Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je kad se komšije brinu da ne doživimo njihovu sudbinu i ugasimo se. Hvala na brizi ali nećemo.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      I ja mislim da ste na odličnom putu ....ka UPPR-u
      Mislim da ste po rosteru negde za sredinu tabele, Muta može (pošto je dobar motivator) uz dodatno popunjavanje rostera nekim prangijašem da vas dovuče do plej ofa (F-4) nzm kakav se format igra ove godine.
      Komso, mi ne prodajemo ime, tradiciju i klub kao po neki tamo, pa se malo zaledjuju, pa se otkravljuju....
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ok

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Ok

          Ал га је шукно !

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Ok

            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Izvrstan je Gos.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Cakar HOBOTNICA!!! Svuda ga je bilo juce na terenu samo malo manje na sutu je trebalo

                Comment


                • gos ocekivano dobar ...ali ce verovatno da igra za sebe jer je osetio da su pored njega polupismeni igraci ...zabosce on dobar ugovor na kraju sezone .....

                  Comment


                  • Ne važi za 'alavog igrača. Nije mu strano da ima dvostruki broj asistencija. Naravno da gleda i koš. Loše bi bilo da čovek sa takvim napadačkim arsenalom libi se da preuzme odgovornost i šutira. Osim njega i Vanje nemamo prefinjene strelce.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Kakav je Pecarski bio u ova 2 meča? Baš me zanima mišljenje nekoga ko je gledao.

                      Comment


                      • Vidi se potencijal i da će biti od velike koristi. Ne znam za druge ja sam zadovoljan onim što sam video. Dečko ima velikog štofa sad samo da se usmeri na pravu stranu. Igrač ko stvoren da pod patronatom Duška Vujoševića eksplodira. Videćemo kako će ići sa Mutom.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by kbk View Post
                          Kakav je Pecarski bio u ova 2 meča? Baš me zanima mišljenje nekoga ko je gledao.
                          mali je extra talenat odmah se to vidi ..pogotovo kod visokih igraca ,ima glavu,razume igru ..nije samo dugajlija sljivotres....dosta materijala da postane ozbiljan igrac

                          Comment


                          • On meni djeluje mnogo mekano, mnogo, mada 2000 godiste, ne znam sta da mislim. Ima iq i talenat, to je sigurno.

                            Comment


                            • Izvrstan je Pecarski. Za njegove godine, ovo što igra je ekstra u seniorskoj košarci.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Pecarski jedini pokazuje da poseduje talenat u ovom timu Partizana. On već sad može da igra na ovom ABA nivou bez problema. Danas je jedini u KKP pokazivao ono što se zove košarka. U Igokei niko nije pokazao ništa i ova im je pobeda isto jedno veliko ništa, kao i čitava utakmica. Užas za gledanje. Bruka za ABA ligu što je spala na ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X