Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napašće Ostoja ove sezone sam vrh. Sigurno da rad u prelaznom roku uliva sigurnost i nadu, doduše Grobari to već prepoznavaju masovnom kupovinom pretplatnih karata, biće današnji Partizan trn u oku mnogima.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ma cela liga se plaši samo na ime Partizan.
      Samo rad i biće to bolje od očekivanog.

      Comment


      • [/QUOTE]

        Vidi se da je momak talentovan. Ima tu baš energije. Biće zanimljivo gledati ga kako se razvija.
        I da, kada čovek gleda ovaj snimak, momak izgleda kao da ima više od 206cm. Prosto mi nekako patuljasto deluju ovi oko njega. Ono kao da dominira visinom. Ne znam koja je tačna informacija o njegovoj visini, ali deluje mi višlji.

        Comment


        • Kažu CJ Burks...

          OK igrač, ali ne znam ni da li je završio koledž.

          Comment


          • I Novi Pazar doveo krilnog centra samo mi tu nemamo ništa.

            Comment


            • Jock Landale na dve godine.

              Paige, Nikolić
              Vanja, Sani
              Bandža, Zagor
              Novica, Pecarski
              Landale, Gagić...


              Izuzetno mlad, jeftin, ali i perspektivan tim, gde ovi mlađi uglavnom imaju višegodišnje ugovore. Ova sezona da bude za sticanje iskustva, a dogodine...
              Još jedan stranac sa više iskustva na 1-2, ako može Penava ili kapiten reprezentacije na 4 i to je to.

              Comment


              • Originally posted by bounty hunter View Post
                Jock Landale na dve godine.

                Paige, Nikolić
                Vanja, Sani
                Bandža, Zagor
                Novica, Pecarski
                Landale, Gagić...


                Izuzetno mlad, jeftin, ali i perspektivan tim, gde ovi mlađi uglavnom imaju višegodišnje ugovore. Ova sezona da bude za sticanje iskustva, a dogodine...
                Još jedan stranac sa više iskustva na 1-2, ako može Penava ili kapiten reprezentacije na 4 i to je to.
                Tim skoro džabe,platili da dodju da igraju

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Tim skoro džabe,platili da dodju da igraju
                  Jos jedno ovakvo trolovanje i radice banovina.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Jock Landale na dve godine.

                    Paige, Nikolić
                    Vanja, Sani
                    Bandža, Zagor
                    Novica, Pecarski
                    Landale, Gagić...


                    Izuzetno mlad, jeftin, ali i perspektivan tim, gde ovi mlađi uglavnom imaju višegodišnje ugovore. Ova sezona da bude za sticanje iskustva, a dogodine...
                    Još jedan stranac sa više iskustva na 1-2, ako može Penava ili kapiten reprezentacije na 4 i to je to.
                    Ima toga što ovde stoji, no tu je problem nešto drugo tri igrača koja verovatno najviše i dobijaju - Pejdž, Zagorac i Lendejl imaju dvogodišnje ugovore. To je, bar kod Amerikanaca, uvek dvosekli mač. Ako razvale ili odigraju solidno da neko pokaže interes da iskešira sledeći ugovor, gotovo da nema boga da ih zadržiš, ako su loši ona si naHebo jer imaju ugovor i za sledeću sezonu posle koje odlaze bez obeštećenja. U suštini taj dvogodišnji ugovor je uvek znak pitanja. Tu je sad i enigma da li imaju klauzulu kao Gos, pa je to čist izlog - igram za prodaju, a tim dobija ono što mi je platio (obeštećenjem klub pokriva platu koju je dao). Ne mora to da bude loše ako se potrefi neki super lik kao Gos (koji je em bio super igrač, em očigledno baš kul lik pa je kidao do kraja i kad je bilo izvesno da ide). Ipak mislim da to i nije preterano dobra strategija, jer oni, ruku na srce, igraju za malo para (koliko god to za naše uslove bilo mnogo). Po meni ta strategije pre iznuđena nego što je nešto posebno potentna. Sad, u KKP su Pecarski, Sani i Vanja (evetnualno i ovaj Nikolić) pa bi se među njima mogao naći neko ko će biti budućnost. Ova trojica - Zagorac, Pejdž i Lendejl su tu da prave razliku već ove godine a ne da stiču iskustvo. Ja to tako gledam. Možda grešim.
                    Last edited by blek hils; 31-07-18, 14:57.

                    Comment


                    • Treba i ove sezone napasti titulu i vratiti se u EL. Nisam zagovornik stalnih govorkanja "ova sezona da posluži pa dogodine". Šta dogodine? Napravljena je solidna baza, pridošlice po meri kluba kakav je Partizan, nema razloga ne napasti prvo mesto. Sada dokle ćemo stići je za neku dalju analizu.
                      Ukoliko zatvorimo krug sa jednim dobrim skorerom možemo svakome na crtu.
                      Sadašnjem rosteru fali samo bolji i iskusniji trener od Čaneta.
                      Jedno sigurno, svi će teško po bodove u Pionir pogotovo ako podrška Grobara bude išla ko pretplatne karte. [emoji16]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Bravo grobari, najbolji ste najbolji!


                        Comment


                        • Stigo vam Amar Gegic....3godisnji ugovor.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Stigo vam Amar Gegic....3godisnji ugovor.
                            Odlican potpis. Amar je sirov ali ako se dobro radi sa njim moze da bude dobar univerzalac.

                            Comment


                            • Jos Penava i dosta.
                              Joooj sta bi stari Dule radio sa ovim klincima

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jos Penava i dosta.
                                Joooj sta bi stari Dule radio sa ovim klincima
                                Prvo bi ih ocinski savetovao



                                a po potrebi bi koristio i druge mere



                                ali bi od njih ispali


                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X