Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kako mudra konstatacija. Ja bih bio presrecan i sa Najerom
    Pa jbg....covek se ne preziva Jordan, zar ne?

    Vi to jurite izgleda Evroligu naredne sezone....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Michael Jordan ima sina

      Comment


      • Michael Jordan ima dva sina xDDDDD

        Comment


        • Nemoj da mi kenjate vise ovde da ne bih iskoristio VIP power na vama, ispljunite ili se sprema gnev ... ozbiljan sam .




          Last edited by ЕлБиЏеј; 12-08-11, 20:55.

          Comment


          • hahaahah sta da ispljunemo??xDDD

            Comment


            • Udade nam se Zvezdana neka joj je sa srecom,a nadogodine ako bog da ce da krstimo...
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Originally posted by Kalu View Post
                Udade nam se Zvezdana neka joj je sa srecom,a nadogodine ako bog da ce da krstimo...
                haha sve si upravu....

                Comment


                • Pametnije bi vam bilo da gledate svoj klub i da se ne bavite drugima. Uostalom, kakve veze ova zadnja dva posta imaju sa temom KK Partizan?

                  E da, jos nesto, Kalu, zamolio bih te da promenis potpis da ne bi ja morao.
                  Last edited by D-Wade; 12-08-11, 21:25.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • D-Wade nemogu da verujem da si pao na provokaciju xDDDDD,nemoj se primas,kako mi da gledamo nasa posla kad vi dolazite stalno ovam xDDDDD

                    Comment


                    • Nema tu batice provokacije. Spam se kaznjava na forumu, a ovo nema nikakve veze sa temom Partizana, vec se ismejava Zvezda. Kao sto je upozoren clan koji je prozivao Partizan u temi Zvezde, tako su i Kalu i Amare........Uostalom, ovde ima i navijaca Zvezde, a meni licno smeta njegov potpis, jer koliko ja znam, niko od Delija ne ismejava vas tim u svom potpisu. Stvarno nema potrebe za tim stavrima. ;)
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ok,nisam bio upucen sa pravilima foruma,to je pravedno

                        Comment


                        • ko Tito smo jaki !

                          Comment


                          • Kobi Brajant u Evroligi?

                            Zvezda "Lejkersa" odbila je i drugu ponudu Bešiktaša. Interesovanje pokazao jedan klub iz Evrolige čije ime nije otkriveno
                            Kobe-ja bre dovodi Partizan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Veseli na korak od povratka u Partizan.....ima li vesti da je potpisao Pekovic....

                              Comment


                              • Još ne zvanično, ali 90% je sve sredjeno! I sa Pekovićem i Veselim!

                                Lok aut traje definitivno do nove godine, a možda i duže, a njih dvojica bez izuzetka hoće da se vrate kod nas. Jedini problem mogu da budu menadžeri i njihovi zahtevi.

                                Comment

                                Working...
                                X