Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoje realne sanse da dodje Radule

    Comment


    • Sada spominju da ce i erceg da dodje,videcete na kraju nece biti nista od te nba cetvorke.

      Comment


      • Videcemo trigger,ali sam siguran da cemo biti jaki kao crna zemlja
        Last edited by Ljuba90; 21-08-11, 13:01.

        Comment


        • Pozdrav svima

          Ja sam veliki navijac Partizana sto se, jelte, moze videti i po mom avataru.

          Ja ne pamtim kada smo imali ovako jaku ekipu, ali na zalost niko ne zna dokle ce trajati lok aut, pa tako Pekmena mozemo imati 3-4 meseca a mozemo ga imati mesec dana. Mislim da je ovo dobar potez uprave Partizana iz prostog razloga sto nam treba jedan ovakav igrac da bi uspeli da prezivimo grupnu fazu eurolige. Pitanje je sta raditi posle kada ode Pekovic? Mislim da ce Partizan jos pre pocetka sezone obezbediti alternativu, a bilo bi jako dobro da to budu Nesterovic ili Raduljica. Sto se cetvorke tice, ja ne vidim neku veliku prepreku u dovodjenju Ercega. Bez obzira sto je proveo nekoliko godina u Olimpijakosu, on nije dokazan igrac i ne moze puno novca da trazi. Voleo bih njega da vidim na cetvorci u Partizanu.

          Ove godine nas ceka jako interesantna kosarka i to ne samo euroliga vec ce i domace prvenstvo biti zanimljivije. Radnicki se dobro pojacao, tu je zvezda sa Karijem koji ci sigurno dovesti neka pojacanja i tu smo mi.

          Comment


          • Originally posted by Sub-Zero View Post
            Pozdrav svima

            Ja sam veliki navijac Partizana sto se, jelte, moze videti i po mom avataru.

            Ja ne pamtim kada smo imali ovako jaku ekipu, ali na zalost niko ne zna dokle ce trajati lok aut, pa tako Pekmena mozemo imati 3-4 meseca a mozemo ga imati mesec dana. Mislim da je ovo dobar potez uprave Partizana iz prostog razloga sto nam treba jedan ovakav igrac da bi uspeli da prezivimo grupnu fazu eurolige. Pitanje je sta raditi posle kada ode Pekovic? Mislim da ce Partizan jos pre pocetka sezone obezbediti alternativu, a bilo bi jako dobro da to budu Nesterovic ili Raduljica. Sto se cetvorke tice, ja ne vidim neku veliku prepreku u dovodjenju Ercega. Bez obzira sto je proveo nekoliko godina u Olimpijakosu, on nije dokazan igrac i ne moze puno novca da trazi. Voleo bih njega da vidim na cetvorci u Partizanu.

            Ove godine nas ceka jako interesantna kosarka i to ne samo euroliga vec ce i domace prvenstvo biti zanimljivije. Radnicki se dobro pojacao, tu je zvezda sa Karijem koji ci sigurno dovesti neka pojacanja i tu smo mi.
            Erceg je svakako dobra opcija, ali vec mesec dana najavljuju proverenu NBA cetvorku, pa ukoliko neka camuga ne potpise na kraju, predpostavljam da je Zoran prvo resenje .

            Comment


            • Imam par informacija,a jednu "glavnu" jos uvek cekam Sa Veselim se izgleda zakomplikovalo,ali nije to toliko bitno-tu su Cakar i Luce...Raduljica izgleda nece doci na pozajmicu kako je bilo najavljivano,nego ce potpisati 2+1

              Svakog trenutka bi trebalo da saznam ko je ta cetvorka. Izgleda da je iz Nba

              Comment


              • A sta je sa onim igracem iz nba cije je ime LBJ slao u inbox?
                Last edited by .....; 22-08-11, 14:05.

                Comment


                • Bitno je samo da se nesto radi.
                  Mi cemo jos i na vreme kompletirati sastav.

                  Comment


                  • Izgleda da je u pitanju Radman

                    EDIT : Radman je prvi pik,u toku je ubedjivanje istog da ostane celu sezonu,da bi onda potom potpisao masan ugovor u Evropi,jer za NBA vise nije...Ima naravno jos dosta NBA igraca na radaru,i koji god da se potpise ostace celu sezonu
                    Last edited by Ljuba90; 22-08-11, 14:17.

                    Comment


                    • Radman ima motiv da dodje u partizan,pa da se osveti pesicu.

                      Comment


                      • Radman ne gotivi Pesica,Raduljica Covica seniora ima da prsti na sve strane

                        Comment


                        • Odakle ti ove informacije?

                          Nije da ne bi voleo da dodje Radmanovic, ali bi vise voleo Ercega. Radmanovica bije glas da je nedisciplinovan igrac sto se vise puta potvrdilo, i kada ga je Pesic odstranio iz reprezentacije i kasnije, kada su ga kaznili Lejkersi, a Partizan je poznat po tome da dovodi igrace koji su pre svega dobri i odgvorni ljudi pa tek onda dobri igraci. Uz to, Radmanovic je nastupao za Zvezdu...

                          Comment


                          • I kleo je nastupao za zvezdu,pa eto sta uradi u partizanu.

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              I kleo je nastupao za zvezdu,pa eto sta uradi u partizanu.
                              Ma on je stranac, mnogo on zna sta su ovde Zvezda i Partizan. ;)

                              Comment


                              • Retko ko zna pravu istinu kada je u pitanju nesporazum Pesic-Radman...Za Radmana se zna da je opicen,ali je u isto vreme i ljudina,veliki dobrotvor i tako dalje. Za Ercega je izmislio kosarku,mada to i nije neka nauka,po meni

                                Mogao je da igra i za KK Tirana sto se mene tice,ako zeli da dodje u Partizan,vrata su mu sirom otvorena

                                Info dobijam od nekih "insajdera" koju dosta znaju Naravno nista nije 100% tacno.

                                Comment

                                Working...
                                X