Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanja Marinković -



    ...
    Sa 16 godina, dečak sa Čubure pozvan je u prvi tim Partizana. Bez prevelikih ambicija u tom trenutku, došao je na prozivku uvek autoritativnog Duška Vujoševića uoči završnog turnira Kupa Radivoja Koraća… Nešto više od pet godina kasnije, navijači Partizana proslavljali su činjenicu da talentovani bek ostaje u Humskoj.

    – Sećam se prvog momenta. Kup Koraća, kada nisu igrali Bogdan, Bertans, Žo, Gagi… Došao sam da popunim mesto iz juniora i u glavi mi je bilo da neću igrati. Zašto bi mene ubacio, niko me ni ne zna. Međutim, kako su na terenu bila petorica igrača a na klupi trojica, bilo je: „Aj’ ti mali!“ Na kraju sam se i upisao.
    ...
    To je onda kada je Bogdan…

    Zastao je Vanja i prevrnuo očima:

    – Da ne pričam šta je radio! Ludo finale, nestvarne njegove partije koje sam gledao iz prvog reda. Meni je vilica bila do poda, mada ne znam kome nije. Ono baš i nije normalno. Ja, klinac iz Partizana, bacam kosku Bogdanu, kao bodrim ga, a on mi je ustvari idol.

    „To je bio početak“, dodaje Vanja i nastavlja:

    – Priključen sam prvom timu za sledeću sezonu, dosta sam igrao na pripremama, ubacivao solidno. Bilo je malo čudno, haotično. Samo kreću da dolaze jedan po jedan – Pavlović, Mačvan, tu su Tepić, Milutinov, Andrić, Milosavljević se vraća iz povrede. To je bila poslednja Duletova sezona. I, kao, ja sam dobar sa Pavlovićem kojeg sam gledao samo na TV i mislio sam da je nestvaran. I bio je, kao i svi oni stariji igrači. Iskustvo pršti iz njih. Meni je to bilo super, uživao sam. Dule me je voleo i forsirao. Dao mi je mnogo!

    Koliko mladom igraču…

    – Sada NIKO ne bi dao tako nešto jednom mladom igraču – prekinuo je Vanja pitanje podviknuvši. – Ubeđen sam da nijedan trener u ovom trenutku nema tu pozitivnu „ludost“ i veru u klinca koga, u principu, ni ne poznaje. Ja sam bio prva petorka Partizana u Evrokupu i stvarno sam igrao mnogo. Bilo je akcija za mene. To sada niko ne bi uradio. Dule = mladi igrači. Svi ostali bi odmah uzeli iskusnije. Tako je i Bogdana. Ubacio je Veselog, Milutinova… A nisam ja baš Dončić, da se razumemo. Niko od nas nije bio. Svi smo dobili nešto što tada nismo ni zaslužili. To on vidi i zato je u tome najbolji.
    ...
    I, kada su mnogi mislili da će još jedan talenat otići iz Humske, Marinković je dogovorio novu saradnju.

    – Pod jedan, nisam bio spreman da idem napolje. Pod dva, nisam gledao novac jer imam 21 godinu. Pod tri, imam želju da odem iz Partizana posle vrhunske sezone u odličan klub. Mnogo sam ja mlad, posle dugo vremena postao sam svestan godina. Svestan sam i da nisam ovde završio sve kako treba. Bilo je OK, ali ne onako kako je moralo. A i Partizan je želeo da ostanem, što je meni posebno drago. I to mi je pomoglo pri donošenju odluke.

    Iako je mogao da potpiše ugovor na još samo jednu godinu, što otvora mogućnost da sledećeg leta ode bez obeštećenja, Vanja je izabrao opciju na dve godine i tako, ukoliko se odluči sledećeg leta za promenu sredine, ostavio prostor da Partizan dobije eventualno obeštećenje.

    Koliko god da je kasnila plata, Partizan je meni pružio mnogo iz igračkog ugla, pa odlazak na takav način, gledajući samo sebe, nije opcija… Osećam moralnu obavezu.
    ...

    http://basketballsphere.com/marinkov...ne-niko-ne-bi/

    Comment


    • U julu popust - sezonska 4000, kao 10 običnih karata...

      Prodaće sve karte za mesec dana.



      U ponedeljak, 9. jula, počinje prodaja sezonskih ulaznica za utakmice KK Partizan NIS u sezoni 2018/19. Prodaja sezonskih ulaznica odvijaće se radnim danima od 10 do 16 časova na stadionu Partizana. (prostorija pored službenog ulaza u prostorije FK i KK Partizan na severnoj tribini) Takođe, prodaja ulaznica će se odvijati i putem online servisa ticketline.rs

      Do sezonske karte za novu sezonu, nikada nije bilo lakše doći. U saradnji sa servisom ticketline.rs, omogućeno je poručivanje karata i plaćanje pouzećem, zatim kupovina na tri mesečne rate (Po punoj ceni ulaznice od 6.000 rsd za tribinu, 9.000 rsd za parter...) koja je dostupna svima, ali i 10% popusta za vlasnike prošlosezonskih karata za belu, plavu i VIP ložu.

      Za pravovremenu kupovinu sezonskih ulaznica, obezbeđene su povoljnije cene za TRIBINE i PARTER, što praktično znači da su navijači u prilici da tokom jula sebi obezbede prisustvo na svim utakmicama koje klub igra na domaćem terenu (ABA liga, KLS, Evrokup, kao i mečevi protiv najvećeg rivala za koji se karte ne nalaze u slobodnoj prodaji) po ceni od svega 10 pojedinačnih karata.

