Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Koji ce nam moj Jankovic? Decko je prsotina.
    Delimo isto mišljenje. U potpunosti.
    Treba tragati za boljim resenjima...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Jedino što je domaći i što je jeftin.
      Za ostalo se slažem.

      Kontam da je jak stručni štab plus Novica dovoljan za kontrolu lude glave.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Jedino što je domaći i što je jeftin.
        Za ostalo se slažem.

        Kontam da je jak stručni štab plus Novica dovoljan za kontrolu lude glave.
        Postoji nacin da se uvede u red, ali je zakonom kaznjiv.
        Hint: vo u kupusu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Koji ce nam moj Jankovic? Decko je prsotina.

          Odlican igrac.. Od njega sam mnogo ocekivao ove sezone.. Pravi fajter, ima jaja, visok, solidan sut..
          Za prsotinu je proglasen kad je zatrazio raskid ugovora.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Odlican igrac.. Od njega sam mnogo ocekivao ove sezone.. Pravi fajter, ima jaja, visok, solidan sut..
            Za prsotinu je proglasen kad je zatrazio raskid ugovora.
            decko je vrlo neinteligentan i to je naznaka da od njega nikada nece biti ozbiljan igrac

            Comment


            • Preko leta se zaglupio

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Preko leta se zaglupio
                taj je glup kroz celu karijeru ...dace bog pa cete videti i u vasem dresu

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  taj je glup kroz celu karijeru ...dace bog pa cete videti i u vasem dresu
                  Akobogda - necemo.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Cigani sada pljuju Jankovića samo zato što je izrazio želju prelaska kod nas.
                    Na leto, kada je izabrao Zvezdu umesto Partizana pričali se hvalospevi o momku. Veličao se njegov dolazak
                    Pilićarsko pamćenje mnogi imaju...

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Problem jeste u tome što "hoće" da pređe u Partizan, vama ako ne smeta što je hteo da se bije sa Novicom ok...ali osim ovog problema ima tu još stavki koje nerviraju Cigane a to je:
                      V. Dragutinović koji očito radi u interesu Partizana a ne i igrača koji mu je klijent (njegove agencije valjda, ako sam dobro razumeo)
                      Što se to sve prikazuje kao da je on "od malena imao želju da nastupi za Partizan i isključivo za Partizan" u tom pravcu ima prilično upisa na netu, pa čak i od novinara (izbegavam kvazi jer danas su svi kvazi) Tegetlije (iako bi tačnije bilo reći da je on vatreni navijač Partizana), što se u sve to meša uz masu laži i neki twitovi i "pretnje" Jankoviću...i nekim igračima koje je Partizan hteo da angažuje prethodnih godina.
                      Onda se volšebno postavljaju "eksel" tabele (možda i nisu eksel ali je to popularno kod Čovića) kako bi se dokazalo nešto.
                      Kako god, ako nije isplaćen ili je KKCZv zakasnila sa uplatom on će vrlo lako da pređe u "voljeni" klub a ako ne "džaba ste krečili komšije".
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ima nas Grobara raznih, zato pogrešno krećeš u kategorizaciju. Svako ima pravo ns mišljenje/stav i to može prezentovati na svakakve načine.
                        Ja kao zakleti Grobar nisam za njegov angažman i za to imam po nekoliko upisa. Mislim da se može naći mnogo bolje rešenje i da nema razloga dizati famu oko njega ko da je LeBron lično.
                        A čudno sada da je došlo do problema sa isplatama kada kod vas sve leže na vreme, vlada harmonična atmosfera, Ćoki u nekoliko navrata potvrdio.
                        PS ovo za Novicu si lupio i ostao živ ali nećemo u nastavak. Bespotreban je [emoji6]


                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 15-08-18, 19:44.

                        Comment


                        • Glavno pitanje je šta je tamo sve doživeo pa da želi da zapali pošto poto.

                          Gluposti oko menadžera i nezrelog momaka od 25 godina sa koledž diplomom je priča za malu decu.

                          Comment


                          • Glavno pitanje je - Koji ce nam?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ima nas Grobara raznih, zato pogrešno krećeš u kategorizaciju. Svako ima pravo ns mišljenje/stav i to može prezentovati na svakakve načine.
                              Ja kao zakleti Grobar nisam za njegov angažman i za to imam po nekoliko upisa. Mislim da se može naći mnogo bolje rešenje i da nema razloga dizati famu oko njega ko da je LeBron lično.
                              A čudno sada da je došlo do problema sa isplatama kada kod vas sve leže na vreme, vlada harmonična atmosfera, Ćoki u nekoliko navrata potvrdio.
                              PS ovo za Novicu si lupio i ostao živ ali nećemo u nastavak. Bespotreban je [emoji6]


                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Da li sam lupio da su se Janković i Novica pokačili i da je Lazić uleteo i smirio Jankovića?
                              Nije Lebron, ali što bi vam prepustili igrača koji ima ugovor na 3 godine (normalno ako je kinta išla na vreme)
                              Da li je janković klijent agencije V. Dragutinovića( ili gde je V.D. zaposlen bio) sada direktor svih mladih selekcija u KK PTZN (valjda se tako zove funkcija)?
                              Što se tiče problema sa isplatama ako si pratio prošlo leto KKCZv (a siguran sam da jesi) onda znaš da je KK bio u dugovima, za ovu sezonu su išle oprečne vesti, negde kako su isplate redovne a zatim kada je Milko otišao kako se igračima duguje i kako su isplaćene samo dve plate...(osim stranaca koji su plaćani redovno, kao i kod vas u vreme DVa)
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Glavno pitanje je - Koji ce nam?
                                Zbog komšijskog nadgurivanjja i pokazivanja mišića, tu Janković kao bitan faktor u basketu na poz 4 nije bitan, već klinačko *určenje uprava.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X