Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednostavno nije za lidersku poziciju. Više je tu kao neki koji će obavljati sekundarne poslove i raditi sve za službu saigrača i tima.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ja se sećam onog derbija kada bezuspešno pokušava MWiil-a da uhvati, ili mu uzme loptu, a ovaj se smeje dok dribla.[emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Da li ce biti kanal, ili ne -vreme ce pokazati.
        Ma koje vreme...covek je na kraju karijere, svo vreme koje treba uzeti u obzir da li je kanal ili ne je iza a ne ispred nas.
        Ne secam se te utakmice gde je on bio taj X faktor.

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=77Lf...ature=youtu.be

          Dule Vujošević za sajt euroleague.net, pred F4 u Beogradu!
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Originally posted by Krki PFC View Post


            Dule Vujošević za sajt euroleague.net, pred F4 u Beogradu!

            Odličan intervju, ali gajba je fenomenalna. Prava galerija.
            U jednom momentu se vidi slika Hijeronimusa Boša Na krivoj dasci klizači



            Inače, dobili smo Metalac skoro stoka razlike. Najbolji bio Vanja 4/5 trojke, 4/6 dvojka...

            Postoji priča da će uz Tepića (ne znam koji će nam, ali nikada dosta iskusnih domaćih bekap igrača) i kapiten reprezentacije Srbije dogodine ponovo zaigrati za Partizan. Uz ostanak Gosa, Veličkovića i još ponekih igrača, sa još 2 nova Amera i nekih domaćih o kojima se za sada šapuće... biće to sve kako treba. Polako.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie
              Sve se nema...
              Ajde vodi racuna da ne predje ovo u provokacije i svadju o Duletu. Forum je super zadnjih nedelju dana, da ga ne djubrimo...

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ajde vodi racuna da ne predje ovo u provokacije i svadju o Duletu. Forum je super zadnjih nedelju dana, da ga ne djubrimo...
                Ja mu ga obrisah, da ne djubri temu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Iznad Beograda, na terasi Saše Pavlovića: O NBA, reprezentaciji, Lebronu, Partizanu, jedrenju...

                  http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...nju-foto-video
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • - Partizan je za mene sve. Tako sam vaspitavan. Otac je uspavljivao mene i sestru sa Partizanovim pesmama i to je ostalo u meni.


                    Saša Pavlović.
                    Privilegija je bila gledati ga u crno-belom dresu. Ona scena... zumbuli domaćini, Berta izvodi slobodna, mi osvajamo titulu, a na centru zagrljeni Saša, Žo, Tepa i, čini mi se, Bogdan...
                    Neprocenjivo.

                    Comment


                    • Donovan Mičel -



                      "Nisam mnogo gledao srpsku košarku, ali naš trener Kvin Snajder je radio u Evropi i preneo deo toga kod nas. Mi čak imamo i akciju koja se zove ‘Fener’, dok se druga zove ‘Partizan’. Mnogo toga je uveo u naš napad i možda nam baš to daje prednost".

                      Comment


                      • Kakva su očekivanja od večerašnje utakmice
                        Mislim da će biti nezgodno ali ipak trebalo bi da dobijemo, mada nisam baš siguran u pobjedu
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Dobicemo, dosta smo bolja ekipa, bas ne vidim kako mozemo da imamo probleme. Pogotovu u Pioniru, iako ocekujem mizernu posetu. Za drugi mec bih vec razmislio ali veceras nesto mislim da ce rutiniranje da bude.

                          Comment


                          • Bitadze i Fundić bi mogli da vam pomrse račune, ali male šanse ipak.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dobrih par minuta na početku četvrtina
                              Čanak je ranije trebalo da siječe onu seriju sa to
                              Eh da je vanja svaku ovakav
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Dobili smo lagano Mego, ali senku na pobedu bacila povreda Bandže...
                                Posle jednog kucanja brat Sy nezgodno pao, otišao odmah u svlačionicu, a priča se da je sada u bolnici na pregledima.
                                Valjda će sve biti OK.

                                Inače u hali bili Sale Pavlović, Bogdan, Drobiša, Vrabac, Luković...
                                ... uz majstore na klupama Vesu, Miloja i Čakija to bi i sad bila ekipa koja bi se prošetala kroz prvenstvo.

                                Comment

                                Working...
                                X