Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan dobro odrađen prelazni rok sve može da promeni [emoji6]
    Brzo se sve menja u današnjem sportu

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Misliš za sezonu 2019/20? Sve je moguće.[emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Što ne i ove. Naravno više su to želje no realnost ali svašta je moguće.
        Evropa je još uvek misaona imenica za sadašnji Partizan. Nadamo se brzo promenama i na tom nivou [emoji6]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Zar se vi ne ponosite "čistom sporckom pričom"? Tu se uklapa samo FCL.[emoji6]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zar vaš gazda nije bio glavni zagovornik nepostojanja ABA lige [emoji6]
            Da se ja pitam, ne bi sledeće sezone igrao ni jedno evropsko takmičenje već bi svu pažnju usmerio na region. Kapiram da se gleda finansijski aspekt ali koliko može FCL para da donese to je već dobro pitanje.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Troluckas, dekkarde, troluckas....
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Zar vaš gazda nije bio glavni zagovornik nepostojanja ABA lige [emoji6]
                Da se ja pitam, ne bi sledeće sezone igrao ni jedno evropsko takmičenje već bi svu pažnju usmerio na region. Kapiram da se gleda finansijski aspekt ali koliko može FCL para da donese to je već dobro pitanje.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Mene vise zanima odakle vam pare odjednom?, na konto onog sto kolega Baunti prica da je drzava protiv vas, kako dolazak Ostoje to u sportu sve promeni.?

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Mene vise zanima odakle vam pare odjednom?, na konto onog sto kolega Baunti prica da je drzava protiv vas, kako dolazak Ostoje to u sportu sve promeni.?
                  Koje pare? Ti zaista živiš u uverenju da mi finansijski stabilno stojimo? Mislim da tebe i slične istomišljenike j**e što ste vi u nekakvom vama znanom kanalu pa nas počinjete za ozbiljno gledati kao adekvatnog rivala.
                  I dalje su dugovi KKP enormni, i dalje su potraživanja igrača velika tako da je iluzorno pričati o nekakvim novcima i avionima.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ma oni to gledaju iz neke svoje vizure i ne posmatraju to kao mi, navijači Partizana...

                    Oni ne razumeju kakva su očekivanja od kluba koji je osvajao EL i 4 puta išao na F4, koji je dao toliko asova i članova kuće slavnih, te da nam je svejedno da li igramo kup Marinka Rokvića ili kup Šabana Šaulića (EK ili fiba LŠ). Zabole nas, važno da gledamo svoj klub.
                    Naravno da je najvažnije da igramo EL, ali smo realni i svesni da u okolnostima u kojima klub obitava to još nije realno ili bolje reći - nije dozvoljeno.
                    A i mi navijači ne bi voleli da se u EL brukamo sa top 9, 14 (da molimo predsednika da organizuje F14 u Areni) i ostalim topovima kada svi znaju ko je i šta je Partizan. Biće vremena i jačih timova da se vratimo gde nam je mesto. Polako.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Koje pare? Ti zaista živiš u uverenju da mi finansijski stabilno stojimo? Mislim da tebe i slične istomišljenike j**e što ste vi u nekakvom vama znanom kanalu pa nas počinjete za ozbiljno gledati kao adekvatnog rivala.
                      I dalje su dugovi KKP enormni, i dalje su potraživanja igrača velika tako da je iluzorno pričati o nekakvim novcima i avionima.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Vama je, po priznanju vašeg predsednika, ovogodišnji budžet između 2 in2 i po meleona evra, što je poprilična suma za klub koji se ne takmiči u EL. Što se stabilnosti finansiranja tiče, ti smo na istom jer smo na državnoj sisi, i dok je tako neće se tu ništa menjati, nažalost. A bounty-ju bih predložio ediciju Žar-ptica, skup najlepših i najegzotičnijih bajki sveta skupljenih u tom seminalnom izdanju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Koje pare? Ti zaista živiš u uverenju da mi finansijski stabilno stojimo? Mislim da tebe i slične istomišljenike j**e što ste vi u nekakvom vama znanom kanalu pa nas počinjete za ozbiljno gledati kao adekvatnog rivala.
                        I dalje su dugovi KKP enormni, i dalje su potraživanja igrača velika tako da je iluzorno pričati o nekakvim novcima i avionima.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        To ne muslim ja vec vas predsednik koji je rekao da vama duguje banka, da su dugovi stigli do kraja i da je skinut bat, da li vi i dalje mislite da nekog ubedjujete da moze da se igra evroliga ili evrokup bez para ?, ili da samardo samujels igra za stipendiju i da je pristao da raskine ugovor bez naknade ili neko od ovih osam stranaca , da li mvp koledz lige igra za mali novac? Daj malo objektivnosti, ne znam dokle prica o otporu a predsednik jedan od pet ljudi iz stranke.

