Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Vi se jebete medjusobno a kosarka nam svakog dana propada. Nijednog top prospekta nismo izbacili.

    Ja ne zelim da Partizan propadne, zelim da se proizvode igraci za reprezentaciju I buducnost.

    Ova patkometrija vodi u propast.
    Da vam krava ostane ziva komsije, pa da se ceramo jos.
    I da se Štimac predomisli glede reprezentacije
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      I da se Štimac predomisli glede reprezentacije
      Apsolutno!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Za kog djav`la vas dvojica pisete o Stimcu na KKP temi, ostace misterija za naredna pokolenja.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Za kog djav`la vas dvojica pisete o Stimcu na KKP temi, ostace misterija za naredna pokolenja.
          Zato sto je legenda, ne zna za ogranicenja ovog malog foruma. Kao I njeovo ime.

          Ocekujem od dekkarda da postavi sliku od Stimare u Lepe zene svuda oko mene, evo bas mi sad na private salje da nije daleko od odluke da ga istetovira ispod leve sise, pored srca.
          Last edited by Indigo; 17-01-18, 23:27.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Inace je ono prethodno o budzetima i ko ima koliko para prava rasprava za ovu temu, a onu drugu ste otvorili reda radi. Svaka ti cast kako uredjujes, odnosno ne uredjujes forum.
            Druga tema - pomracenje uma ili iza realnog. Za sta ona sluzi ako ce se ovde pricati o Milku, Peru, SNSu, Keselju, budzetima i slicnim glupostima (ne mislim na Milka da je glupost, nego da je prica o platama ovde glupost).
            Last edited by blond; 19-01-18, 00:56.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • , Von vrlo zanimljiv igrac, bice tesko dostici sjajnog Milera i njegove brojke ali nimalo naivan ako se uklopi.

              Comment


              • A sto je Miler otisao?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Dobili obestecenje, i vise im treba neko ko razigrava igrace...objasnjenje iz medija.

                  Comment


                  • Kwame je dosta bolji od Milera, kako za tim tako i indivdualno...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Slazem se Losmi zavisi samo kako ce se uklopiti, na nasem primeru smo videli gomilu dobrih igraca koji se nisu snasli, Miler je otisao za nadoknadu, prodali ga prosto.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        , Von vrlo zanimljiv igrac, bice tesko dostici sjajnog Milera i njegove brojke ali nimalo naivan ako se uklopi.
                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kwame je dosta bolji od Milera, kako za tim tako i indivdualno...
                        Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Slazem se Losmi zavisi samo kako ce se uklopiti, na nasem primeru smo videli gomilu dobrih igraca koji se nisu snasli, Miler je otisao za nadoknadu, prodali ga prosto.
                        Ovo je sou, samo u dva posta pokopa samog sebe. Poenta svega je da niti se tamo presipa kada ostaju bez jednog od bitnijh igraca, niti je taj Miler igracina jer odlazi u klub koji je poslednji u FIBA LS.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Po meni miller nije igrač za ovaj Partizan, ima poene u rukama ali je loš u odbrani a nema ko da ga pokrije.
                          Imali smo i prije loših igrača u odbrani ali tu je bilo odličnih defanzivaca koji su to mogli krpiti.
                          Primjer Leo plus Lučić i Milosavljević
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Svi pominju Milera i njegovu slabašnu defanzivu. Ako ćemo tako nije ni NWG baš čuveni odbrambeni igrač.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Danas bitan mec, da mi odradimo nas deo posla, dobijemo sto vise utakmica mozemo do kraja, pa sta bude, realno nisu neki izgledi za top4, ali danas se mora dobiti, pa da navijamo za Zadar prekosutra. Ocekujem veliki broj navijaca (jer tesko je dati 200 din, a sto je dzabe i Bogu je drago ), a i igraju dva najveca kluba u ABA. Napred Partizan! I Novica plus poeni.

                              Last edited by mark !t zer0; 20-01-18, 14:27.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Djoko Šalić mora biti najneinteligentniji igrač koji se ikada bavio sportom. Ja ne verujem da svaki pik Zoric zakuca lagano, a ovaj bleji na pola negde. Onu nesportsku necu ni komentarisati.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X