Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi. Tadić i Jovanović će najverovatnije u Mladost. Tu je i mali Pažin i Tanasković koji se oporavlja od acl.

    Prvo pripreme, ali i sam vidiš da su čista 5 i jedna 4/5 pod must.

    Comment


    • Pa must su ako odlazi Gavrilovic.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Ventspils View Post
        Znaci ovako nesto:

        Page, Nikolic, Tadic
        Marinkovic, Sani, Jovanovic
        Zagorac, Sy
        pojacanje, Velickovic, Pecarski
        pojacanje, Gagic
        Tako i meni deluje. Atletska petica koja moze da pegla pick i cisti skok je definitivno neophodna da iznese to. Mora da bude igrac koji igra na obe strane terena. Sa Zagorcem i Sy-em imaju duzinu na niskom krilu, tako da neka atletska 3&D cetvorka da pomogne sa weak strane pre svega u defanzivi bi bila idealna, kao susta suprotnost Novici. Partizan mora da zatvori reket defanzivno pre svega, jer im je to bio problem zadnjih par sezona. Stalno su probijale bolje ekipe, i kad skupe to zonom ili udvajanjima, spolja je sve prstalo od otvorenih trojki.

        Comment


        • Originally posted by Ventspils View Post
          Pa must su ako odlazi Gavrilovic.
          Pa ja se nadam, a i Ostoja je najavio odlaske.
          Nema ko drugi.
          Tu nam treba 4ka koja može da pegla 30 minuta.
          Novica iako ostane to će biti max 35 min na 2 utakmice nedeljno. Ne može ni on više.
          A i centar takođe. Gagić prečesto ima probleme sa faulovima.

          Uostalom, sve zavisi od love.
          Ako je ne bude, a naznake su da je mešw biti jer smo trenutno pod blokadom, onda možda bude kao i prethodnih sezona.
          Čisto krpljenje i životarenje.

          Comment


          • DVu želim uspešan oporavak (nadam se da će sve biti u redu).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Nesam bio tu neko vreme pa, što bi pitao i veliki partizanovac Bora Todorović, šta ima novo u našem Partizanu?

              Izgleda da su pojačanja za sada Pejdž, Nikolić i Zagor. Ima li nas za trening, za basket 3 na 3?
              Last edited by bounty hunter; 28-07-18, 00:12.

              Comment


              • Gde su oni što prate koledž basket da nam kažu kakav je Jock Landale?

                Comment


                • Ja sam pre da dođe Haas. Treba nam mase pod košem, ali dobro, koliko para toliko muzike.
                  Ovaj je neki Ante Tomić za siromašne.

                  Comment


                  • Gospodin Tegeltija potvrdio dolazak Džoka.
                    Najkasnije potpisuje u ponedeljak.

                    Comment


                    • Nije uopste los ovaj. Jedna od jedinih utakmica koju sam gledao bio je bas St. Mary's protiv Arizone. Definitivno najbolji igrac njihov koji je jako dobar u niskom postu I odlican skakac. Mislim da spolja nije bog zna sta, ali moguce da se I tu doterao malo. Verovatno jedno od zvucnijih imena koja su ostala.

                      Dajte jos Todorovica I neku cetvorku/peticu I da krecemo polako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako vam se ne sviđa Australijanac vi vratite filmi uživajte u bravurama Šalića, Obrada Tomića i Gavrilovića. [emoji4]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ja sam skroz zadovoljan opcijom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledao sam par tekmi i isečaka, odlično rešenje za neki novi Partizan.
                            Biće odlično rešenje pod koševima.
                            Očekujemo još prinova. Barem dve...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/BlycOP3g...d=raerq2t6ulgl
                              Otporan i borben na oca

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Penava.
                                Može.

                                Ako nismo u mogućnosti da kupujemo proverene igrače, najbolje strelce evrolige i bekove šutere iz najboljih evropskih klubova... ovo je rešenje - mlade, neafirmisane i talentovane klince, kao i koledž igrače (što jeste rizik) koji ne koštaju mnogo.
                                Cenim da Penava može dobiti pasoš pa da pojurimo nekog stranca sa poenima u rukama na 1-2. Teško da sezonu možemo da izguramo samo sa Sanijem i Vanjom. Njih dvojica su odlični, velika perspektiva, ali i premladi, nema tu konstantnosti.
                                Inače, priča se o još nekim talentovanim klincima iz regiona pored onog Bugarčeta (Makedonija i Crna Gora). Videćemo. Loki ozbiljno radi.


                                Comment

                                Working...
                                X