Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Postoji i broj mogucih registrovanih novih igraca za sezonu, Miler bi trebalo da ide, Gos ne verujem ako jos gaje ambicije za plej of.
    Ma kakav crni PO, voz je za to prosao. Mada kada se bolje razmisli, ne znam iskreno sta taj PO i donosi. Trofeja nema od toga svakako, tako da ono. Goss ne verujem da ce ici ako je istinita ona prica sa Fenerom. Ne vidim razlog da se on pusti zbog bilo cega.
    Last edited by colke995; 11-01-18, 23:17.
    sigpic

    Comment


    • Limar svakog dana menja price. Kontradiktornost mu je u karakteru. Prvo kaže kako su za Gosa odbačene sve ponude i da sigurno ostaje. Da bi nepunih sat-dva kasnije izašao u etar sa izjavom kako je i Gos na prodaju ukoliko ponuda bude zadovoljavajuća. Ko ovde koga sanka?

      Za NWG najviše je zapeo Šaras i Žalgiris.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Limar svakog dana menja price. Kontradiktornost mu je u karakteru. Prvo kaže kako su za Gosa odbačene sve ponude i da sigurno ostaje. Da bi nepunih sat-dva kasnije izašao u etar sa izjavom kako je i Gos na prodaju ukoliko ponuda bude zadovoljavajuća. Ko ovde koga sanka?

        Za NWG najviše je zapeo Šaras i Žalgiris.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ako ga prodate Žalgirisu slobodno možete da zaboravite na bilo koju pomoć od Žoca ubuduće.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • kakav Zalgiris ljudi to su buve ...nece taj nidje ..Miler je jednostran igrac koji ne donosi nista timu zato ce i dobiti sut kartu a za uzvrat dobiti i koji evro i tu su svi na dobitku ...aranitovicu ce se dati sansa mada mislim da njegova karijera blizu kraja posle onih povreda silnih ...

          Comment


          • Komsije, stay tuned#

            https://www.youtube.com/watch?v=flRrki8xH-g

            Comment


            • Prica se ojos bar 3-4 igraca sto ja znam..nude im sve sto je propalo na donjoj lestvici kvalitetnih evropskih klubova...pa ko ih zajebe
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Komsije, nemamo nista staro da vam prodamo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • A presao je...nudili su Cvela ali pametan izbor..fino je ovaj igrao za Fra i Aris mislim...lici na nesto..nije los..Sad licite na nesto
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Komsije, nemamo nista staro da vam prodamo.
                    Daj NWG evo vam ga Enis on vam se ionako više uklapa sa stajlingom [emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Daj NWG evo vam ga Enis on vam se ionako više uklapa sa stajlingom [emoji23]
                      Neka ga `alid u vas - treba neko i da p(j)eva
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        kakav Zalgiris ljudi to su buve ...nece taj nidje ..Miler je jednostran igrac koji ne donosi nista timu zato ce i dobiti sut kartu a za uzvrat dobiti i koji evro i tu su svi na dobitku ...aranitovicu ce se dati sansa mada mislim da njegova karijera blizu kraja posle onih povreda silnih ...
                        Svaka ti čast kad za dečka od 21 godinu mislis da je karijera blizu kraja.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Svaka ti čast kad za dečka od 21 godinu mislis da je karijera blizu kraja.
                          video bi tebe majstore kada bi u poslednje 3 god na terenu proveo 3 meseca ....pevao bi drugu pesmu ...ja decku zelim najbolje ali mislim da je realno jako tesko da od njega ista bude

                          Comment


                          • Pardon, decko ima nepunih 20 godina, ne znam sta da mu se desilo ne bih rekao da mu je kraj karijere blizu, nema smisla. Neka bude KLS igrac celu karijeru, opet je pobedio, a bice Sani i mnogo vise od toga, nadam se, zivi bili pa videli.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Pardon, decko ima nepunih 20 godina, ne znam sta da mu se desilo ne bih rekao da mu je kraj karijere blizu, nema smisla. Neka bude KLS igrac celu karijeru, opet je pobedio, a bice Sani i mnogo vise od toga, nadam se, zivi bili pa videli.
                              i ja se nadam

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Pardon, decko ima nepunih 20 godina, ne znam sta da mu se desilo ne bih rekao da mu je kraj karijere blizu, nema smisla. Neka bude KLS igrac celu karijeru, opet je pobedio, a bice Sani i mnogo vise od toga, nadam se, zivi bili pa videli.
                                Sve najbolje momku, najozbiljnije
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X