Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Sve ok , nego šta bi sa onim #Nismoisti #Vučićupederu?

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka



    Kakve ima Vučić veze s Partizanovim imenom, tradicijom, asovima i trofejima? Zato i stoji ono da nismo isti.
    Ti si se baš ozbiljno zbunio.


    edit: inače, Vanja produžio ugovor na još 2 godine.
    Last edited by bounty hunter; 14-06-18, 16:45.

    Comment


    • Evo zvanične vesti, razjašnjava i neke bajke koje prolaze nekažnjeno na ovom topicu

      Partizan igra u Evrokupu!

      KK Partizan igraće sledeće sezone u Evrokupu, potvrdili su predsednik kluba Ostoja Mijailović i samo takmičenje.

      Izvor: B92 četvrtak, 14.06.2018. | 14:42


      Partizan je i prošle sezone nastupao u drugom po rangu evropskom košarkaškom takmičenju, ali nije izborio direktno mesto za sledeću kroz ABA ligu.

      Međutim, crno-beli su dobili posebnu pozivnicu vlasnika takmičenja Evrolige.

      "Hvala Evroligi što je prepoznala naše napore da ojačamo klub i dala nam šansu da učestvujemo u takmičenju", napisao je Mijailović na Tviteru.

      Ova odluka će svakako uticati na prelazni rok crno-belih, koji su trenutno pod blokadom FIBA zbog dugova, a od kojih se pre nekoliko dana oprostio najbolji igrač Najdžel Vilijams-Gos, a najavljen je odlazak i Vanje Marinkovića.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Kakve ima Vučić veze s Partizanovim imenom, tradicijom, asovima i trofejima? Zato i stoji ono da nismo isti.
        Ti si se baš ozbiljno zbunio.


        edit: inače, Vanja produžio ugovor na još 2 godine.
        [emoji3]
        Jedina zabuna je pokušaj dijaloga sa tobom...imam u rl poznanika , grobara derviša...paralelni svetovi [emoji41]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          [emoji3]
          Jedina zabuna je pokušaj dijaloga sa tobom...imam u rl poznanika , grobara derviša...paralelni svetovi [emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka


          Čekaj zemljak, što se gicaš, nisam ja tebe ništa pitao, no ti mene... pogledaj gore.

          Ne zanima mene preterano tvoje mišljenje, ni s kim se družiš, ni gde se moliš...

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            [emoji3]
            Jedina zabuna je pokušaj dijaloga sa tobom...imam u rl poznanika , grobara derviša...paralelni svetovi [emoji41]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by bounty hunter View Post


            Čekaj zemljak, što se gicaš, nisam ja tebe ništa pitao, no ti mene... pogledaj gore.

            Ne zanima mene preterano tvoje mišljenje, ni s kim se družiš, ni gde se moliš...
            Dosta!
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Mene iskreno i licno zanima odnos realnih navihaca Partizana ne ovih ostrascenih o ovoj Sns upravi? Postovao sam Vujosevica zbog otpora i doslednosti ali i te navijace koji su pominjali bolje i beton liga nego ovi. I sta sad budzetom, evrokupom, igracima itd utisali su sav otpor , kako god bilo nadam se da prestaju price o nejednakom odnosu drzave, u stvari sad je taj odnos na drugoj strani.

              Comment


              • Ostoja, a?


                San Antonio Spurs forward/center Joffrey Lauvergne could be joining a European club next season.

                According to San Antonio Express-News, Lauvergne is expected to not opt into the $1.6 million option he has in his contract with the Spurs and instead mull over potential “lucrative offers” to leave the NBA and head overseas.

                If Lauvergne indeed chooses to explore options in Europe, there’s a good number of clubs able to offer him a contract that could earn him much more than his salary with the Spurs.

                Lauvergne last played in Europe in 2014-2016 with the jersey of Russian side Khimki Moscow, before signing with the Denver Nuggets. The 26-year-old player has spent four seasons in the NBA, averaging 5.6 points and 3.8 rebounds over 13.6 minutes per game, with the Nuggets, Chicago Bulls, Oklahoma City Thunder and the Spurs.

