Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ajde da se nadamo
    Ljubo, nije prvi put da su nas svi otpisivali i uvek smo se vracali jaci.
    Kada pogledas, u nazad, ko je sve igrao za nas i kakav je trag u svetskoj kosarci ostavio, shvatis da, ma koliko pokusavali da sve to marginalizuju - Mi imamo cime da se ponosimo i na cemu da gradimo buducnost u vidu talentovanih mladih igraca koji zele da ih dotakne makar delic te magije.
    Last edited by kronostime; 10-07-18, 19:42.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Partizan je kao opruga. Reče jednom jedan mudar trener i pametan čovek.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ljubo, nije prvi put da su nas svi otpisivali i uvek smo se vracali jaci.
        Kada pogledas, u nazad, ko je sve igrao za nas i kakav je trag u svetskoj kosarci ostavio, shvatis da, ma koliko pokusavali da sve to marginalizuju - Mi imamo cime da se ponosimo i na cemu da gradimo buducnost u vidu talentovanih mladih igraca koji zele da ih dotakne makar delic te magije.
        Jesi svestan da sve ovo sto dovodite, dovodite iz drzavne kase? Ne vracate se jaci jer ste sami zaradili neke pare ili napravili neke igrace nego jer je neko odlucio da umesto da vas pusti da se ugasite, sto bi bio prirodan tok stvari, upumpa pare, obrise dug i napravi vam tim.

        Hvaliti se time u smislu "vracamo se jaci" je mnogo smesno imajuci u vidu da ste godinama kukali na tu vlast.

        Comment


        • Originally posted by Konjokradica View Post
          Jesi svestan da sve ovo sto dovodite, dovodite iz drzavne kase? Ne vracate se jaci jer ste sami zaradili neke pare ili napravili neke igrace nego jer je neko odlucio da umesto da vas pusti da se ugasite, sto bi bio prirodan tok stvari, upumpa pare, obrise dug i napravi vam tim.

          Hvaliti se time u smislu "vracamo se jaci" je mnogo smesno imajuci u vidu da ste godinama kukali na tu vlast.
          Ko vama brani da dovodite igrace? Isto ih dovodite iz drzavne kase, kao i mi, kao i vecina klubova koji se vode kao "udruzenja gradjana".
          Realnost je takva - surova.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ljubo, nije prvi put da su nas svi otpisivali i uvek smo se vracali jaci.
            Kada pogledas, u nazad, ko je sve igrao za nas i kakav je trag u svetskoj kosarci ostavio, shvatis da, ma koliko pokusavali da sve to marginalizuju - Mi imamo cime da se ponosimo i na cemu da gradimo buducnost u vidu talentovanih mladih igraca koji zele da ih dotakne makar delic te magije.
            Ma ne zanima mene kvalitet tima toliko, niti zvezda ili buducnost.
            Krivo mi je sto vise nismo unikat u Evropi kao sto smo bili. I kad smo imali 2 pobede u EL bili smo posebni, da ne pricam o F4 sezoni itd...
            Nije ovo - to. Ako me razumes

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma ne zanima mene kvalitet tima toliko, niti zvezda ili buducnost.
              Krivo mi je sto vise nismo unikat u Evropi kao sto smo bili. I kad smo imali 2 pobede u EL bili smo posebni, da ne pricam o F4 sezoni itd...
              Nije ovo - to. Ako me razumes
              Unikat mozes biti samo u jednom trenutku, jednoj sezoni... kad te drugi kopiraju - vise nisi unikat, nego ti ostaje da iznenadis ostale necim drugim.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Završen i Pejdž.
                Igraće kao i Gos za 12k dolara, ugovor na dve godine.

                Dobro nam došao, Pejdžolino!

                Comment



                • Da se prisetimo.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment





                  • "Partizan je ekipa koja je po mnogima kolevka evropske košarke..."

                    Canal+





                    Eh... no da se vratimo u sadašnjost. Do sada tim stoji ovako -

                    Pejdž, Nikolić
                    Marinković, Aranitović
                    Bandža, Zagorac
                    Veličković, Pecarski
                    Gagić...

                    Pominju se Tepić, Mačvan, Radosavljević od domaćih, biće tu sigurno još nekih kombinacija + ima mesta za još 2 stranca.

