Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    CCC...
    Ja sam bio prvi zagovarac i prvi pricao sa adminima da tebe postave za moderatora, a ti sada ovako.
    Ne razumem zasto to ne kazes ovim trolovima, pogotovo ovom sa B92 koji su ovde dosli samo zato sto tamo to ne mogu...
    Jel neko od njih upada na KKCZ topic da provocira za nase potpise, sponzore i sl. Na svom su topicu ljudi i diskutuju stvari oko kluba. Ti na jebenu vest o Dragicevicu ovde skaces i pricas o sipanju nekih para i sl. Imas Pomracenje topic za ta sranja, tamo izvoli pricaj o cemu hoces, prepucavajte se i merite kite.

    Kad njihov neki izleti sa provokacijama dobice isto upozorenje i ban ako nastavi...

    Comment


    • To za Vladu još nije sigurno.
      Kao i skoro svake godine, on će gledati preko za koji evro više i to je to.
      Ako mu je dosadilo, doćiće kod nas za siću i ispuniti dečački san

      Sa druge strane merkaju se neke četvorčice...
      Gledaju crno-beli još nekoliko visokih igrača. Svakako će biti stranac. Brajs Džonson je bar trenutno prvi pik. Daleko je još sve od realizacije.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        To za Vladu još nije sigurno.
        Kao i skoro svake godine, on će gledati preko za koji evro više i to je to.
        Ako mu je dosadilo, doćiće kod nas za siću i ispuniti dečački san

        Sa druge strane merkaju se neke četvorčice...
        To da ga uparite sa Pageom, i da proradi stari tandem sa North Caroline

        Salu na stranu, on je defanzivna cetvorka pre svega koja stiti reket i cisti skok. Mozda odlican kompliment za Novicu. Svakako nije bas prototip 4ke za modernu kosarku ali igra sa puno energije i digo bi vam tranziciju u napadu pogotovu. On i Sy mogu da naprave svasta defanzivno.

        Comment


        • Postoji priča da dolazi Jordan Minčev.

          E sad, ako je ugovor i to poduži bio bi to fenomenalan potez. A ako je samo pozajmica...

          Comment


          • Minčev se vraća u Fener sa pozajmice. Verovatno ga Željko daje na novo kaljenje a gde bi mu bilo najbolje nego u Partizan.
            Bilo bi to fenomenalno rešenje za sve. Bugarče paklen igrač.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Jako loš potez bila bi pozajmica. Što bi razigravali igrača na 3 pored Zagora i Bandže... ili na 2 pored Vanje i Sanija?

              Opet, postoji priča da je Partizan zainteresovan samo za dugogodišnji ugovor. Videćemo.

              Comment


              • E, Isaac Haas bi već bio ozbiljno pojačanje na centru.

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  E, Isaac Haas bi već bio ozbiljno pojačanje na centru.
                  Da je sada 1973. Mozda [emoji3][emoji3][emoji3]

                  Covek nema range, dakle samo kove sa pola metra a i ne zna da zida sa tehnikom, sirova snaga samo. Defanzivno promaja od pika. Ofanzivno takodje crna rupa za loptu, nista ne vidi da proigra iz posta, kad mu spustis loptu zaboravi na nju. Sut? Koji sut.. [emoji23][emoji23][emoji23]


                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Da je sada 1973. Mozda [emoji3][emoji3][emoji3]

                    Covek nema range, dakle samo kove sa pola metra a i ne zna da zida sa tehnikom, sirova snaga samo. Defanzivno promaja od pika. Ofanzivno takodje crna rupa za loptu, nista ne vidi da proigra iz posta, kad mu spustis loptu zaboravi na nju. Sut? Koji sut.. [emoji23][emoji23][emoji23]


                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Ti sad ko jedan Grk koji mi objašnjavao da je u košarci važan samo dobar šut, ništa ostale stvari.
                    Kada IH spustiš loptu na 2 metra od koša to je siguran koš. Odlična igra leđima, levi i desni poluhorog ne promašuje. Školovan košarkaš koji odlično postavlja blokove, pravi livade, solidna bacanja, uspešno koristi snagu naročito u igri leđima i borbi za poziciju. Čovek koji je, zahvaljujući snazi i odličnom pozicioniranju, verovatno imao najviše zakucavanja u istoriji koledž košarke. Zna da pogodi i sa poludistance uglavnom o tablu, ali to je u njegovom slučaju samo do 2 metra od koša.
                    U odbrani dosta solidan, fino zatvara reket, dobro čita protivničke akcije.
                    Mane su sporost, loš povratni pas kod udvajanja, igra licem, bez šuta sa više od par metara, slaba odbrana pika...
                    Da nije bilo ozbiljne povrede danas bi bio član nekog NBA tima, nikako u razmatranjima KK Partizan. U stvari, ta povreda je i najveći ? šta on danas može.
                    Bio bi ogroman upgrade u odnosu na sve centre kluba u poslednjih nekoliko godina. Da ne nabrajam ponovo koji su.

                    Comment


                    • Ne znam ni sto su uopste dozvoljene provokacije u startu jer prave sranje od teme. Ali mora nekako Kuper potrositi vreme(ostati u kondiciji) dok mu ne istekne ban na drugom forumu....

                      Comment


                      • Miha Andrić prešao u nemački Gottingen.
                        Fino, klubu jedina ambicija da ne ispadne, nema pritiska, opuštencija.

                        Comment


                        • Ostoja danas izjavio kako se narednih dana očekuje dolazak dva centra.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Juče, i nije baš tako.
                            Više fazon da ćemo dovesti još igrača, da će nas još par njih napustiti i da ćemo dovesti sigurno 1 ili 2 centra.

                            Inače gostovao je na regionalnoj Aldžaziri, u Srbiji mu je iz poznatih razloga ukinut pristup medijima i žargonski rečeno pusten je niz vodu.
                            Sa druge strane kaže da u upravnom odboru ima oko 35 ljudi, privrednika, partizanovaca i da će se boriti da nas vrate tamo gde nam je i mesto.

                            Mislim, ja kao pravi partizanovac sam uvek protiv takvih tipova, ali ovaj sportski deo može da odradi dobar posao.

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/BlpWAXWg...=1fbpmukzv8hjw
                              Odlična Ostojina odluka

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Juče, i nije baš tako.
                                Više fazon da ćemo dovesti još igrača, da će nas još par njih napustiti i da ćemo dovesti sigurno 1 ili 2 centra.

                                Inače gostovao je na regionalnoj Aldžaziri, u Srbiji mu je iz poznatih razloga ukinut pristup medijima i žargonski rečeno pusten je niz vodu.
                                Sa druge strane kaže da u upravnom odboru ima oko 35 ljudi, privrednika, partizanovaca i da će se boriti da nas vrate tamo gde nam je i mesto.

                                Mislim, ja kao pravi partizanovac sam uvek protiv takvih tipova, ali ovaj sportski deo može da odradi dobar posao.
                                Ko je pušten niz vodu? Ostoja? Zbog čega? Ne zezam, stvarno pitam. Ne razumem. Zar on nije vladajuća struktura?
                                Last edited by blek hils; 25-07-18, 10:35.

                                Comment

                                Working...
                                X