                        Comment


                        • Originally posted by bounty hunter View Post
                          Ma oni to gledaju iz neke svoje vizure i ne posmatraju to kao mi, navijači Partizana...

                          Oni ne razumeju kakva su očekivanja od kluba koji je osvajao EL i 4 puta išao na F4, koji je dao toliko asova i članova kuće slavnih, te da nam je svejedno da li igramo kup Marinka Rokvića ili kup Šabana Šaulića (EK ili fiba LŠ). Zabole nas, važno da gledamo svoj klub.
                          Naravno da je najvažnije da igramo EL, ali smo realni i svesni da u okolnostima u kojima klub obitava to još nije realno ili bolje reći - nije dozvoljeno.
                          A i mi navijači ne bi voleli da se u EL brukamo sa top 9, 14 (da molimo predsednika da organizuje F14 u Areni) i ostalim topovima kada svi znaju ko je i šta je Partizan. Biće vremena i jačih timova da se vratimo gde nam je mesto. Polako.
                          Da , 9 mesto u evroligi je bruka ali je zato 30 to u evrokupu sjajno ha ha. Potrudi se malo bolje, i dalhe nema odgovora u vezi Ostoje i drzavnog upliva u klub, stizu ameri a Zvezdi igraci iz Fmp a, do prosle sezone ta vam je prica palila kod nekih sad tesko.

                          Comment


                          • Definitivno gresite. KKP je, na prvom mestu, svojim plasmanom zasluzio WC za EC. Dodatni plus su dobri rezultati iz prethodnog ciklusa i igre u EC, kao i transparentnost u poslovanju kluba, postovanje ugovorenih obaveza prema bivsim igracima i trenerima.

                            Pri dodeljivanju WC-a, Bartomeu posebnu paznju mora da obrati na postovanje i pozitvno misljenje koje navijaci KKP imaju prema njemu, sto smo izmedju ostalog mogli da procitamo na ovom i drugim forumima.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Da , 9 mesto u evroligi je bruka ali je zato 30 to u evrokupu sjajno ha ha. Potrudi se malo bolje, i dalhe nema odgovora u vezi Ostoje i drzavnog upliva u klub, stizu ameri a Zvezdi igraci iz Fmp a, do prosle sezone ta vam je prica palila kod nekih sad tesko.
                              Zaboravljaš da je KKP ne tako davno bio učesnik TOP 8 faze, kao i F4 u Parizu.
                              A pitao bih te koji Ameri. Stavimo na tas platežnu vrednost Ročestija i Feldina, nasuprot Sija, Vona i ovog novog. Da se ima novca ne bi se prodavao Miler.
                              Vidim ja da ti za debakl u finalu kriviš samo i isključivo Partizan.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Zaboravljaš da je KKP ne tako davno bio učesnik TOP 8 faze, kao i F4 u Parizu.
                                A pitao bih te koji Ameri. Stavimo na tas platežnu vrednost Ročestija i Feldina, nasuprot Sija, Vona i ovog novog. Da se ima novca ne bi se prodavao Miler.
                                Vidim ja da ti za debakl u finalu kriviš samo i isključivo Partizan.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Debakl u finalu je potpuno zasluzen jednostavno vise ste hteli trofej i pokazalo se da ste dobar tim sto sam tvrdio od pocetka..Rocesti ima 250 hiljada Gos 200 dakle nije neka razlika, mene drugo zanima Gos nihe jedini vama je ovaj momak devet i slovima deveti stranac ive sezone imali ste Samujelsa kome je placeno za raskid, plus Gagic Aranitovic za koga je Zvezdi placeno 100 hilhada. Drugo na stranu sve koliko ste imali transfera pred ovu sezonu? A koliko Zvezda ? Koliko je pobeda imala Zvezda u Evroligi prosle sezone pa to puta 70 000 koliko ide za pobedu, kako dolaskom coveka iz vrha vlasti sve se menja, ne znam sta je tesko to priznati.

                                Comment

                                Working...
                                X