Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može tim koji ima 9 zdravih kolena i 8 zdravih leđa da bude sposoban da igra dobru odbranu.
    Prvo im treba potpuni oporavak, pa dobar trening, pa određeno vreme bez povreda, pa tek onda da vidimo šta mogu u napadu, a šta u odbrani.

    Npr. Zagorcu treba bar par meseci da uhvati ritam jer je mnogo propustio.
    Sani je bio užasan (očekivano) na kraju prošle sezone.
    Novica ne može fizički ritam 3 dana utakmice.

    Skroman tim, skromna očekivanja.
    A ja se nadam pozitivnom iznenađenju.
    Ipak smo mi Partizan

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Ne može tim koji ima 9 zdravih kolena i 8 zdravih leđa da bude sposoban da igra dobru odbranu.
      Prvo im treba potpuni oporavak, pa dobar trening, pa određeno vreme bez povreda, pa tek onda da vidimo šta mogu u napadu, a šta u odbrani.

      Npr. Zagorcu treba bar par meseci da uhvati ritam jer je mnogo propustio.
      Sani je bio užasan (očekivano) na kraju prošle sezone.
      Novica ne može fizički ritam 3 dana utakmice.

      Skroman tim, skromna očekivanja.
      A ja se nadam pozitivnom iznenađenju.
      Ipak smo mi Partizan
      Naravno, zaboravih da naglasim da je osnovni preduslov da posluzi zdravlje junacko.
      Macvan i Novica ako su zdravi i spremni predstavljaju najbolji tandem cetvorki, a mogu neke minute da provedu i zajedno na parketu.. Igraci koji umeju srcem da igraju za Partizan i koji ce svojim fanaticnim zalaganjem povuci i ostak ekipe.. Pored njih niko ne sme da fula.
      Strance iz future interesule EL izlog pre svega, tako da uz malo srece mozete biti i favoriti u finalu ABA.. sreca prati hrabre

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Otkud sada Vesterman isplivava.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Prekobrojan je u CSKA a u Partizanu ima para da se otkupi ugovor ili deo ugovora.. Zna sistem i velika ljubav i zahvalnos klubu pre svega

        Comment


        • Ma to su navijačke želje.
          Odma ti kažem NIŠTA OD TOGA.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Slobodan je Leo, nije CSKA aktivirao +1 opciju i već su mu doveli zamenu.

            Ipak, sumnjam da ćće kod nas jer bi morao da se odrekne dosta velike love kako bi došao kod nas.
            Mi ćemo i dalje imati max oko 10k mesečno za plate najboljih igrača.

            Pretpostavljam da će on u Asvel, Monako ili neki drugi tim u domovini.

            Comment


            • Potpisao Aleksej.

              Tri godine, prva 50k, druga 75k i treća 100k.
              Naravno, uključena je i markica za prevoz kao i klopa u Loli.

              Puno sreće i uspeha!

              Comment


              • Od rođenja, od prvoga dana...




                Attached Files
                Last edited by Cooper; 10-07-18, 15:55.

                Comment


                • Ali vrh su komentari na dolazak Janeza u Partizan. Neki pišu kako je najuren iz Bamberga zbog burnog noćnog provoda. Ako je tako, tek u prestonici ima da mu bude lepo po tom pitanju. Brojni klubovi, splavovi, starlete...sve čime Bamberg i Nemačka oskudevaju.
                  Dobro ti nama došao momče u svetkovinu.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Novica i Macvan imaju mesto u timu prvenstveno da poduce ove mladje igrace sta znaci biti Grobar - borba do kraja, cak i kad su sve sanse i opcije protiv tebe. Tako se postaje Legenda i ugledan clan crno-bele Familije.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nisam gledao momka, ali svidja mi se pedigre, mladost i Partizanstina

                      Necu nikad moci da pohvalim ovu upravu, ali mocicu da kazem da sam zadovoljan sa nekim stvarima.

                      Puna podrska klincima i treneru, ali treba biti realan. Bice ovo jebena sezona

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nisam gledao momka, ali svidja mi se pedigre, mladost i Partizanstina

                        Necu nikad moci da pohvalim ovu upravu, ali mocicu da kazem da sam zadovoljan sa nekim stvarima.

                        Puna podrska klincima i treneru, ali treba biti realan. Bice ovo jebena sezona
                        Mi i ne znamo drugacije nego - uinat svima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Nisam ga gledao nikad osim par hl, mada sam cuo za njega prije nekoliko godina. Moze da bude veoma dobar. Vidjecemo.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Mi i ne znamo drugacije nego - uinat svima.
                            Bilo nekad. Sad smo isti

                            Edit: znam da mracim ali previse mi nedostaje stari KKP, ne znam dal sam ista toliko voleo

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Bilo nekad. Sad smo isti

                              Edit: znam da mracim ali previse mi nedostaje stari KKP, ne znam dal sam ista toliko voleo
                              Svima nama nedostaje, Ljubo, al` sto rece Mag - Sve ce se ovo jednom juce zvati.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ajde da se nadamo

                                Comment

                                Working...
                                X