Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post
    [emoji23]


    Ite bre komšije, ovaj izražava saučešće zbog grupe, onaj priziva prošlogodišnji rezultat, jedan gore slinavi kad se dovode, a drugi skviči i kada odlaze igrači jer mu to govori da ima para [emoji23]

    Ajde malo dostojanstva, dosta sa tim strahovima.

    Elem prolazimo grupu kao četvrti sa 3-7, posle bijemo sve lagano i uzimamo ovaj cipiripi kup.
    Ne izlazite iz grupe sa 3:7. Tako nešto će i biti, tipa 2:8. Ostoja posle toga predstavlja to kao napredak u odnosu na prošlu sezonu i najavljuje bolje dane u naredne dve, najviše tri godine.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment





    • Šta sam rekao - srce zeca i mudašca pauka.

      Dva univerzuma.

      Comment


      • Sta svi kukakju ..Zenit i Valensija jesu jaci ali sa ostalima moze da se igra bez problema ...ako se plasis asvela ,Trenta i Turk Telekoma onda ni nisi za ozbiljnu kosarku realno ...

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          [emoji23]


          Šta sam rekao - srce zeca i mudašca pauka.

          Dva univerzuma.
          Vas ćemo naravno nastaviti da mlatimo na domaćem bunjištu. Mi ili naš rezervni tim.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Haha, počeli da se kuraže...

            Stranu na šalu, iz ugla navijača Partizana, kluba sa titulom prvaka Evrope i kluba koji je 4 puta igrao F4, stvarno nije važno s kim igramo. Čuš Valensija ili Zenit, igramo neki Cipiripi kup. Ako hoćemo uzećemo to lagano, ako nećemo - ispašćemo brzo. Siguran sam da ima tu tih nebitnih klubova kojima bi značilo da se bore za ovo.

            Mene, kao navijača Partizana, ne intersuje niti znam grupe u kojima igraju Mornar, Zvezda ili Cedevita.
            Mi ćemo Partizan gledati, jedino to nam je važno, a koje se takmičenje igra i protiv koga igra - nije bitno.

            Comment


            • Dnevna doza Glimija Šikija...


              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Vas ćemo naravno nastaviti da mlatimo na domaćem bunjištu. Mi ili naš rezervni tim.
                Ovako, teško [emoji6][emoji16]

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Više volim 41 put po jedan razlike, nego jednom 41. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ne mora , lepše je ovako

                    Comment


                    • Vadi Drobnjaka kronose

                      Comment


                      • Više ovo boli.
                        Gudurina trojka je dokaz sreće ili nesreće za nas. Kockanje.
                        A ovih 41 razlike igra mačke i malog mišića.
                        [emoji14]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Pratim Drobnjaka i podižem za Trifunovića. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Trifina trojka sa pola mi nagnala suze na oči.
                            Bolna situacija za odrastanje. Ili jesi ili nisi... Ja tog momenta nisam bio [emoji5]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Moglo bi ovo trolovanje i "prisecanje" da prestane.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • 13. avgusta kreću pripreme našeg kluba.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X