Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, slažem se da je lepo pobeđivati.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cestitke, ukoliko u ponedeljak Mornari izgube, sve postaje otvoreno i realno ali trebace vam skalp tima iz vodeceg trojca, najpre sa nama iduce kolo, vrlo vazan mec.. Von promasuje trojke ali to je tek pocetak, mislim da ce da se brzo uklopi.

      Comment


      • A nije vam bio dovoljno dobar Lukovic

        Comment


        • Dobro dočekali ste svojih pet minuta, jeste srećni
          Jel imaš još neku duhovitost da podijeliš sa nama
          Logično da nije bio dobar čovjek nije košarkaš
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Neka je sa srecom, i samo povrede da ga iskuliraju, za ostalo ne treba brinuti.

            Last edited by mark !t zer0; 24-01-18, 14:16.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Duletova deca.

              sloboda ili ništa

              Comment


              • Samo da poželim sve najgore Muti maskoti, Uroš Luković dominira Aba ligom a ja dobijam šećer zbog Djoka. Hvala Mutavi.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako mu ide u Dinamiku?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ma daleko mu lepa kuća, 'de znam kako mu ide u Dinamiku
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nije Mutina krivica sto je Uros otisao. Njemu se mogu pripisati druge stvari, Uros uopste nije njegova greska. I sam je rekao u intervjuu gde je zapelo i ja tu ne vidim razlog zasto bi uperili prst u Mutu. Krenuli smo sa skromnim budzetom i mladjim igracima da bi od avgusta uleteo kes.

                      Comment


                      • Kako ne treba, ako se secam, bas za mozzart je rekao da ga Muta nije hteo?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Moja greska, deo krivice ide i njemu , stvar je u tome sto ga je klub kulirao od kraja sezone i polufinala sa FMP-om pa do Mutinog dolaska. Ne znam kome je on smetao, otisao je zato sto se i Muta pridruzio toj grupi. Nije se uklapao u kombinacije. Odlazi ti bolje igrac, a dovodis igraca za nizu platu nego sto bi igrao prvi igrac da je ostao. Veliki kiks, ali da nije otisao Uros mi bi i dalje gledali Mutu i bili verovatno cetvrti. U Evrokupu bi bili irelevantni i kanta za nabijanje i sa Lukovicem, ovako barem sa Cankom postoji nada. Uros je i sam rekao da ne otpisuje mogucnost da se vrati. Kratkorocno smo trenutno na gubitku i meni to ne smeta puno.

                          Uostalom ova sezona nije ni bitna koliko sledeca kada bi trebao budzet da bude veci, a i platni spisak igraca kraci za par imena. U prevodu da se manje masi sa selekcijom pojacanja.

                          Comment


                          • Loš skauting je odrađen, bolje reći očajan, koliko promašaja, Skeen, Wilson, Samuels, propali pregovori sa Zagorcem, odlazak Millera, dolazak dva no name crnca, nije ni moglo da rezultuje drugačije od ovoga.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ovo poslednja dva nisu ni uticala na to, jer je steta pre toga vec bila napravljena.

                              A ni Skin nije toliko bitno uticao, jer kad se dovodio nisu pare jos uletele u klub. Jesu promasaji i on i Vilson, ali to su mali promasaji i oni su bili u planu za manji budzet kada jos nisu uletele pare. Stanje u klubu je bilo haoticno od letos, promenise deset planova i nagomilase se sa igracima.

                              Zagorac i Samjuels jesu veliki promasaji u to nema sumnje i glavno razlog zasto klub nije u top4. Ubacis tu i Mutu i kuliranje Lukovica od strane svih, dobijes odgovor zasto je tu klub gde jeste u ovoj sezoni.

                              Comment


                              • Duletova deca vol. 2

                                Last edited by mark !t zer0; 29-01-18, 14:34.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X