Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Dobro kad si dao zeleno svetlo za Igre bez Granica, u skladu sa mod autoritetom.
    Mod autoritet koristim samo kada se medjusobno proganjate i prepucavate i to, uglavnom, kroz upozorenje .
    Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Ajde bre odjebi više sa tim moderatorskim kurcenjem i ne troluj temu. Niko se nije uhvatio KK Crvena Zvezda dok ti nisi pomenuo. Jebala te Zvezda vise.
    Bravo, to je odraz domaceg vaspitanja i obrazovnog sistema.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Orez ti kram View Post
      Morao sam da svratim da pozdravim Kronosa, treba mu dodeliti orden sa kakvi se idiotizmima covek bori, svaka cast majstore. Mnogo ih boli Dule, bas mnogo, na svako njegovo pominjanje skacu kao hijene, lazni moralisti se dizu, botovi stancuju postove. Ne mogu da iskuliraju nijednu vest, a kao briga ih. Donekle ih i razumem dominacija je bila surova, ali bas, bas. Drzi se prijatelju da te ne dotuku lesinari. Najjace sto se sami.jave pa posle kao ti napadas.
      Ziveo Partizan i gospodin Dusko. Pozdrav.

      P.S. Gospodin je veci od njihovog mutanta.
      I ja sam morao da banujem trajno - zbog kloniranja.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Mod autoritet koristim samo kada se medjusobno proganjate i prepucavate i to, uglavnom, kroz upozorenje .

        Bravo, to je odraz domaceg vaspitanja i obrazovnog sistema.
        Ne, to je odraz netrpeljivosti, jer nista drugo apsolutno ni ne zaslužujes. Sto trolujes? Ko pominje Zvezdu? Ti je ubacujes u razgovor. Svaki upis skoro o Partizanu vuce i Zvezdu, pominju se kompleksi, dominacije, nismo isti i ostale klinacke mantre. Alo covece?! Sto lepo ne odgovoris na pitanja nego provociras dok ne dobijes odgovor kakav zasluzujes? Jesam li ja kriv sto si bezobrazan i sto zloupotrebljavas poziciju? Jesam li ja kriv sto cutis kao prostitutka na pitanja? Sta ocekujes zauzvrat? Bombonjeru? Mozes da dobijes samo sta si dobio.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Ne, to je odraz netrpeljivosti, jer nista drugo apsolutno ni ne zaslužujes. Sto trolujes? Ko pominje Zvezdu? Ti je ubacujes u razgovor. Svaki upis skoro o Partizanu vuce i Zvezdu, pominju se kompleksi, dominacije, nismo isti i ostale klinacke mantre. Alo covece?! Sto lepo ne odgovoris na pitanja nego provociras dok ne dobijes odgovor kakav zasluzujes? Jesam li ja kriv sto si bezobrazan i sto zloupotrebljavas poziciju? Jesam li ja kriv sto cutis kao prostitutka na pitanja? Sta ocekujes zauzvrat? Bombonjeru? Mozes da dobijes samo sta si dobio.
          Sinko, nisam ti ja kriv sto ne mozes da nadjes ravnotezu sa samim sobom. Sto se mene i mojih navijackih opredeljenja tice - hvala Bogu da ima normalnih ljudi na obe strane s kojima cu rado da sednem, popijem pice i procaskam. U to drustvo iskljucivi poput tebe ne spadaju.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Sinko, nisam ti ja kriv sto ne mozes da nadjes ravnotezu sa samim sobom. Sto se mene i mojih navijackih opredeljenja tice - hvala Bogu da ima normalnih ljudi na obe strane s kojima cu rado da sednem, popijem pice i procaskam. U to drustvo iskljucivi poput tebe ne spadaju.
            Ima jedna stvar koju ti vrlo dobro znas, a i ako ne znas mozes naci. Nikada nisi niti ces moci od mene da cujes upise kakve ti pises. Nismo isti, imate komplekse, nije vam lako i slicno. Pre nekog vremena sam napisao da sam isao na Partizan u Evroligi i navijao za njih, ali ajde, verujem da ti je promaklo. Ni danas nisi mogao videti nista sa moje strane što bi moglo da se stavi pod "iskljucivi navijac". Tebe sve vreme pitam cemu sve ovo? Cemu provokacije? Zbog cega pominjes Zvezdu u negativnoj konotaciji malo-malo? Ubacujes gluposti koje su ocigledna provokacija bez potrebe. I na kraju ono najbitnije:

            ZBOG CEGA NE MOZES DA ODGOVORIS NA PROSTA PITANJA koja si svojim bezobrazlukom izazvao upravo ti?

