bilo vazno za karijeru, nije hteo da predje u Partizan, nego je otisao u FMP koji tada nije igrao nista osim domace lige, a bas ce sada da dodje...

                      Nemo' ljutis, ovo je samo sukob misljenja.

                      Comment


                      • Ma ne ljutim se,daleko bilo

                        Ja ne znam sta je bilo prethodnih godina,jer sam forume poceo da obilazim tek od kraja prosle,a ovo mesto sa kog trenutno dobijam informacije tek od pre mesec,dva...

                        Jednostavno u sportu nema racionalnog razmisljanja,pogotovo kad su Balkanci u pitanju...ne mozete me ubediti da Pekovic voli Partizan vise od para,jednostavno ne mozete. Ali postoje sigurno neki razlozi zasto je dosao.Isto to vazi i za Raduljicu (ako dodje). Pa cak i za ludog Radmana.

                        Kazem vam lbjmvpforlife i ja smo dobijali prilicno validne informacije (pogotovo kad je fudbal u pitanju). Normalno da procenat tacnosti nije neki ogroman,ali ako ima nade da Partizan oformi strasnu ekipu ove godine,ja cu kao navijac da verujem u to i da se nadam.Pogotovo zato sto ljudi u upravi KK Partizan mnogo bolje posluju i manje lazu nego ljudi u upravi FK Partizan

                        Comment


                        • prvo dobijamo informacije za fudbal od ljudi koji vrlo retko grese, drugo ja sam nasao vezu u KK-u kod coveka koji je svakog dana na treninzima i u kontaktu sa PSD-om Vladom i Todoricem i ciji je posao da sve zna tako da moje informacije za KK nisu bezveze ako se nesto desava ja to znam, ako propadne opet ne znaci da se nije desavalo.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90
                            Ma ne ljutim se,daleko bilo

                            Ja ne znam sta je bilo prethodnih godina,jer sam forume poceo da obilazim tek od kraja prosle,a ovo mesto sa kog trenutno dobijam informacije tek od pre mesec,dva...
                            Ok, ali zar ne bi mogao sada ti da se pojavis na nekom takvom forumu i kazes "imam pouzdane informacije da se Velickovic, Tepic i Maric vracaju u Partizan" a da su recimo te pozicije u tom trenutku deficitarne i da tragamo za takvim igracima. Odmah ce neko tu informaciju da rasiri na jos desetine foruma. Samo iz tog razloga ne verujem u te price, a vise volim da ne verujem nego da verujem i da se nadam, a onda na kraju razocaram. Ali ok, ti ocigledno imas drugi stav i to postujem.

                            Originally posted by Ljuba90
                            ne mozete me ubediti da Pekovic voli Partizan vise od para,jednostavno ne mozete. Ali postoje sigurno neki razlozi zasto je dosao.Isto to vazi i za Raduljicu (ako dodje). Pa cak i za ludog Radmana.
                            Ne radi se o tome. Trenutna situacija sa lokautom je specificna, nije u pitanju to da li Pekovic vise voli Partizan od para, nego ne moze covek da trazi velike pare jer sa druge strane iste nece niko da mu ponudi. Oni klubovi kojima je stalo do luksuza, kao sto je recimo Besiktas, ce probati da za vreme trajanja lokauta dovedu neke igrace poput Brajenta, Durenta itd, a ne Pekovica. Pekovic je na ovaj nacin obezbedio dobru formu pred pocetak NBA lige, jer ce imati veliku minutazu u Partizanu, a usput ce i zaraditi malo para. Ima igraca koji zaista vole Partizan, ali isto tako ima i onih koji u isti dolaze samo za svoje bolje sutra.

                            Iskren da budem, FK Partizan me ne zanima. Toliko su love zgrnuli da su mogli da dovedu bar 2 dobra igraca, a ne da vracaju propalitete i penzionere u tim. Potreban je njima jedan Danilovic u upravi, samo da ne bude kosarkaski vec fudbalski strucnjak.

                            Originally posted by LBJmvpFORlife
                            drugo ja sam nasao vezu u KK-u kod coveka koji je svakog dana na treninzima i u kontaktu sa PSD-om Vladom i Todoricem i ciji je posao da sve zna tako da moje informacije za KK nisu bezveze ako se nesto desava ja to znam, ako propadne opet ne znaci da se nije desavalo.
                            Pa ok, ajde onda reci sa kim se pregovara. Ako imas takvu vezu, to bi morao znati.

                            Comment


                            • E pa o tome ti pricam,ovi ljudi od kojih ja i pogotovo mvp skupljamo informacije su prilicno ozbiljni i povezani su sa klubom...naravno da ne morate da verujete,nisam ni ja s' pocetka,ali nakon sto su uboli dosta,dosta stvari ja sam promenio misljenje i stvarno verujem tim ljudima

                              Pazi,Pekovic ce biti najdominantniji centar u Evropi,iz razloga sto ni jedan bolji nece doci iz Amerike,a i zato sto vec ima dosta iskustva u evropskoj kosarci.Zato mislim da je mogao i te kako da bude na ceni

                              Comment


                              • Pregovara se vrlo ozbiljno sa Radmanovicem a Ariza je ako bas hoces da znas bio bas blizu, 300k je bio problem. Sto se tice fudbala nije tacno da je moglo da se dovede nista posebno vise jer klub mora da zivi a sto je uspesniji to je i skuplji za zivot. Dok je ovakvo stanje u drzavi para za takve transfere u fudbalu nece biti narocito jer je Partizan bio voljan da potrosi i nesto vise tipa milion ali neki igraci jednostavno ponude iz Srbije ni ne razmatraju.

                                Comment

                                Working...
                                X