Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Mislim da na pogresnoj adresi pitas "Gdi su novci?"
    ne pitam ja nista nego konstatujem odakle vama stize

    Comment


    • Prodali smo 2 igrača ove sezone i uštedeli na Đoki, Obradu, Andriću.

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        ne pitam ja nista nego konstatujem odakle vama stize
        Isti izvor kao i vama, samo sto mi domacinski poslujemo s time.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ima li lepše svlačionice na svetu?

          Igrači renovirali.


          Comment


          • Odlicna svlacionica , samo ste malo izmijenili ovaj kup sampiona 92, malo ste to promijenili u euroleage. Lukavo,lukavo. Inace, cestitke na potpisu Pejdza.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Prodali smo 2 igrača ove sezone i uštedeli na Đoki, Obradu, Andriću.
              koga ste vi to prodali ...i za koje pare

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Odlicna svlacionica , samo ste malo izmijenili ovaj kup sampiona 92, malo ste to promijenili u euroleage. Lukavo,lukavo. Inace, cestitke na potpisu Pejdza.



                Forumi služe i za to da se ponešto nauči...

                Od 1991. godine takmičenje najboljih evropskih timova se zove FIBA Euro League, a od 1996. FIBA Euroleague.
                Dakle, 1992. godine nije postojao Kup šampiona.

                Comment


                • Naravno Bounty, nego se do sad evo vec 27 godina provlacilo stalno kroz medije , navijace i uopsze sam primao implus da ste osvojili Kup Sampiona, niko do sad nije spomenuo Evroligu nikakvu (sto ne umanjuje znacaj,da ne bi bilo zabune). Ja ipak mislim da ste osvojili kup sampiona, jer ste trofej uzeli za sezonu 91/92 i usli u takmicenje koje se zvalo tako. 92 jeste doslo do promjene imena ali se to odnosilo na sezonu 92/93, jel tako?

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Naravno Bounty, nego se do sad evo vec 27 godina provlacilo stalno kroz medije , navijace i uopsze sam primao implus da ste osvojili Kup Sampiona, niko do sad nije spomenuo Evroligu nikakvu (sto ne umanjuje znacaj,da ne bi bilo zabune). Ja ipak mislim da ste osvojili kup sampiona, jer ste trofej uzeli za sezonu 91/92 i usli u takmicenje koje se zvalo tako. 92 jeste doslo do promjene imena ali se to odnosilo na sezonu 92/93, jel tako?


                    Ne.

                    Partizan je ušao u takmičenje koje se zvalo Euro League. Poslednji European Champions Cup je održan u sezoni 1990-1991.

                    Od sezone 1991-1992 počeo je novi format sa novim nazivom. Pored šampiona država (kako je do tada bilo) igrali su i još neki klubovi iz pojedinih zemalja. Recimo Španija i Italija su imali po 3 predstavnika.

                    Comment


                    • Tako je.

                      Ostaće upisano da je Partizan u svojoj prvoj evroligaškoj sezoni i osvojio to takmičenje.

                      Comment


                      • Pa da...

                        Inače, trofej je u periodu 1992-1995 darovao francuski L'Equipe i osvojila su ga samo 4 kluba.
                        Prvi osvajač bio je naravno Partizan i kasnije su ga osvajali Limož, Huventud i Real. Dodeljivan je u trajno vlasništvo, pa je onaj u Partizanovim prostorijama isti onaj koji je u Istanbulu dobio Saša Đorđević.

                        Comment


                        • Ponovo se pojavila priča o Vladi Dragičeviću... što dovoljno govori kako o ambicijama za narednu sezonu, tako i o finansijskoj situaciji u klubu.

                          Da je pre jedno 6-7 godina došao... 32 godine, davno prošao prajm, nedovoljno visok za 5, nedovoljno brz za 4, ali i dalje za nas genijalno rešenje. Takve su okolnosti. Guraj dalje.

                          Comment


                          • Dal je mlad ili star, dal može/ne može uvek sam za angažovanje Dragičevića. Bio bi koristan u svakom smislu.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Pusti ove trolere, i da dovedete Lebrona komentar bi bio ma ima 34 godine mator, posto se to uklapa u njihovu mantru o aparhejdu. Sto se Vlade tice, imso sam zbog posla tu srecu da pogledam nekoliko meceva poljske lige i bas Stelmet goru, vrlo dobru sezonu je imso i usao u idealni tim. Vrlo koristan igrac za rotaciju i partizanovac, nije mozda evroligaski kalibar ali za evrokup i abu vrlo dobar.

                              Comment


                              • Pre nekoliko sezona bio bogami ozbiljan evroligaški potencijal. Kada spominješ Zelenu Goru imao je odlične brojke po svim statističkim kolonama. Sigurno da njegovo angažovanje nikako ne može štetiti. Samo + doneti Čanetu i momcima.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X