Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Prosek dizu Novica, Samardo i Cakarevic da se ne lazemo.Ostali igraci ispod 25 godina.Miler je 92, Gos i Andric 94, dok su ostali 95 i mladji.
    Ne, on je rekao da je ekipa ima 22g u proseku čak i sa Novicom i Čakarevićem (zamisli sliku dok to priča kako karakteristično pljucka mikrofon ), a ekipa ima 23,8g u proseku, i ima jedno tri ekipe u ABA koje su mlađe od vas.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • HAHAHAHAHAHAHAHAHA, kakav trol Tacno ne bih mogao da slusam njegove KZS, jer bi me uhvatio transfer blama.Lakse mi je da slusam Vucica kako prica o ljudima koji pijuckaju espreso u kaficima i pricaju koju politiku treba Srbija da vodi.

      Pretpostavljam da su dve od tri ekipe Mega i FMP, dok nemam ideju ko bi mogla da bude treca.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne, on je rekao da je ekipa ima 22g u proseku čak i sa Novicom i Čakarevićem (zamisli sliku dok to priča kako karakteristično pljucka mikrofon ), a ekipa ima 23,8g u proseku, i ima jedno tri ekipe u ABA koje su mlađe od vas.
        Не ралунајући Маринковића ти омладинци нису играли више од 5-6 минута у просеку!

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Prosek dizu Novica, Samardo i Cakarevic da se ne lazemo.Ostali igraci ispod 25 godina.Miler je 92, Gos i Andric 94, dok su ostali 95 i mladji.
          Pa i Quincy je imao 23 kada je dolazio u Zvezdu. Treba i za njega da se pise da je mlad?

          Geronimo objasnio, to je ono sto sam pisao na ovoj temi. U Partizanu najcesce igraju:

          Goss - 23 godine, igrac sa koledza, ali nisu svi takvi igraci losi ili neiskusni.
          Miller - 25 godina.
          Marinkovic - 20 godina, sa 3 sezone iskustva u ABA ligi
          Andric - 23, 4-5 sezona je vec tu.
          Cakarevic - eto, on je iskusan a to mu nije ne znam kakva prednost.
          Velickovic - iskusan.
          Samardo Samuels - nema iskustva u ABA ligi.
          Gavrilovic i Salic - tacno, igrali samo KLS.

          Ostali i ne ulaze u igru skoro nikad u ABA ligi. Tesko da je ovo juniorska ekipa, samo Marinkovic nije stariji od 20, odnosno nema jos 21 godinu.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Pa i Quincy je imao 23 kada je dolazio u Zvezdu. Treba i za njega da se pise da je mlad?
            Kratko i jasno, da.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Kratko i jasno, da.
              Kratko i jasno treba da se kaze da je Quincy Miller mlad igrac koji nikad nije igrao evroligu?
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Dosadni ste, ali baš.

                , samo jako danas!
                Last edited by mark !t zer0; 06-11-17, 06:49.
                sloboda ili ništa

                Comment





                • Ustaj, Grobarijo!
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Prvi!

                    Comment


                    • Ocekujem pun Pionir, ockeujem da Goss pokaze klasu opet, da Novica pokaze da ima srce vece nego cela njihova ekipa, i ocekujem pobedu za kraj, nema druge.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Teško da ima veći herc od Laze i Pere, večeras se nadam jednoj dobroj basket predstavi i da pobedi bolji...tribine će biti tradicionalno za povraćanje (ništa novo).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Teško da ima veći herc od Laze i Pere, večeras se nadam jednoj dobroj basket predstavi i da pobedi bolji...tribine će biti tradicionalno za povraćanje (ništa novo).
                          Nisam mislio na srce da dobijes 5-u licnu u drugoj cetvrtini, ne treba nam to.

                          Kako mislis za povraćanje, ne znam da li sam te shvatio lepo?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post



                            Ustaj, Grobarijo!
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Što se tiče večerašnje utakmice, zamolio bih sve forumaše da izbroje do 100 pa da pišu na live temi ili osnovnoj temi, ipak ako neko bude imao nemirne prste i pisao iritantne i svađalačke postove večeras će biti brisani a sutra kada se sve strasti smire biće donesena konačna odluka o svakom prekršaju, mislim da će se i Kronos složiti
                              Hvala na razumevanju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Što se tiče večerašnje utakmice, zamolio bih sve forumaše da izbroje do 100 pa da pišu na live temi ili osnovnoj temi, ipak ako neko bude imao nemirne prste i pisao iritantne i svađalačke postove večeras će biti brisani a sutra kada se sve strasti smire biće donesena konačna odluka o svakom prekršaju, mislim da će se i Kronos složiti
                                Hvala na razumevanju.
                                Slazem se
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X