Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    Kako ćete uzeti lepe pare za Gosa na kraju sezone!
    Prodamo ga Covicu za 1.5M i Bog da nas vidi.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Sta je sa posetom?!
      Nije valjda da gostovanje jedne Lokomotive u evropskom takmicenju ne moze da privuce vise od 3500 ljudi? Zato je protiv Zvezde Pionir dupke pun da bi mogla da se peva "Covic Vesna ..." i slicne splacine. Stvarno ne razumem, jer se navija za nesto ili protiv necega?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Komsije zaista bedna poseta protiv najbolje ekipe Evrokupa. Atmosfera takodje nikakva,izgleda samo Zvezda moze da animira casove ljubavi

        Comment


        • Idete li vi u halu? Posto je forum prepun u toku Evroligaskih utakmica. Sram vas bilo za ove provokacije, pogotovu posle ova dva kola u Evroligi, Bamberg???

          Iskreno, gledao sam losije igrace od Salica u Partizanu, ali koliko puta pomislim da neinteligentnije nisam. Dobro igramo, Gavrilović mi je postao dosta drag igrač, daje sve od sebe svaki meč.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Dajte, pustite komšije da večeras na miru pogledaju tekmu...ne morate odmah prst u oko. Derbi je igran u ponedeljak a danas je sreda, tako da oni danas prate meč sa Lokomotivom, nije Zvezda tema ove priče.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Koliko je Goss metnuo u pp? Igrao ga na kladionici a ne radi onaj pbp...izvinjavam se na smetnji...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Prodamo ga Covicu za 1.5M i Bog da nas vidi.
                Ne potpisuje Čovara ugovore na 10 godina
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Koliko je Goss metnuo u pp? Igrao ga na kladionici a ne radi onaj pbp...izvinjavam se na smetnji...
                  Ja nemam gde da proverim trenutno, ali mislim da je 8, vidi na sajtu evrocupa
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ja nemam gde da proverim trenutno, ali mislim da je 8, vidi na sajtu evrocupa
                    Pa to govno ne radi...nece da mi otvori mec...hvala u svakom slucaju...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Pa to govno ne radi...nece da mi otvori mec...hvala u svakom slucaju...
                      7 je dao, sad sam pitao
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Goss 7p, 2/5 za dva, 0/0 trojke, 3/4 slobodna
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Šta priča ovaj Plavšić, prvo kaže hendikep situacija 5 na 4 za Partizan, a u stvari je bilo 4 na 4, pa onda gazi sa obe noge liniju, a nije zgazio ni sa jednom
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Komsije zaista bedna poseta protiv najbolje ekipe Evrokupa. Atmosfera takodje nikakva,izgleda samo Zvezda moze da animira casove ljubavi

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Sad pravim kalkulacije iako nisam pogledao nijednu celu utakmicu Evrokupa, cetiri pobede ce da nam budu dovoljne za siguran plasman dok treba par rezultata da nam se poklopi ako bi skupili tri.Moguce da treceplasirana ekipa nece da ima vise od 5 pobeda.Jebe nas poraz od Ritasa kuci, ako bi to mogli da ispeglamo u gostima to bi bilo odlicno.Pre svega treba pobediti Alba, Limoz i Bilbao bi mogli na to da se nadovezu.Ako budemo treci ili cetvrti u grupi, isto nam se vata.Plasman u top16 donosi jos sest sigurnih utakmica.

                              Comment


                              • ma opusteno, prolazite i sa dve. navikli ste

                                Comment

                                Working...
                                X