Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne samo Tepa. Nemojmo se zajebavat.
    Originally posted by Ricma View Post
    Do avgusta prosle godine ni nije bilo para, pojacanja do Gosa su dolazila u skladu sa finansijama. Tek od avgusta krecu nagle promene.

    Mene bas interesuje koliko tu platu moze da trazi Lukovic kada ima 29 godina i samo dve godine malo ozbiljne kosarke. Ovde kada citam pojedince, pomislim da ima visegodisnje evropsko iskustvo.

    A i Zagorcu je opala cena u odnosu na ono sto je bio pre dve godine, zato sto mu je karijera u blagom padu je dosao u dometu Partizan. Klub ce da mu posluzi kao odskocna daska, odlazi sigurno dogodine ako mu se karijera bude rehabilitovala.

    Iskren da budem, ne bih ja uopste trazio jos cetvorku. Pripreme ce da kazu koliko Pecarski moze, ali smatram da mu se treba pruziti sansa u prvih par meseci nove sezone. A i Si ce da ima minute na cetvorci.

    Ako dodje Lukovic onda treba traziti jos pojacanja na pleju, Tepic kao rezervni plej i neki dobar Amer.
    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Miki Mekonel!

      Evroligo širi svoje grane...

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Miki Mekonel!

        Evroligo širi svoje grane...
        Stigao ili špekulacija iz medija?

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Miki Mekonel!

          Evroligo širi svoje grane...
          Od Oldenburga i lige sampinjona do EL mali je korak

          Comment


          • 10-12p 5-6 asistencija, dobar igrac, general na parketu..ima mekanu ruku ali fizicki nije ne znam sta..odbrana isto..ali IQ jako visok..Tu i tamo nesto kao Goss, sa dosta vise iskustva..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Zagorac, novi Amer, možda Luki...ništa neće vredeti ukoliko Čakarević, Andrić, Šalić budu i dalje nosili klupsku opremu.
              Ne mogu pojačanja pomoći koliko gore pomenuta trojka može zajebati.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Dzaba sve bez dobrog trenera, a ni pojacanja realno nisu neka...
                Boricemo se za TOP4 u ABI i ispascemo iz grupe u EC.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ne samo Tepa. Nemojmo se zajebavat.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Tepa bi prihvatio da ima manju ulogu u timu i da bude rezervni plej i po potrebi da pokriva 2 i 3. Dobrodosao bi takav univerzalac. A i imali bi Vanja i Petar od koga da uce. Sto se mene tice on je uvek dobrodosao, ali su sada sanse znatno smanjene za njegov povratak.

                  Ovo sa Amerom mi se ne svidja sto cemo dva pojacanja imati na 1, posto je Mekonel planiran da bude rezervni plej.

                  Pik je i najavio pre dve nedelje da dolaze Zagorac i Lukovic. Andricu je istekao ugovor i nece se vracati, Cakarevic isto vise nije u klubu. Jedino je Djoko za sada treci centar.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Tepa bi prihvatio da ima manju ulogu u timu i da bude rezervni plej i po potrebi da pokriva 2 i 3. Dobrodosao bi takav univerzalac. A i imali bi Vanja i Petar od koga da uce. Sto se mene tice on je uvek dobrodosao, ali su sada sanse znatno smanjene za njegov povratak.

                    Ovo sa Amerom mi se ne svidja sto cemo dva pojacanja imati na 1, posto je Mekonel planiran da bude rezervni plej.

                    Pik je i najavio pre dve nedelje da dolaze Zagorac i Lukovic. Andricu je istekao ugovor i nece se vracati, Cakarevic isto vise nije u klubu. Jedino je Djoko za sada treci centar.
                    Rado bih Djoka uvalio komsijama.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Rado bih Djoka uvalio komsijama.
                      Slusaj kad ste ga vi prvi primili, bilo bi glupo da se mi tu sad mesamo. Gde je tu komsijski kodeks

                      Comment


                      • Ako je Mekonel rezervna opcija, ko je onda projektovan da bude lider na kecu? Jel možda onaj iz Lavrija, Grčka.
                        Originally posted by Ricma View Post
                        Tepa bi prihvatio da ima manju ulogu u timu i da bude rezervni plej i po potrebi da pokriva 2 i 3. Dobrodosao bi takav univerzalac. A i imali bi Vanja i Petar od koga da uce. Sto se mene tice on je uvek dobrodosao, ali su sada sanse znatno smanjene za njegov povratak.

                        Ovo sa Amerom mi se ne svidja sto cemo dva pojacanja imati na 1, posto je Mekonel planiran da bude rezervni plej.

                        Pik je i najavio pre dve nedelje da dolaze Zagorac i Lukovic. Andricu je istekao ugovor i nece se vracati, Cakarevic isto vise nije u klubu. Jedino je Djoko za sada treci centar.
                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Onda nam pomozite i uzmite brata Obrada [emoji23]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Lukovic i Zagor nisu zajedno jeftiniji od 400k ,to je 100%

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Slusaj kad ste ga vi prvi primili, bilo bi glupo da se mi tu sad mesamo. Gde je tu komsijski kodeks
                              Vise puta ste pokazali interesovanje za nase igrace, pa reko` da vam ucinimo.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Vise puta ste pokazali interesovanje za nase igrace, pa reko` da vam ucinimo.
                                Mislim da ste ipak kroz decenije demonstrirali tu Grobarsku gostoPRIMljivost i da je greota da Djoko nema vise pristup tome

                                Comment

                                Working...
                                X