      Cene sezonskih ulaznica pri kupovini u mesecu JULU:

      TRIBINA – 4.000,00 rsd

      PARTER – 6.000,00 rsd

      Cene sezonskih ulaznica pri kupovini u mesecu AVGUSTU:

      TRIBINA – 5.000,00 rsd

      PARTER – 7.500,00 rsd

      Cene sezonskih ulaznica pri kupovini u mesecu SEPTEMBRU i kasnije:

      TRIBINA – 6.000,00 rsd

      PARTER – 9.000,00 rsd

      Cene ostalih kategorija:

      VIP LOŽA – 45.000,00 rsd (za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih ulaznica za ovu kategoriju obezbeđeno je 10% popusta)

      BELA LOŽA – 40.000,00 rsd (za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih ulaznica za ovu kategoriju obezbeđeno je 10% popusta)

      PLAVA LOŽA – 25.000,00 rsd (za vlasnike prošlogodišnjih sezonskih ulaznica za ovu kategoriju obezbeđeno je 10% popusta)

      PRIJATELJI PARTIZANOVOG TERENA (COURT SEATS) - 3 karte 300.000,00 rsd, a svaka naredna karta 60.000,00 rsd. Za Prijatelje Partizanovog terena, KK Partizan NIS je obezbedio i parking kartice za rezervisana parking mesta ispred dvorane “Aleksandar Nikolić”.

      NAPOMENA: Uz svaku kupljenu ulaznicu kupci će na poklon dobiti i brendiranu trakicu KK Partizan NIS za kačenje ključeva ili sezonske ulaznice.

      Kupce sezonskih ulaznica za belu i VIP ložu očekuje i specijalan poklon iznenađenja na početku sezone! Takođe, vlasnike ovih sezonskih ulaznica očekuju i druga iznenađenja - pozivnice na promotivne događaje, ekskluzivni artikli, razni popusti u zvaničnoj klupskoj prodavnici

      I to nije sve, prvih 20 kupaca koji svoje ulaznice kupe na prodajnom mestu u Humskoj 1, dobijaju vaučer sa 20% popusta na jednu kupovinu u zvaničnoj prodavnici KK Partizan.

      Narednih 20 kupaca, dobijaju vaučer sa 10% popusta na jednu kupovinu u zvaničnoj prodavnici KK Partizan.

      ODREĐENE SU CENE POJEDINAČNIH ULAZNICA ZA SEZONU 2018/19

      Zajedno sa cenama sezonskih ulaznica, KK Partizan NIS je odredio i cene pojedinačnih ulaznica za sve utakmice koje će klub igrati na domaćem terenu.

      TRIBINA – 400 rsd

      PARTER – 600 rsd

      BELA LOŽA – 2.200 rsd

      VIP LOŽA – 2.500 rsd

      Za pune tribine! Za pobede! Za miran san! Za titule! Za Partizan! Mi smo spremni! A ti?

      Comment


      • Dule
        Vanja
        Bogdan

        sezonske

        Partizan

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          Dule
          Vanja
          Bogdan

          sezonske

          Partizan
          Prva poruka od 2013.
          SNS uprava je cudo, ispunjena srca za kratko vreme, ljubav cveta reklo bi se

          Dobro dosao

          Comment


          • Hvala!



            Inače da ne bude jedna reč post, informacija je da smo prošle sezone samo od majica zaradili 625k evra!


            Bravo grobari!

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Hvala!



              Inače da ne bude jedna reč post, informacija je da smo prošle sezone samo od majica zaradili 625k evra!


              Bravo grobari!


              Bravo Grobarima ali bravo i Ostoji.. Ispada da je svakom Grobaru uspeo da proda po 20 majici.
              Svaka cast
              Last edited by Antona; 07-07-18, 19:58.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Bravo Grobarima ali bravo i Ostoji.. Ispada da je svakom Grobaru uspeo da proda po 20 majici.
                Svaka cast
                Za Riplija...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Za Riplija...
                  Sto za Riplija, moze i Nobel za ekonomiju.

                  Dakle 625.000 cista zarada od majica. neka je 10 eur prodajna cena to znaci da su prodali ukupno 62.500 majica, ili ti ako je shop radio 24/7 cele godine po 177 komada dnevno.

                  Posto ne znamo nabavnu cenu tj cenu kostanja tih majica, neka bude 50 % troskovi, ispada da su prodali 125.000 majica kako bi im ostalo 625.000 eur cist profit i time pokrili Batove kao i budzet za ovu sezonu itd.

                  Zar se ne secas kako na svakoj utakmici su svi bili u ovim majicama da im Oklahoma i GSW zavide na jednobojnoj tribini.

                  Samo dubok naklon za ekonomski tim KKP.

                  Comment


                  • 12.8 evra su maje.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      12.8 evra su maje.
                      Onda se izvinjavam prodato je onda tacno 48.888 majica, i vrlo lako cemo onda videti i po poreskim bilansima da je klub platio i preko 100.000 eur ovoj drzavi na ime PDV. Svaka cast jos jednom za KKP.

                      Comment


                      • Zapravo najjeftinije su 12.8.
                        Ima i polo ali se one slabije prodaju.
                        Uzmimo da je prosečna cena 14.3 evra.

                        Comment


                        • U proseku, BLAM od strane Coopera ili marketinga KK Partizan ALI pošto je ovo država Srbija, SVE je moguće. Vaš direktor marketinga je čudotvorac.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zasto trolujete ovde - da mi je znati?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Zato što im Partizan trn u oku.
                              Vidiš da dnevno 50 puta posećuju našu temu. Stegla se malko guzica.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Zato što im Partizan trn u oku.
                                Vidiš da dnevno 50 puta posećuju našu temu. Stegla se malko guzica.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ma, dobro - osnovacemo im Alcatraz 2, da imaju gde da predju.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X