Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je ok

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • E hvala Bobu da je s bratom Bandžom sve OK. Preživeli smo i mi s njim onaj pad, trebaće nam njegovo ludilo narednih dana.

      Da nije bilo ove povrede utakmica i sve oko nje bi bilo idealno. Posle dugo vremena zaorilo se i Uzalud trud, džaba vam sve...
      Ima nade za ovaj sport i ovu zemlju.

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        E hvala Bobu da je s bratom Bandžom sve OK. Preživeli smo i mi s njim onaj pad, trebaće nam njegovo ludilo narednih dana.

        Da nije bilo ove povrede utakmica i sve oko nje bi bilo idealno. Posle dugo vremena zaorilo se i Uzalud trud, džaba vam sve...
        Ima nade za ovaj sport i ovu zemlju.
        Pa nije bas uzalud trud, uzeli ste kup, isplatilo se Ostojin angazman je dao odmah rezultate..

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          E hvala Bobu
          Ko je Bob? Rock?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Pa nije bas uzalud trud, uzeli ste kup, isplatilo se Ostojin angazman je dao odmah rezultate..
            Naravno da nije uzalud. Iteko se isplatilo postavljanje visokog funkcionera vladajuce stranke na celo KK. Novi brojni sponzori, visemilionska sponzorstva (cak i od strane okorelih zvezdasa), promenili 9 stranaca i jos par domacih igraca.

            Izjava cenjenog kolege 4umasa BH se poklapa sa izjavom njegovog stranackog gazde i 'sefa' drzave, da nas od '18 ceka "zlatno doba", tako da se bojim da mi dugo vremena necemo videti (osim na TV-u ) trofej i EL

            Comment


            • Ostao sam bez teksta kako su dobro odigrali juce, bas veoma fluida i raznovrsna igra u napadu.

              Mozda sam malo pogresio u vezi Canka iako sam smatrao da je ok resenje zimus kada se biralo izmedju njega i Vlade Jovanovica. Jedine mrlje Canku ove sezone su Mornar i FMP.

              Mislim da mozemo da izborimo majstoricu protiv Cigana. Optimista sam sto se tice sledece sezone, bas kao i slucaj sto je bio sa Dzikicem pre dve godine samo sto ce sada da bude mnogo duplo veci budzet nego tada i tesko da ce ispusene Amere da dovode. A i nece da bude udara sa raznih strana tokom leta, barem sada ne bi trebalo.
              Last edited by Ricma; 23-05-18, 13:03.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Jedine mrlje Canku ove sezone su Mornar i FMP.
                A Olimpija?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nebitna revijalna utakmica koja nije uticala na krajnji plasman.

                  Zbog ekipa koje sam naveo su izgubili realne sanse za top4, kao i to sto nemaju prednost domaceg parketa u PO. Postoji tu gomila praznog hoda u odredjenim utakmicama gde protivnik napravi ogromnu razliku, ali nista sto nije nepopravljilo u narednom periodu.

                  Comment


                  • Moram da istaknem veličinu Novice Veličkovića, koji je pokazao da je pravi kapiten. Zvao me je odmah iz svlačionice da sazna kako je Bondža, a vrlo brzo se pojavio u bolnici, da podrži saigrača. Vidim da je i Siju to puno značilo. Dobro je, stalno je nasmejan i pozitivan. Moraće par dana da odmori, ali normalno se kreće. Propustiće duel sa Megom u četvrtak, a potom bi trebalo da se vrati u tim, za koji zaista izgara svom snagom, ne štedeći se, zbog čega ga svi i vole - zaključio je u razgovoru doktor Moma Jakovljević.


                    Veliki kapiten najvećeg kluba...

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Pa nije bas uzalud trud, uzeli ste kup, isplatilo se Ostojin angazman je dao odmah rezultate..
                      Originally posted by dekkard View Post
                      Ko je Bob? Rock?
                      Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Naravno da nije uzalud. Iteko se isplatilo postavljanje visokog funkcionera vladajuce stranke na celo KK. Novi brojni sponzori, visemilionska sponzorstva (cak i od strane okorelih zvezdasa), promenili 9 stranaca i jos par domacih igraca.

                      Izjava cenjenog kolege 4umasa BH se poklapa sa izjavom njegovog stranackog gazde i 'sefa' drzave, da nas od '18 ceka "zlatno doba", tako da se bojim da mi dugo vremena necemo videti (osim na TV-u ) trofej i EL

                      Last edited by kronostime; 23-05-18, 18:40.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        A Olimpija?
                        Dekard misli na Olimpiju u Pioniru.
                        Jedan od krucijalnih poraza koji nas mnogo koštao. Koštao plasmana u plej-of.
                        Teško sam podneo taj poraz. Pogotovo jer su Zmajčeci silno oslabljeni došli i gotovo sa belom zastavom.
                        Mornar je tek za priču. Voditi ekspresno +21 i sve prosuti po dolasku sa odmora.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Comment


                          • Igramo sa Megom, poluvreme 46-46...

                            Novica, Gos i donekle Vanja i Von igraju solidno, ostali se nisu pojavili
                            Čakarević siroma je tu, ali bolje da nije. Ono što on igra je neopisivo. Ničim izazvan faul za 3 poena na Jaramazu u poslednjoj sekundi prvog poluvremena je tako čakarevićevski... + Jaramaz promaši sva 3.

                            Comment


                            • Znao burazengija da će promašiti sva tri [emoji23]


                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Jerkovic celi je crno-beli.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X