            Secas li se da si moderator i da je tvoja poenta da smirujes rasprave?
            U stvari, kako mozes da se setis kad nikad nisi ni znao da budes korektan moderator.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Ima jedna stvar koju ti vrlo dobro znas, a i ako ne znas mozes naci. Nikada nisi niti ces moci od mene da cujes upise kakve ti pises. Nismo isti, imate komplekse, nije vam lako i slicno. Pre nekog vremena sam napisao da sam isao na Partizan u Evroligi i navijao za njih, ali ajde, verujem da ti je promaklo. Ni danas nisi mogao videti nista sa moje strane što bi moglo da se stavi pod "iskljucivi navijac". Tebe sve vreme pitam cemu sve ovo? Cemu provokacije? Zbog cega pominjes Zvezdu u negativnoj konotaciji malo-malo? Ubacujes gluposti koje su ocigledna provokacija bez potrebe. I na kraju ono najbitnije:

              ZBOG CEGA NE MOZES DA ODGOVORIS NA PROSTA PITANJA koja si svojim bezobrazlukom izazvao upravo ti?

              Secas li se da si moderator i da je tvoja poenta da smirujes rasprave?
              U stvari, kako mozes da se setis kad nikad nisi ni znao da budes korektan moderator.
              Zasto se ti raspravljas ovde kad ti tim igra neizvesnu utakmicu?
              PS. Meni je najveci problem sto se moderisanja tice to sto sam Grobar koji postuje i Cigane (one umerene), da sam sa RSB ili Juznog Fronta - bilo bi lakse, zar ne?
              Last edited by kronostime; 21-12-17, 19:04.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Ima jedna stvar koju ti vrlo dobro znas, a i ako ne znas mozes naci. Nikada nisi niti ces moci od mene da cujes upise kakve ti pises. Nismo isti, imate komplekse, nije vam lako i slicno. Pre nekog vremena sam napisao da sam isao na Partizan u Evroligi i navijao za njih, ali ajde, verujem da ti je promaklo. Ni danas nisi mogao videti nista sa moje strane što bi moglo da se stavi pod "iskljucivi navijac". Tebe sve vreme pitam cemu sve ovo? Cemu provokacije? Zbog cega pominjes Zvezdu u negativnoj konotaciji malo-malo? Ubacujes gluposti koje su ocigledna provokacija bez potrebe. I na kraju ono najbitnije:

                ZBOG CEGA NE MOZES DA ODGOVORIS NA PROSTA PITANJA koja si svojim bezobrazlukom izazvao upravo ti?

                Secas li se da si moderator i da je tvoja poenta da smirujes rasprave?
                U stvari, kako mozes da se setis kad nikad nisi ni znao da budes korektan moderator.
                Ma ne trosi reci, namerno deflektuje i izbegava. I koliko veceras ili sutra ce da kenja po KKCZ topiku. Boli ga kita kad mu se moze...

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Zasto se ti raspravljas ovde kad ti tim igra neizvesnu utakmicu?
                  PS. Meni je najveci problem sto se moderisanja tice to sto sam Grobar koji postuje i Cigane (one umerene), da sam sa RSB ili Juznog Fronta - bilo bi lakse, zar ne?
                  Zasto ne odgovoris na pitanja?

                  Druze, nemoj da me praviš na nešto sto nisam. Te provokacije, juzni front, RSB i slicno ostavi za nekog drugog. Pa ja sam neko ko se suprotstavio pisanju prvog lica mnozine čak i za blizance. Nisam navijac i odavno napisah da na utakmicu nisam otisao mozda i deceniju. To sto pisem ovde u ovom trenutku nije tvoja stvar.

                  Za ovo od večeras ide prijava administraciji, zajedno sa jos dva tvoja ispada.

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Zasto ne odgovoris na pitanja?

