Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A u međuvremenu...
    Partizan na kolenima – Vujošević traži 113.000 €

    Bivši trener Partizana Duško Vujošević dobio je slučaj protiv crno-belih na sudu prema kojem velikan iz Humske mora da mu isplati 113.000 evra.
    Izvor: B92 četvrtak, 21.12.2017. | 09:23

    Vujošević je u sredu obavestio Partizan da je dobio spor na BAT, otkrio je predsednik kluba Ostoja Mijailović, gostujući na RTS.

    Partizan ima rok od sedam dana da izmiri dugovanje prema svom najtrofejnijem treneru, inače mu sledi blokada FIBA koja će onemogućiti registrovanje novih igrača. Klub je već neko vreme u blokadi, što je potvrdio i predsednik

    "Mislim da je Duško Vujošević obeležio jedan deo istorije Partizana i da je čovek koji neće staviti svilan gajtan Partizanu oko vrata. Na tu pretnju koju je uputio gledam kao meru upozoranje za naplatu. Moram da mu kažem da je Partizan u blokadi i da ne može da naplati. Trenutno ne postoje sredstva u Partizanu, kojima to može da se plati", dodao je Mijailović.

    Prvi čovek Partizana je potvrdio izjavu doskorašnjeg trenera Miroslava Nikolića za B92 da neće tužiti klub, a on je prilikom raskida saradnje oprostio dve plate crno-belima.

    Mijailović je otkrio i da je Rade Zagorac pre nekoliko nedelja potpisao dvoipogodišnji ugovor sa Partizanom, ali da se predomislio onog trenutka kada je "javnost saznala za taj dogovor", pa je završio u redovima najgoreg španskig tima Real Betisa.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Počelo je čišćenje !
      http://mondo.rs/a1066657/Sport/Kosar...medium=twitter

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        A u međuvremenu...
        Dusku Vujosevicu treba isplatiti i vise od toga sto mu sleduje - doneo nam je mnoge radosti, a komsije ga se i sada plase.
        Pogotovo sto mu je novac, zaista, potreban da resi deo svojih zdravstvenih problema.
        #IzdrziDule
        Last edited by kronostime; 21-12-17, 13:14.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Naravno da ga treba isplatiti, samo je malo, u stvari ne malo nego malo više, licemerno stavljati igrače na stub srama a posle raditi isto što i oni. "Neko je Lovernj, a neko... Vujošević"
          Last edited by dekkard; 21-12-17, 13:20.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Naravno da ga treba isplatiti, samo je malo, u stvari ne malo nego malo više, licemerno stavljati igrače na stub srama a posle raditi isto što i oni. "Neko je Lovernj, a neko... Vujošević"
            Pekovic, da iole ima obraza, bi mu to isplatio iz svog dzepa, jer zna koliko mu to,u ovom trenutku treba. Isto vazi i za PSD.
            Obojica su izvukli guzice i ostavili ga u nimalo jednostavnoj situaciji.
            Dule je jedan, jedini.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Pekovic, da iole ima obraza, bi mu to isplatio iz svog dzepa, jer zna koliko mu to,u ovom trenutku treba. Isto vazi i za PSD.
              Obojica su izvukli guzice i ostavili ga u nimalo jednostavnoj situaciji.
              Dule je jedan, jedini.
              Neko je Lovernj neko Dulo

