Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lokiju pišem prvi minus ako prihvati odbeglog sina.

    Comment


    • Sreća pa su naši istrajali i definitivno odbili onu dijabolu.

      Od važnih vesti izdvajamo potpis Novice za vet minimalac.

      Tu se traži još jedan jeftin igrač i to bi bilo to.

      Krajnje skromna i jeftina ekipa.

      Sramota za ovu državu kako uređuje sport u favorizuje timove.

      Dovoljno je pogledati fudbal, košarku i vaterpolo.

      Ipak, naš duh je nadaleko poznat, skupo ćemo prodati ovu našu jeftinu kožu.

      Napred Partizan!

      Comment


      • Novica -

        "Meni je Partizan sve.
        I mene boli qrac za ovu stoku, nek me vređaju. Ali vi dajte maksimum. Nemoj da mi ne date. Ja ću otići, vi trenirajte ovde.
        Ko je najbolji?
        PARTIZAN!"



        Važno da Kapiten ostaje, da klub i dalje postoji i prkosi.
        Doveli smo par mladih i neafirmisanih igrača sa koledža, ali Partizan ima misiju da od ovih naših klinaca pravi nove asove, da se u zemlji košarke, zbog instant uspeha vladajućih političkih garnitura i njihovih pudlica koji bahato dovode i gomilaju strance, ne bi ugasio ovaj lepi sport. Pre svega zbog Partizana, a onda i zbog košarke.

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Novica - posle bambusanja

          "Meni je Partizan sve.
          I mene boli qrac za ovu stoku, nek me vređaju. Ali vi dajte maksimum. Nemoj da mi ne date. Ja ću otići, vi trenirajte ovde.
          Ko je najbolji?
          PARTIZAN!"

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Sreća pa su naši istrajali i definitivno odbili onu dijabolu.

            Od važnih vesti izdvajamo potpis Novice za vet minimalac.

            Tu se traži još jedan jeftin igrač i to bi bilo to.

            Krajnje skromna i jeftina ekipa.

            Sramota za ovu državu kako uređuje sport u favorizuje timove.

            Dovoljno je pogledati fudbal, košarku i vaterpolo.

            Ipak, naš duh je nadaleko poznat, skupo ćemo prodati ovu našu jeftinu kožu.

            Napred Partizan!
            Kako drzava favorizuje kako kratko pamćenje imaju neki. . . .

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Originally posted by Ica View Post
              Kako drzava favorizuje kako kratko pamćenje imaju neki. . . .
              Po 10 dana zbog trolovanja i provociranja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ti si Kronose skroz odlepio!Sram te bre bilo,za ovakve stvari 10 dana! Obraza bez....

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Ti si Kronose skroz odlepio!Sram te bre bilo,za ovakve stvari 10 dana! Obraza bez....
                  Pridruzi se bratiji, lepo sam rekao da se van Pomracenja uma nece tolerisati trolovanje po temama.
                  Last edited by kronostime; 11-08-18, 19:06.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Lončar najavio još "četvorku" i da se zatvara konstrukcija tima.
                    Ukoliko procene da je potrebno još nešto spolja, sigurno će reagovati ali, za sada, deran pod košem i da palimo mašinu. [emoji4]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Potrebna nam je 4 ili još bolje 4/5, ali nam je neophodan iskusan bek.
                      Marinković i Aranitović teško mogu da iznesu sezonu. Vanja je u stanju da zatrpa koš na jednoj utakmici i na sledeće 3 se skoro i ne pojavi, nema konstantnost što je i normalno za njegove godine, a velika mu je uloga i odgovornost u timu. Cenim da će, ako ne dođe neki iskusan šuter, tu biti dosta problema.
                      Odavno Partizan nije imao ovoliko mladih igrača u sastavu. Pored Amera koji su tek sa koledža, tu su i Vanja, Sani, Jovanović, Tanasković, Tadić, Pecarski, Zagor, Nikolić, Gegić... Novica i deca. Baš je veliko pitanje koliko može ovaj Partizan, ali biće ih zadovoljstvo gledati šta god da urade. Sigurno ćemo opet biti najgledaniji u regionu, što se vidi i po do sada prodatim kartama, jer mi imamo klub. Grb, ime, tradicija...

                      Comment


                      • Slušajući Lončara očekivanja su velika i od sezone i od Vanje. I ako smo na papiru, slabiji i jeftiniji dosta od prve trojke, raduje me i hrabri stalno potenciranje Evrolige i povratak na staro mesto. Znači, ambicija postoji i sada samo treba težiti ka njoj, ne bitno jel trenutno realno ili ne.
                        Očekivanja od Vanje su izuzetno velika. Dečko ima potencijal i sve što je potrebno za uspeh, na njemu sada da pokida i utiša hejtere i pljuvače.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Derik Braun je na odlasku iz Efesa i njegovi menadžeri su ga stavili na nekakvu licitaciju - klubovi su slobodni ponuditi cifru, a na njima i igraču je da izaberu ono što misle da mu najviše odgovara...
                          E sad - kakve ovo veze ima sa Partizanom?
                          Ima.
                          I mi mu poslali ponudu, šta nas košta 300 hiljada dolara (bez poreza)... košarkašu čiji je dosadašnji ugovor oko milion godišnje. I nismo jedini sa ovih prostora koji su se uključili u igru. Šou.

                          Comment


                          • Кажу да Браун има уговор са Ефесом за ову сезону на 1.700.000. Толико о томе да ће он негде овде да заврши.
                            Last edited by blek hils; 13-08-18, 14:09.

                            Comment


                            • Кажу да је Звезда послала понуду од 200.000. Ви 300.000. Каква комедија.

                              Comment


                              • Kakav crni Braun. Ko pušta buve u etar.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X