                    Ono gore je već mlad tim i bilo bi dobro da Tadić, Jovanović, oba Tanaskovića, Pažin, Karapandžić pređu u Dinamik kod Đokića. Tu da se napravi fina dvosmerna saradnja, da se klub pogura u prvu ABA ligu.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ko vama brani da dovodite igrace? Isto ih dovodite iz drzavne kase, kao i mi, kao i vecina klubova koji se vode kao "udruzenja gradjana".
                      Realnost je takva - surova.
                      Mi ne dovodimo jer nemamo sredstava,vrlo prosto
                      A za razliku od skora vaseg 1-9 mi smo i od El dobili neke pare zbog rezultata ,a da ne pominjem transfere od po milion koje smo realizovali,ulaznice,tv prava. . .pa opet nemamo. .
                      Drzite se vi tog sns kao pijan plota ako hoćete da nastavite ovako. .

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Završen i Pejdž.
                        Igraće kao i Gos za 12k dolara, ugovor na dve godine.

                        Dobro nam došao, Pejdžolino!
                        Nije los potez. Dobar pedigre, UNC lik, tamo igrao 4 godine tako da nije klinac, ima solidno iskustva. Iz istog skauting sistema kao i Goss, obojicu je Utah draftovala na toj poziciji. I u mnogo cemu su slicni igraci. Page nije explozivan atleta, kao i Goss, tako da za njega nema NBA buducnosti osim ako ne razvije sve ostale stvari. Dobar je kreator, koji pre svega ne prodaje lopte. Efikasno kreira u tranziciji i iz PnR. Problem sa PnR i uopste sa njegovim napadom je da on uopste nije pretnja u reketu, ne napada kos, los ulaz, uglavnom pravolinijski. Nikako mu ne ide ni kontakt. Dakle samo sut, spolja i midrange.

                        Defanzivno je takodje slabiji od Gossa. Fizicki dosta treba da radi na snazi da bi bio dobar defanzivac. Ima solidan rapson ruku bez obzira na visinu.

                        Nije los potpis. Samo sto mi malo nejasno zasto i njega i Nikolica. Jedan od njih dvojice bi bio super kao razvojni projekat i da bude plej par sezona. Obojica, to mi bas i nema smisla. Sa njima dvojicom samo na pleju, to bas i nije sjajno.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Nije los potez. Dobar pedigre, UNC lik, tamo igrao 4 godine tako da nije klinac, ima solidno iskustva. Iz istog skauting sistema kao i Goss, obojicu je Utah draftovala na toj poziciji. I u mnogo cemu su slicni igraci. Page nije explozivan atleta, kao i Goss, tako da za njega nema NBA buducnosti osim ako ne razvije sve ostale stvari. Dobar je kreator, koji pre svega ne prodaje lopte. Efikasno kreira u tranziciji i iz PnR. Problem sa PnR i uopste sa njegovim napadom je da on uopste nije pretnja u reketu, ne napada kos, los ulaz, uglavnom pravolinijski. Nikako mu ne ide ni kontakt. Dakle samo sut, spolja i midrange.

                          Defanzivno je takodje slabiji od Gossa. Fizicki dosta treba da radi na snazi da bi bio dobar defanzivac. Ima solidan rapson ruku bez obzira na visinu.

                          Nije los potpis. Samo sto mi malo nejasno zasto i njega i Nikolica. Jedan od njih dvojice bi bio super kao razvojni projekat i da bude plej par sezona. Obojica, to mi bas i nema smisla. Sa njima dvojicom samo na pleju, to bas i nije sjajno.
                          Slažem se sa svim, s tim da bih dodao da Paige ipak dolazi kao igrač sa većim renomeom nego Goss, nema preveliko NBA iskustvo, ali ga ipak ima, dolazi kao igrač u prajmu sa svojih 25 godina i smatram ga solidnim potpisom iz perspektive Partizana. Slovenca, pak, smatram dobrim potpisom iz perspektive Zvezde.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa pretpostavljam da je to najbolje što je trenutno slobodno u našem cenovnom okviru.
                            Jedan Amer koji će igrati kao Gos za 0 (platu pokriva obeštećenje) i 1 domaći koji bi ostao i za sledeću godinu.

                            Cilj je da se izbegne kraj sezone u novembru kao prošle godine, kad se kasnilo sa svima.
                            I cilj je da se ne traže svake sezone po 2 pleja.

                            Sad je to već fino za 40ak dana priprema, jos samo ta 2 pod košem.

                            Comment


                            • + verovatno dolazi iskusniji kombo 1-2...

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Mi ne dovodimo jer nemamo sredstava,vrlo prosto
                                A za razliku od skora vaseg 1-9 mi smo i od El dobili neke pare zbog rezultata ,a da ne pominjem transfere od po milion koje smo realizovali,ulaznice,tv prava. . .pa opet nemamo. .
                                Drzite se vi tog sns kao pijan plota ako hoćete da nastavite ovako. .
                                Mislim da na pogresnoj adresi pitas "Gdi su novci?"
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X