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Neko je Lovernj neko Dulo
                Duletu Vujosevicu je hitno potrebna transplantacija bubrega da bi preziveo i zbog toga ganja taj novac, a vama neka su na cast ovakvi upisi.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • S obzirom da je u pitanju covekovo zdravlje bas je neumesno sprdati se na ovu temu.
                  Morali bi da ga isplate.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Pekovic, da iole ima obraza, bi mu to isplatio iz svog dzepa, jer zna koliko mu to,u ovom trenutku treba. Isto vazi i za PSD.
                    Obojica su izvukli guzice i ostavili ga u nimalo jednostavnoj situaciji.
                    Dule je jedan, jedini.
                    Uz uvažavanje teškog zdravstvenog stanja u kojem se Vujošević nalazi, ne treba ni Peković ni PSD da mu isplate iz svog džepa novac jer oni nisu vlasnici Partizana nego su upravljali njime. Da li je Vujošević posle više decenija bavljenja vrhunskim sportom socijalni slučaj koji ne može da plati 15k€ transplantaciju bubrega ostaje nejasno, možemo samo da nagađamo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Mislim da su njihovi upisi targetirali karakter osobe a ne zdravstveno stanje, o zdravstvenom stanu je degutantno bilo šta komentarisati.
                      Nikome ne želim zdravstvene probleme koje ima DV, ta tako- nadam se da ćemo se svi složiti u želji da se njegovi zdravstveni problemi svedu na meru da može normalno da živi (ako ne može skroz da reši te ZP).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Mislim da su njihovi upisi targetirali karakter osobe a ne zdravstveno stanje, o zdravstvenom stanu je degutantno bilo šta komentarisati.
                        Nikome ne želim zdravstvene probleme koje ima DV, ta tako- nadam se da ćemo se svi složiti u želji da se njegovi zdravstveni problemi svedu na meru da može normalno da živi (ako ne može skroz da reši te ZP).
                        upravo tako ...moralne prirode su upisi ...a Dekard je lepo rekao ...ko misli da je on do te mere osiromasio taj se grdno vara ....zaradio je on lepe pare u karijeri ali to sto trazi da mu njegov toliko voljeni klub sada uplati pare nema veze sa njegovim zdravljem nego je to njegova borba protiv ljudi u klubu ....

                        da se razumemeo svaki zaradjen novac po ugovoru treba da se isplati *to znamo i mi iz kk Crvena Zvezda *
                        Last edited by darko pancev; 21-12-17, 14:35.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Naravno da ga treba isplatiti, samo je malo, u stvari ne malo nego malo više, licemerno stavljati igrače na stub srama a posle raditi isto što i oni. "Neko je Lovernj, a neko... Vujošević"
                          Samo sto dok je on trener bio on se borio protiv ovoga sada sto je Partizan postao-SNS prcija.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Samo sto dok je on trener bio on se borio protiv ovoga sada sto je Partizan postao-SNS prcija.
                            Kako, odlazeći na njihove skupove?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Naravno da Dulo moze i sam da resi transplantaciju i da je ovo jos samo jedna manipulacija kojima je uvek bio sklon. Ovo je nacin da se izvrsi pritisak na KKP da ga sto pre isplati, jer mu je frka da ih Marfin ne pusti u stecaj. Ja mu zelim da ozdravi i da se batali ovih igara. Toliko.

                              O komentarima vezanim za novac koji mu se duguje nema pravo da kaze nikom nista, s obzirom sta je radio igracima koje je nazivao decom. Uostalom pogledajte njegove izjave u ovom intervjuu. Ja sam zaradio, ja sam zasluzio, ja sam Partizan zaduzio itd. Nije pomenuo nikada uspehe tog kluba kao uspehe i nekih igraca, koje je uz to napusavao kad su hteli svoj novac.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Naravno da Dulo moze i sam da resi transplantaciju i da je ovo jos samo jedna manipulacija kojima je uvek bio sklon. Ovo je nacin da se izvrsi pritisak na KKP da ga sto pre isplati, jer mu je frka da ih Marfin ne pusti u stecaj. Ja mu zelim da ozdravi i da se batali ovih igara. Toliko.

                                O komentarima vezanim za novac koji mu se duguje nema pravo da kaze nikom nista, s obzirom sta je radio igracima koje je nazivao decom. Uostalom pogledajte njegove izjave u ovom intervjuu. Ja sam zaradio, ja sam zasluzio, ja sam Partizan zaduzio itd. Nije pomenuo nikada uspehe tog kluba kao uspehe i nekih igraca, koje je uz to napusavao kad su hteli svoj novac.
                                Dule je zaduzio Partizan toliko, da mu se isti ne moze nicim oduziti: nocne more ciganije cim se pomene, 13 titula u nizu, uspesi u EL koji su i za ovu termicki obradjenu Zvezdu jos uvek san....
                                Komsije, nismo isto niti cemo ikad biti:
                                - Mi nismo zalagali grb i resto za sicu.
                                - Mi nismo prodali klub vlasniku drugog da bi nas zamrznuo, a sve predstavio kao svoj uspeh, pri tom proglasavajuci FMP za KKCZ, a KK Vojvodina za KK FMP.
                                - Dule nece doci da skida koseve sa trening terena.
                                - Dule potrazuje manje para nego Samardziski za boravak na vasoj klupi.
                                Odgovorite sebi prvo: za koji klub navijate? (Daba, Veteran, Komsa, Manoly excluded): Zvezdu osnovanu onomad na Kalisu ili Covicevog eksperimenta?
                                #NijeVamaLako
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X