Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Vise vas je kostala deva Alimpija za jednu godinu, no sve ove nase mlade.
    u ovakvu nebulozu cak ni ti ne mozes da poverujes ...

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      E jbg, ne znaš?
      Pa sada još više nema para, pre su imali trezor otvoren, sada samo partijsku kasu.
      Preusmerili trezor na vas, komso, nama ostali samo ljubitelji kluba da izvuku sta se izvuci moze.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        u ovakvu nebulozu cak ni ti ne mozes da poverujes ...
        Kostao vas je prvog mesta u ABA i, samim tim, igranja u EL - sto vuce potencijalne sponzore, povoljne transfere........ Mazel Tov!
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Kostao vas je prvog mesta u ABA i, samim tim, igranja u EL - sto vuce potencijalne sponzore, povoljne transfere........ Mazel Tov!
          Povoljne transfere? To je neka nova sintagma?

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Povoljne transfere? To je neka nova sintagma?

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Sta znači povoljan transfer? Dobar igrac za male pare?

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Sta znači povoljan transfer? Dobar igrac za male pare?
                Igrac koji ce da igra za manju sumu pod uslovom da igra u EL i time sebi obezbedi povoljniji angazman u buducnosti.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Igrac koji ce da igra za manju sumu pod uslovom da igra u EL i time sebi obezbedi povoljniji angazman u buducnosti.
                  Mi smo takve doveli već na 2-3 godine,tako da smo mirni ove sezone. . .

                  Comment


                  • Gledajući sinoć na SP mladih Pažina, Karpandžića mogu reći da ukoliko se dobro bude radilo može se izroditi nešto veliko.
                    Pažin je potvrdio sav talenat i potencijal. Spalio je obruč u trećem kvartalu sa 6 ubačenih trojki. Još puno rada treba sa njim, pogotovo raditi na prodoru ali vreme je pred njim.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Vruće na liniji Partizan - Uroš Luković.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Vruće na liniji Partizan - Uroš Luković.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Ma to je maltene zavrseno kad se imaju pare, nadam se da vise nema onih prica o jeftinom timu. Dovoljno da uporedis Zvezdu i vas sad, al bez provociranja racunam da si realan ne kao onaj ostrasceni Bounti koji sad ne sme Sns da pomene a pre samo godinu je kukao. Vidis kako novac zapusi usta i najvecim revolucionarima. Elem jurite i top prospekta Kilija Hejsa , Francuz.

                        Comment


                        • Uvek ću biti za sportsku priču tipa Danilović-Divac nego SNS kadrove jer smatram da politici nije mesto u najjužim rukovodećim mestima. Živimo u vremenu gde je potrebno, da ne kažem ključno da imaš čoveka koji će, poput Ostoje, uneti živi novac u klub, napuniti kasu jer ovako, legalno, teško možeš sprovesti pravu priču.
                          Isto mislim, suviše rano davati ocene/sud, neki od vas već jesu, ko je miljenik države, kome će pripasti veći deo državnog kolača jer se ništa spektakularno ne dešava pa da kažemo PARTIZAN JE NAPRAVIO NEŠTO SPEKTAKULARNO.
                          Grdno se vara svako ko pomisli kako su Zagor, daj Bože Luki skupi igrači zbog koje će klupska kasa biti opustošena. Fakat da ima više love nego pre, što i nije preterano teško ali da su to neka sredstva za vrtenje u glavi stvarno je smešno.
                          U vremenu u kojem udišemo vazduh teško opstaju revolucionari i slični. Jednostavno sve je usko povezano sa aktuelnom vlašću, ko se izbori u tom mulju taj odnosi pobedu. Prosto ko pasulj.
                          Previše rano vi zvezdaši otpisali voljeni klub. Po vašim tvrdnjama ispada da CZ diše na škrge, da čeka da se skine sa aparata što nema veze sa zdravim mozgom. Čović mudro ćuti i moj mozak ne može svariti kako će dopustiti kola da se skotrljaju nizbrdo bez neke reakcije. Čak sam uveren kako ćete i ove sezone napraviti jači, skuplji tim od Partizana.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • E zato sam se i obratio tebi ,ok si sagovornik i znam da ces normalno i razborito pricati .Sve se slazem takvo je vreme i slicno sam govorio kad je Covic dosao a neki se zgrazavali na njegove mucke i slicno prosto mutna vremena donose mutne ljude.Ono sto meni smeta je sto he tad bila vika i povika navijaca Partizana predvodjena trenerom Vujosevicem i Tegeltijom o aparhejdu mi smo Kadinjaca i otpor i navijaci Zvezde su se nonstop pravdali i slicno. Zato je sad kad se kako kazes vodenica okrece uz Sns kliku licemerno to podrzavati zato sto sad dovode igrace kupuju vajld card za evrokup i slicno, primera radi Zagor nije basnoslovno skup al je povremeni reprebzentativac i sigurno nije dosao dzabe da igra i vrlo je dobro domace resenje na toj poziciji. Covic cuti ali se ja bojim zato sto ne zna sta ce juri pare a niko sad ne sme da mu da da se ne zameri vodji. Opet kazem sve je ok nek se vrati Partizan u evroligu ali nemojte kad to prodje i opet dodje neki Zvezdin Ostoja da krenu iste price kao pre 5 godina o ugrozenosti i slicno

                            Comment


                            • Ja sam tek ostrašćen i zaklet Grobar, samo volim konstruktivan dijalog bez trunke pljuvačine, ružnih reči. Može samo podjebavanje ali u granicama fer pleja.
                              Ne mogu reći da kod nas ne duvaju neki novi vetrovi lagao bi sam sebe. Dešava se nešto, što je za pohvalu, koliko će biti dovoljno za zapaženi rezultat, zna se šta KKP traži, videćemo. Ja se i dalje nosim mišlju da smo još zeleni za vraćanje na staze slave.
                              PS teško i nama/vama dok god političari i razne partije pustoše klupske kase i vode glavnu reč.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Do avgusta prosle godine ni nije bilo para, pojacanja do Gosa su dolazila u skladu sa finansijama. Tek od avgusta krecu nagle promene.

                                Mene bas interesuje koliko tu platu moze da trazi Lukovic kada ima 29 godina i samo dve godine malo ozbiljne kosarke. Ovde kada citam pojedince, pomislim da ima visegodisnje evropsko iskustvo.

                                A i Zagorcu je opala cena u odnosu na ono sto je bio pre dve godine, zato sto mu je karijera u blagom padu je dosao u dometu Partizan. Klub ce da mu posluzi kao odskocna daska, odlazi sigurno dogodine ako mu se karijera bude rehabilitovala.

                                Iskren da budem, ne bih ja uopste trazio jos cetvorku. Pripreme ce da kazu koliko Pecarski moze, ali smatram da mu se treba pruziti sansa u prvih par meseci nove sezone. A i Si ce da ima minute na cetvorci.

                                Ako dodje Lukovic onda treba traziti jos pojacanja na pleju, Tepic kao rezervni plej i neki dobar Amer.

                                Comment

                                Working...
                                X