                    Druze, nemoj da me praviš na nešto sto nisam. Te provokacije, juzni front, RSB i slicno ostavi za nekog drugog. Pa ja sam neko ko se suprotstavio pisanju prvog lica mnozine čak i za blizance. Nisam navijac i odavno napisah da na utakmicu nisam otisao mozda i deceniju. To sto pisem ovde u ovom trenutku nije tvoja stvar.

                    Za ovo od večeras ide prijava administraciji, zajedno sa jos dva tvoja ispada.
                    Prijavljuj slobodno, niko ti ne brani, ja sa tobom nemam problem - ti se gicas na svaki upis i meris da li ga je pisao neko iz tvog ili drugog tabora.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ma ne trosi reci, namerno deflektuje i izbegava. I koliko veceras ili sutra ce da kenja po KKCZ topiku. Boli ga kita kad mu se moze...
                      Nema potrebe - vi to sami najbolje radite.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Prijavljuj slobodno, niko ti ne brani, ja sa tobom nemam problem - ti se gicas na svaki upis i meris da li ga je pisao neko iz tvog ili drugog tabora.
                        Cekaj, je l' ti nameravas da prestanes sa provokacijama? Bese one nose ban po pravilu?
                        Kako bese, da nadjem ravnotezu sam sa sobom? Moderator? Gicam se?
                        Ajde ovako, zaboravi na sve klubove sveta jer očigledno bezis od odgovora. Sam vrlo dobro znas da ova prica nema nikakve veze sa klubovima nego sa tvojim provokacijama bez razloga. Je l' treba da kopiram pitanja? Skroluj gore i odgovori bar, ako obraza imas.
                        Mogao bih i ja da koristim tvoj nacin komunikacije pa da napisem malo cesce nek' ti neko drugi meri patku, umesto sto ovde koristis polozaj da mlataras nicim izazvan, ali imam dovoljno vaspitanja, iako si sebi dao prava i to da procenis i ocenis.

                        Ps. Znaci zaboravi klubove i zamisli da je ovo forum o uličnim kioscima na Barbadosu, pa odgovori na pitanje, ako imas sta reci u svoju korist.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Cekaj, je l' ti nameravas da prestanes sa provokacijama? Bese one nose ban po pravilu?
                          Kako bese, da nadjem ravnotezu sam sa sobom? Moderator? Gicam se?
                          Ajde ovako, zaboravi na sve klubove sveta jer očigledno bezis od odgovora. Sam vrlo dobro znas da ova prica nema nikakve veze sa klubovima nego sa tvojim provokacijama bez razloga. Je l' treba da kopiram pitanja? Skroluj gore i odgovori bar, ako obraza imas.
                          Mogao bih i ja da koristim tvoj nacin komunikacije pa da napisem malo cesce nek' ti neko drugi meri patku, umesto sto ovde koristis polozaj da mlataras nicim izazvan, ali imam dovoljno vaspitanja, iako si sebi dao prava i to da procenis i ocenis.

                          Ps. Znaci zaboravi klubove i zamisli da je ovo forum o uličnim kioscima na Barbadosu, pa odgovori na pitanje, ako imas sta reci u svoju korist.
                          Kojim provokacijama?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Kojim provokacijama?[emoji3]
                            Za maloumnog te, ipak, ne smatram. Odrasla si osoba, znas sta ti trazim, ako ne zelis da odgovoris na proste stvari tebi na cast. Sramotis ovaj forum svojom pojavom. Da imalo imas obraza pogledao bi i broj i kvalitet ljudi koji su pisali na kosarci pre 2 meseca, pa cak i mesec dana (na primer) i danas. Da ne ulazim u slučajeve kao sto su Abraham i Djuras kojima ne pada na pamet da pisu na forumu gde moderator radi ono sto ti sebi dopustas.

                            Comment


                            • Mislim da Abraham ne piše iz drugih razloga, da budemo do kraja iskreni. Za Đurasa ne znam, on voli da piše o NBA, a ovde je ta tema prilično mrtva.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Mislim da Abraham ne piše iz drugih razloga, da budemo do kraja iskreni. Za Đurasa ne znam, on voli da piše o NBA, a ovde je ta tema prilično mrtva.
                                Mogu Djurasovu poruku da kopiram ovde, ako zelis. A mogu da trazim i kopiju Abrahamove poruke, opet, ako zelis.

                                Comment

                                Working...
                                X