Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    imao sam ja salova par komada ali kako dodje derbi jedan plane na severu
    Donosili i meni par vasih zastava - sto je dobro za ciscenje odzaka: nataknes na sajlu i guras dok ne bude crno-bela, a odzak k`o nov....
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Donosili i meni par vasih zastava - sto je dobro za ciscenje odzaka: nataknes na sajlu i guras dok ne bude crno-bela, a odzak k`o nov....
      spolja crno belo ali srz CRVENO BELA ..takva vam je i tribina

      Comment


      • Sarmando kaputt?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kakav vam je lakse ovaj Gavrilović pre bacanja okreće se i pljuje na parket
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Jesu/ste pobedili_
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • uvek jaka i nezgodna Olimpja ...

              Comment


              • Ovaj Goss koliko igra trebalo bi da traži duplu kintu
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • a jbg, nema smisla ovako vise, treba posle svake utakmice da se pisu iste stvari, mada je jasno svima da nema promene dok Muta ne ode, ali kao sto Ostoja rece on obavlja najbolji moguci posao i ima poverenje, tako da cemo ga gledati i dalje. Nemam nikakvu ambiciju za ovu sezonu osim top 4, a dalje ako se nesto drasticno ne promeni gubimo ko god da nam dodje
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ej da moj tim igra ovako, pa ja bi brte najurio trenera samo tako
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I vi imate svoju muku, svog Alimpija.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • ne odgovara nam ovo. smenice mutu. ovaj tim sa pravim trenerom mogao bi biti zajeban

                        Comment


                        • Muta mora hitno da ode inace ce nam propasti i ova sezona.

                          Niko ne moze da me ubedi da ova ekipa nije za top 4 u ABA i drugu fazu evrokupa.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Muta mora hitno da ode inace ce nam propasti i ova sezona.

                            Niko ne moze da me ubedi da ova ekipa nije za top 4 u ABA i drugu fazu evrokupa.
                            МУТА: ТРБАЈУ НАМ ДВА ПОЈАЧАЊА!

                            Comment


                            • Prvo pojačanje bi mogao biti Raduljica koji je kontaktiran već,pouzdan info

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Prvo pojačanje bi mogao biti Raduljica koji je kontaktiran već,pouzdan info
                                Izvor za tu tvrdnju? U suprotnom: ban, i to poduzi - zbog vise puta ponovljenog prekrsaja.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X