Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Ma za to ne brinem,bar sto se KK Partizana tice,imamo sistem koji svake godine afirmise po nekog igraca,pojacanja se planski dovode,nikog nismo doveli iz neke obesti,realno centar nam je potreban,jos ako Veseli uleti plu jos jedna cetvorka(to je samo plus ako dodje).Na pozicijama 1,2,3 davno nismo imali toliko iskusnih i mladih talentovanih igraca sto je ogroman plus.Sad sve zavisi od limara Vlada,retko kad smo imali maltene kompletan tim jos u avgustu(na stranu sto je Katic povredjen,Milosavljevic u repki,Plej dolazi tek u septembru,Pekovic i Veseli isto tad,i jos cetvroka).Jasno profilisana ekipa uz dobrog trenera i bice sve dobro.
    Za KK CZV Beograd je jos uvek rano da se prica o trofejima,ipak se jos nista ne zna sa kakvom ekipom i sa kojim trenerom ulaze u novu sezonu.Ja iskreno nesto i ne vidim Zvezdu kao nekog jakog konkurenta ove sezone,mozda sledece ali ove ne.
    U Zvezdi se dobro radi, mozda uzmu titulu za 5 godina, mozda i kasnije...

    Comment


    • Pekmen + Jan + Raša + Krilni centar

      i već poznate snage (Kecman, Božić, Katić, Milosavljević) uz mlade i perspektivne (Miljenović, Bogdanović, Lučić, Bešović, Jaramaz, Pešaković, Đekić) uz Čakarevića i Lo-a sa punim Pionirom i Arenom padaće ove sezone i Efes, i Real, i Armani, i Makabi, a i ostali koji nam izađu na megdan.

      Hrabrosti, požrtvovanja, lucidnosti, rada, reda, discipline, volje i želje nam neće nedostajati, pa ko zna, mozda se Pariz ponovi i ove godine..Ili mozda Istanbul? ;)
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Ja nameravam da ove sezone uzmem sezonsku kartu...

        Comment


        • Ja cu sigurno.. Ali to je tek negde u oktobru..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Brzo ce to...

            Comment


            • Ne isplati se uzeti je...

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ne isplati se uzeti je...
                Sto tako mislis?
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Originally posted by Kalu View Post
                  Sto tako mislis?
                  Ne mislim, znam. Kosta 100 evra a ti sracunaj sve tekme i uzmi u obzir da je najskuplja karta 500 dinara za EL + sto moze da se udje na foru kako hoces.

                  Comment


                  • Zanimljivost koju sam procitao vezanu za Law-a, da je taj lik u srednjoj skoli sutirao desnom, zatim doziveo neku povredu sake i promenio kompletnu tehniku . Sada prilikom suta loptu drzi levom, pridrzava desnom, a sutira sa obe

                    Comment



                    • koga bre on drka

                      Comment


                      • Hahahahaha,Pera sada ne moze mrezicu da dohvati

                        Comment


                        • Jel to sigurno on?

                          Comment


                          • Opasan centar blizu potpisa.

                            Comment


                            • Raduljica je bolje resenje od nesterovica sigurno.

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Raduljica je bolje resenje od nesterovica sigurno.
                                Daleko.

                                Comment

                                Working...
                                X