Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muta, Canak i ekipa...Realno je ovo stanje stvari..

    MOrate skontati da pare igraju ulogu, nema tu talenta i sistema...Promenite budzete, promenice se snage tima..Dok ne bude para, bicete na dnu i to vam je to....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by TeaFam View Post
      I ja mislim. Ali dosta smo ga cekali, na kraju nista nije pokazao, totalno nekonstatan. Necu mnogo zaliti za njim. Mene samo zanima sta ce biti sa Goss-om, bas bih voleo da ostane, mada bas ne vidim kako to moze da se desi.

      Nego, sta misliste, da li bi smo trebali da zadrzimo Canka?
      Не знам ко би вам био бољи избор. Очекивао сам више од њега у серији, некако сте шаблонски играли, исто као и у аба и купу. Није мењао неке ствари, иако вам не иде. Можда ће он да расте као тренер, то нико не зна, али што рече Лошми, паре су главне. Да би тренер показао шта зна, мора да добије добре играче. Ни Дуле не би ништа постигао да није имао квалитетан/талентован ростер. Ја би му дао шансу, ваљда ће вам Остоја направити бољи тим од овосезонског.

      Comment


      • Zadrzati Canka barem godinu-dve, ako debelo fejlujemo sledece sezone smeniti ga sto pre. Sto licno ne verujem da ce da se desi. Canak ce sada imati priliku da selektira ekipu po svom ukusu. Treba imati strpljenje, ne treba prekidati ovih par meseci jer bolje resenje tesko da ce moci da se nadje. Gos verovatno odlazi, zamena jeste da ce da bude dosta slabija ali moze da se nadje dosta kvalitetnih plejeva na trzistu koji mogu da prave razliku u regionalnoj ligi.

        Ocekujem svakako mnogo ozbiljniji pristup preko leta kao i da se manje masi sa pojacanjima.

        Ima li Stevanovic kvalitet da u sledecoj sezoni bude deo rotacije?

        Comment


        • Brat Luksa najluđi...


          Crnogorski mediji su objavili i snimak na kojem slaviš titulu uz jednu od navijačkih pesama Partizana?
          “Znaš li ti koliko ima navijača Partizana u Baru? Ovo je grobarski grad“.

          Kako je ekipa proslavila titulu, dali ste sebi oduška?
          “Negde do petice smo slavili svi zajedno, a onda je svako otišao na svoju stranu. Sada mi sledi povratak u Beograd, upravo čekam taksi. Danas je mom bratu Marku rođendan, pa ću da nastavim i večeras sa slavljem“.

          Sezona je konačno gotova, da li se slažeš sa ocenom da ti je najbolja u dosadašnjoj karijeri?
          “Bez dileme. Bio sam drugi igrač u ABA ligi, prvi skakač i bloker. Dobro je bilo. Osvojili smo titulu, igrali finale kupa Crna Gore, plej-of Jadranske lige i četvrtfinale FIBA Evropa kupa.“

          Kakvi su ti planovi za sledeću sezonu?
          “Istekao mi je ugovor sa Mornarom, ali sad još ništa ne znam. Za par dana ću da sednem sa Miškom Ražnatovićem da vidim šta dalje“.

          Koliko je realna opcija da ostaneš u Baru?
          “Ostao bih ako ćemo igrati Evrokup i ako finansijska situacija bude dobra. Ako ne, želim im svu sreću i zdravlje“.

          Da li si ispratio polufinalnu seriju Superlige Srbije između Partizana i Crvene zvezde?
          “Da smo dobili finale u tri utakmice, došao bih sutradan u Pionir na derbi. Ovako, ipak smo morali da odigramo još jedan meč“.

          I za kraj, razmišljaš li o povratku u Partizan? Među navijačima ima dosta onih koji to priželjkuju?
          “Navijači da, ali iz uprave ne, bar koliko vidim. Ali, stvarno, rano je još za priče o povratku u Partizan, videćemo šta će se desiti u narednom periodu“, zaključio je Luković.

          Comment


          • nije nemoguce da se vrati, realna opcija.

            Comment


            • Ne znam koliko je dobro prenesen ovaj intervju Lukovica i da li je on adekvatan za pitanje ali me buni ovo " ako budemo igrali Evrokup" . Ne vidim zasto ne bi igrali?

              Comment


              • Komsije, sta se savade kod vas?
                Ko ide, ko ostaje.
                Gossa necete sigurno zadrzati, bice EL ponuda za njega, Brajm ne verujem takodje.
                Njegova minutaza u derbiju sve govori, a mislim i da nije pametno za vas onog drugo amera Vona da zadrzite.
                Svakako, rekonstrukcije kod cimera.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Komsije, sta se savade kod vas?
                  Ko ide, ko ostaje.
                  Gossa necete sigurno zadrzati, bice EL ponuda za njega, Brajm ne verujem takodje.
                  Njegova minutaza u derbiju sve govori, a mislim i da nije pametno za vas onog drugo amera Vona da zadrzite.
                  Svakako, rekonstrukcije kod cimera.
                  Komsija, jel` nadjoste trenera i pare za tim ili vam i dalje vazi porodicni koncept?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Komsija, jel` nadjoste trenera i pare za tim ili vam i dalje vazi porodicni koncept?
                    Posle Krita ce se znati komso...

                    Comment


                    • To sada izgleda otprilike ovako.

                      Gagic/Salic
                      ?/Pecarski/Gavrilovic
                      Si/?/Tanaskovic
                      Aranitovic/?
                      ?/Tadic

                      Gos ima ugovor, ali ga ne racunam dok su ostalima istekli ugovori. Betis je ispao i mirise mi da ce da dodje Zagorac. Ocekujem da ce nekog pleja dovesti do kraja avgusta, dok sada videcemo da li ce da produze ugovore sa Vanjom i Novicom. Ukoliko odu, tu se moraju pojacati do pocetka sezone.

                      Lukovic je za sada wet dream, voleo bih da se vrati. Ako ne mogu da ga dovedu, to dovoljno govori o budzetu za sledecu sezonu.

                      Comment


                      • Mislim da ce Lukovic sigurno doci, a zele ga u svojim redovima...
                        Cujem da se i Tepara vraca, Zagorac dolazi, to je jasno svima.
                        Pa pravite vi solidnu ekipu, jos ako se ubode sa 2-3 stranca pored Sy-a.
                        Prica se da ste opet u nekim pricama sa Raduljom.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Mislim da ce Lukovic sigurno doci, a zele ga u svojim redovima...
                          Cujem da se i Tepara vraca, Zagorac dolazi, to je jasno svima.
                          Pa pravite vi solidnu ekipu, jos ako se ubode sa 2-3 stranca pored Sy-a.
                          Prica se da ste opet u nekim pricama sa Raduljom.
                          Sve je na nivou "prica se" ....
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Lukovic da ide sa konja na magarca? Ako je lud samo. . .

                            Comment


                            • A Radulja je bivsi igrac. . Njega je kosarka prestala da zanima pre 3 god

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Lukovic da ide sa konja na magarca? Ako je lud samo. . .
                                Originally posted by Ica View Post
                                A Radulja je bivsi igrac. . Njega je kosarka prestala da zanima pre 3 god
                                Gori od Pera Antica, i da hoce - ne mogu da budu.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X