Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmm suska se da je Kevin Jones odbio Partizanovu ponudu od 50k mesecno. Prvo to je ogroman novac da se tek tako odbije. To je maltene u rangu onoga sto je dobijao u Lokomotiv Kubanu.

    Comment


    • Suska se i da cu nekoga banovati zbog trolovanja na ovoj temi - a to je, vec, najverovatnije.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Hmm suska se da je Kevin Jones odbio Partizanovu ponudu od 50k mesecno. Prvo to je ogroman novac da se tek tako odbije. To je maltene u rangu onoga sto je dobijao u Lokomotiv Kubanu.
        Originally posted by kronostime View Post
        Suska se i da cu nekoga banovati zbog trolovanja na ovoj temi - a to je, vec, najverovatnije.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Suska se i da cu nekoga banovati zbog trolovanja na ovoj temi - a to je, vec, najverovatnije.
          Koje sad trollovanje? Procitao danas po twitteru Penezica koji je to napisao. To sto navijam za Zvezdu znaci da ne smem da pisem na ovom topicu? Evo pitaj Grobare jel sam nekoga provocirao...

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post

            Goss igra za nekih 120k, tako sam procitao na vise mesta.Ne verujem da je vise od 150 k, Miler malo manje od njega dok za Samarda nisam naleteo mada nisam ni trazio.Sigurno ne odskace platom u odnosu na njega.Dzons je pre dve sezone imao platu 105k.Budzet je veci u odnosu na proslu sezonu za nekih 30-40%.
            samardo je igrac znatno vece reputacije od gosa, a posebno milera...tako da je vrlo verovatno i da je znacajno skuplji

            Comment


            • Prica se da je Goss poslednji flouter omasio negde u srednjoj skoli.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                samardo je igrac znatno vece reputacije od gosa, a posebno milera...tako da je vrlo verovatno i da je znacajno skuplji
                Cisto sumnjam da Goss igra za tako smesne pare, osim ako nema klauzulu u ugovoru da moze da ode odmah kad mu se dopadne bez obestecenja. Miller verovatno ima malo manje od njega, ali znatno vise od ovoga sta se pise. Samuels takodje nije bio za badava. Ali, ako je sve to istina, vodjstvo KKP vec sad zasluzuje odmah 3 nagrade za poteze sezone.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  samardo je igrac znatno vece reputacije od gosa, a posebno milera...tako da je vrlo verovatno i da je znacajno skuplji
                  Sve preko 200k pravi veliki disbalans u platama, uopste ne sumnjam u to da ima najvecu mesecnu platu. Dosao je dva meseca nakon Gosa. Ne treba zaboraviti da je spao na Betis koji je prosle godine trebao da ispadne. Ako izuzmeno strane igrace, jedino sam siguran da Novica prima preko 70k evra. Vidi se da su od avgusta legle pare u klub i da od tada krecu da se dodaju zvucna imena u ovaj skroman roster, a do tada krpi se kako mozes. Bejker i onaj nesrecnik iz Peci sigurno nisu sigurno imali velike plate, a oni su trebali da budu jedni od nosilaca u ovoj sezoni.

                  Comment


                  • Mnogo lose igrate odbranu, narocito Miller prednjaci. Ko bude zeleo da vas zatvori u napadu i bude mogao to da uradi, odradio je 99% posla. Ne znam cak ni koliko ce Samardo i Velickovic pomoci u skoku i odbrani. Zato Muta i igra sa ovolikim brojem poseda, drugacije ne ume. Neki bi rekli da ni ne zeli.

                    Bez obzira na pricu da novi sponzori ne mogu da stanu (), super su dresovi. Partizanovi dresovi i treba da budu jednobojni. Ovi su mozda i najbolje uradjeni u prethodnoj deceniji, dok su najruzniji oni iz sezone 2010/11.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Braco, srecan Rade Zagorac.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • cestitke, stigao i rade

                        ceka se muta da kaze kako nikad nije imao jeftiniju ekipu i da nema imperativ rezultata

                        Comment


                        • Originally posted by djuras View Post
                          cestitke, stigao i rade

                          ceka se muta da kaze kako nikad nije imao jeftiniju ekipu i da nema imperativ rezultata
                          Hvala, to je Muta rekao na pocetku sezone.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • i ponovio nekoliko puta posle toga

                            Comment


                            • Pa dobro kao da to niste ocekivali...Muta je stari manipulator...ne ide taj nigde gde nema love......Nego, kao sto rekoh, ja pozdravljam povratak rivala, nije bilo zanimljivo bez vas...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Cestitke, iako je kolega canarian rekao da od toga nema nista kad sam ga najavio moj info je ipak bio dobar, elem kao zvezdasu nije mi drago al liga je jaca, i uz vitamine ste prvi favoriti.

                                Comment

                                Working...
                                X