                Comment


                • Eo vam Bogdan dosao u Cg, u Pluzine, rodno selo svog oca. Da se naspava i najede ka coek.

                  Comment


                  • Evo vam ga Bogdan na Areni 1

                    Comment


                    • DV o Partizanu...


                      Ja taj klub volim, moj život je vezan za Partizan. Osvojili su kup i činilo mi se uzeli zamah. Neke stvari oko čuvene Marfin banke su se rešavale i to nije mala stvar, jer se godinama zbog nesposobnosti, ili ne znam kojih razloga, servisirala kamata, pravili aneksi, a glavnica ostajala netaknuta. Predsednik Mijailović je u tom smislu uradio dobru stvar, ali pokušavaju da naprave instant rezultat, nemaju koncepciju, jer u nedostatku finansija i zbog dugova ne mogu da kupuju igrače, ali ih i ne prave. Ne vidim da se to radi, da se dobro procenjuju talenti i ulaže. Liči na Makabi, sa toliko stranaca. Božić preporučio Brajmu? Čekaj, kada je Partizan igrao sa četiri stranca? Pričali smo kako je Budućnost napravila rezultat...
                      Ne ponašaju se i dalje korektno prema meni. Novac koji nisam uzimao, zbog teške finansijske situacije, nije fiktivan. Nisam sam sebi određivao ugovor, već opravdao rezultatima i prodajom igrača, a mogao sam na mnogim mestima u Evropi, jer sam tada bio zdrav. Ne prevarom, kako u Srbiji jedino mogu da se uzmu u mnogim oblastima. Napravljen je reprogram na pet godina sa Pekovićem. Ja nemam rezervnu opciju, očekivao sam da će kada počne da pristiže novac, kompenzovati ono kada nisam dobijao, a treba mi u stanju narušenog zdravlja, između ostalog i za transplantaciju bubrega, kvalitetniji život, lečenje. Dve godine su kasnili sa dve rate posle prve od 250.000 evra koje je Peković pozajmio klubu, što je legalno oporezovano, posle vraćeno. Te dve rate nisu mi stizale, kao ni obaveštenja. Kada sam rekao da ću na BAT, tog momenta su pustili u javnost da ne mogu da dovode igrače, a videli ste koliko ih je menjano, od onoga centra što je sa kučetom išao na gostovanja (Samardo Samjuels) do ovog Brajme, da bi osvojili prvenstvo. Bolje da su plaćali neke mlade igrače. I onda, FIBA im izlazi u susret, mene zove menadžer Miško Ražnatović da će mi uplatiti pola sume od 50.000 duga, da mogu da dva-tri meseca dovode igrače. Rekao sam da ne dolazi u obzir, da su to pare koje mi trebaju, da sam u situaciji pred transplantacijom, da bi im FIBA izašla u susret bez moje saglasnosti, da se preostalih 60.000 deli u pet mesečnih rata. Ja nisam bio dovoljno pametan, žrtvovao sam svoje zdravlje, kao, generale, daćemo bubreg, a nema reakcije od te vojske... Ali sve će to narod pozlatiti. Ja se borim, šta da vam kažem, ali opet ništa ne bi drugačije uradio, dao i klubu i igračima, možda sa manje emocija, čuvajući zdravlje, jer na kraju pobedi ko je zdraviji.

                      Comment


                      • Opa!

                        Comment


                        • Birčević i Tepić nisu realne opcije. Bar sam tako načuo. Daj Bože da grešim.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ako vam to nisu realne opcije, onda bolje da ne igrate nista. Ako je u smislu finansija...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Za prepucavanje i merenja imate temu Pomracenje uma. Hvala!
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Tepic nije uopste nerealna meta, on bi ovde bio rezervni plej.

                                Cekam da vidim da li ce Zagorac i Lukovic da se obistine. Ta dvojica, Tepic i nakon toga ostaju pojacanja na cetvorci i startni plej. Ako bi se ovi transferi ostvarili, to bi znacilo nikad manje stranaca u timu.

                                Za Bircevica sam i ja cuo, ali ne znam koliko je realno pojacanje. Nismo na velikom gubitku ako ne dodje, nije da ne bih voleo da se desi njegov dolazak.

                                Comment

                                Working...
                                X