Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma Partizan je od jednom strah i trepet

    Vi se raspadate i to je sve lepo, ali mi smo i dalje tuzan klub kao i kada je pocelo ovo propadanje onomad.
    Ne bih rekao nikad tuzan. Videlo se i u finalu kupa, elem sad ulaskom drzavne uprave da pricamo otvoreno to je stabilan tim sa dobrim igracima i trenerom koji je autoritet, vasi stranci krvare kolena Zvezdini ne, favoriti ste sto ne znaci titulu ali sa ovim pristupom Zvezde vrlo verovatno.

    Comment


    • Nemoj me zezati. Uzasan smo tim i trener je pocetnik (ko zna kakav ce Canak da ispadne...). Goss jedini zna kosarke, imas dvojicu crnaca koji su fizicki mocni i to je sve od njih. Ovi domaci il su premladi ili prelosi. Novica je Bog al je na samrti.
      Zvezda jeste u haosu, ali suvi kvalitet je na njenoj strani.

      O ulasku nesposobnog Ostoje u klub zaista ne bih. Neka kazu ljudi iz Cacka, sigurno znaju sve sto treba.
      Uz ovu upravu cemo verovatno postati Partizan Mega Dinamik neki kurton...

      Comment


      • U pravu je bounty hunter, ako dobijemo sve do kraja imamo prednost domaceg terena.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Nemoj me zezati. Uzasan smo tim i trener je pocetnik (ko zna kakav ce Canak da ispadne...). Goss jedini zna kosarke, imas dvojicu crnaca koji su fizicki mocni i to je sve od njih. Ovi domaci il su premladi ili prelosi. Novica je Bog al je na samrti.
          Zvezda jeste u haosu, ali suvi kvalitet je na njenoj strani.

          O ulasku nesposobnog Ostoje u klub zaista ne bih. Neka kazu ljudi iz Cacka, sigurno znaju sve sto treba.
          Uz ovu upravu cemo verovatno postati Partizan Mega Dinamik neki kurton...
          Kvalitet i renome igraca ne znaci da je on korisniji u borbi za trofej vidi pod finale aba lige i Gordica i finale kupa Gosa i Novice, o tome pricam cele sezone ovaj vas mali centar sa koledza je vrlo talentovan i zeljan , Bondza Si veliko iznenadjenje a Canak je opet autoritet posto je bar imao igracku karijeru..Nesposobni Ostoja to nije vazno vazno je da je stranacki covek da je ispeglao dugove pa sad vama banka duguje slicno sto je i Covic uradio kad je dosao i eto tri uzastopne titule, i tako dalje to sve lici sad i kod vas. Pricali ste da je Zvezda toliko jaca pa ste nas otresli u finalu kupa.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            U pravu je bounty hunter, ako dobijemo sve do kraja imamo prednost domaceg terena.
            U finalu prednost odlucuje plasman iz Aba lige..

            Comment


            • Složio bih se sa ovim dobrim čovekom odozgo - dobićemo zumbule bez obzira što plaćaju igrače i po 400 000 evrića.
              I nije slučajno što njihovi navijači smatraju da je Partizan favorit. Jer oni vrlo dobro znaju za srce i džabavamnovci...


              A za plasman - ako nekako opet nešto izmajmunišu i leondeleonišu, pa tim koji u grupi ima više poraza bude bolje plasiran zbog nekog drugog takmičenja... onda kojiqrac se igra ovo.

              Comment


              • Originally posted by bounty hunter View Post
                Složio bih se sa ovim dobrim čovekom odozgo - dobićemo zumbule bez obzira što plaćaju igrače i po 400 000 evrića.
                I nije slučajno što njihovi navijači smatraju da je Partizan favorit. Jer oni vrlo dobro znaju za srce i džabavamnovci...


                A za plasman - ako nekako opet nešto izmajmunišu i leondeleonišu, pa tim koji u grupi ima više poraza bude bolje plasiran zbog nekog drugog takmičenja... onda kojiqrac se igra ovo.
                Pravila su dobri covece donesena jos prosle sezone ali tad si vrv bio odustao od kosarke pa ne znas, elem nije bas dzaba vam novci sto se vidi u Partizanu, bez ijednog transfera iz kluba kroz klub je proslo 9 stranaca, a ispada da banka duguje vama , predsednik je covek vrlo blizak vlasti ali sve ti to znas, medjutim lakse je i dalje pricati o bankomatu drugih i slicno, nazalost to vise ne prolazi, ne nakon odlaska Samujelsa i njegove plate.

                Comment


                • Nemoš ti zemljak u svojoj grupi da imaš 10-0, a ja u svojoj 9-1 i da ja budem bolji. Nije logično. To za pravila koje pominješ je ako ti i ja imamo isti skor. E onda sam ja kao bolji jer sam u nekom tamo takmičenju, koje nema veze sa ovim, bio ispred tebe.

                  Ono, ovo je pupak sveta, ovde može sve kad imaš silu.

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post

                    Ono, ovo je pupak sveta, ovde može sve kad imaš silu.
                    Vidis kako znas. A i kako ne bi posle Vujosevica i Danilovica koji su dugo vedrili i oblacili u Partizanu. Mislim, ako me razumes, naravno.

                    Comment


                    • Originally posted by bounty hunter View Post
                      Nemoš ti zemljak u svojoj grupi da imaš 10-0, a ja u svojoj 9-1 i da ja budem bolji. Nije logično. To za pravila koje pominješ je ako ti i ja imamo isti skor. E onda sam ja kao bolji jer sam u nekom tamo takmičenju, koje nema veze sa ovim, bio ispred tebe.

                      Ono, ovo je pupak sveta, ovde može sve kad imaš silu.
                      Pricati o sili kad ti je predsednik vrlo blizak vlasti i naprasno pegla dugove i dovodi 11 igraca je malo neumesno..Sto se sistema tice i pravila sto ste prosle godine glasali za isti?.Tako i fudbalu Zvezdi oduzmu 40 bodova da bi drugi imali sanse i onda igrajte opet ali i Zvezda je glasala za to pa nema da se bunis. LJuti se na tvoju upravu ni na koga drugog.

                      Comment


                      • Na Dorćolu košarkaška klinika u izvedbi Najdžela Vilijamsa-Gosa.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Na Dorćolu košarkaška klinika u izvedbi Najdžela Vilijamsa-Gosa.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Covek je nestvaran za nase uslove, ali bas.

                          Comment


                          • 35 koševa (šut iz igre 77%), 6 skokova, 12 asistencija... index 52. Kokoškov je onomad rekao da ga ne bi pustio iz Jute, ali da je bio na sa Slovencima i nije znao da NWG odlazi.

                            Odlična partija i Bandže, ništa nije promašio iz igre (8-8). Ostali onako - Miha kapiten i dalje u kanalu.

                            Hala Dinamika je tu u mom selu, skupilo se dosta naših bivših igrača, Tegi, Matić, fin i pristojan svet... a bio i Dinkić kao Mutina podrška. Nisam video LeonaDeleona.
                            Oberknežević pokazao i ovde kakav je glibo glibavi i zašto ga Koordinator priželjkuje.

                            Comment


                            • Ostoja aplicirao za EC...
                              ... uz dodatak da u slučaju da EL poveća broj timova, Partizan mora da se smatra najozbiljnijim kandidatom za wild card.

                              Neslužbeno pitao Žordija koja kola vozi.

                              Comment


                              • Vi ste najozbiljniji kandidati za FCL, za EC vam treba wildcard, mada po iskustvu iz ove sezone bolje da je ne tražite. [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X