Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG_20170919_104013_297.jpg

    Comment


    • Čakarević korektan igrač za Aba ligu

      Comment


      • Develi ste nekog Patrika Milera.

        Comment


        • Dobar igrac. Ala gomilamo spoljne pozicije a centarski duo KLS da pozavidi

          Comment


          • Ovo mozda znaci da odlazi Vanja.

            Comment


            • Pa zar on nije otišao u Baskonju?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nije jos koliko znam, zaboravio sam koji je bio poslednji info i gde je zapelo.Bese nesto povredjen, neko ko je u toku ce da me koriguje.

                Comment


                • Operisao prosirene vene. Sto se tice one kombinacije za Baskoniju ako je uopste i bila to verovatno otpada jer su doveli Matta Janninga na doduse 2-mesecni ugovor dok se McRea ne oporavi.

                  Comment


                  • Objasnio je Muta zašto je doveden Miler i to nema veze sa eventualnim Vanjinim odlaskom. U svim pripremnim mečevima čim se Vilijams-Gos nađe na klupi organizacija Partizana je u rasulu.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • VILIJAMS GOS

                      Comment


                      • Muta je first hand imao priliku da vidi kako se može igrati i bez dominantnog centra pa sad taj koncept će da gura i ovde

                        Polušala. Ovo bi zapravo imalo smisla kad bi imali iole atletičnu četvorku koju nemamo.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Objasnio je Muta zašto je doveden Miler i to nema veze sa eventualnim Vanjinim odlaskom. U svim pripremnim mečevima čim se Vilijams-Gos nađe na klupi organizacija Partizana je u rasulu.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Ovo sto rade je mnogo lose, menjaju koncept tima i plan kako im se prohte.U pocetku prihvatio da treba da se guraju mladji igraci kako bi se prodali za sicu, a trenutno ne vidim bolje resenje od Mute koji bi radio pod ''takvim uslovima'', jer je Partizan na nekoj razini na kojoj je pre bio Radnicki.Sada vec imamo previse igraca pod ugovorom, nemamo pojma sta ce da bude sa mladjim igracima za koje sam mislio da ce da imaju pristojnu minutazu u sledeceoj sezoni, sto bacamo pare na poziciji stranca gde vec imamo stranca koji ce da bude jedan od nosilaca igre.Niti cemo biti blizu ABA finala, niti cemo na kraju sezone moci da prodamo sem mozda Gosa i Vanje a i cisto sumnjam da ce doci do afirmacije nekog mladjeg igraca.Ne vidim tog igraca koji ce da bude pod ugovorom, a da je uz to pozeljna roba kroz godinu dana.Nije ovo nikako godina kada treba vise da se ulaze jer ce ovo pre da bude sezona za zaborav.I sa dva kvalitetna pojacanja ova ekipa je daleko od trofeja.

                          Imam dobar predosecaj u vezi Salica, niko se nije nadao da bi Lukovic mogao pre godinu dana da postane bitna karika u proslosezonskom sastavu Partizana.

                          Comment


                          • Comment


                            • Mornar rešeta na početku 4 trojke za 4 minuta, s druge strane NWG već u takmičarskoj formi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Mornar rešeta na početku 4 trojke za 4 minuta, s druge strane NWG već u takmičarskoj formi.
                                On verovatno jeste ali ostatak ekipe tesko da je. Ovakvi nismo spremni za sezonu. Ipak vidi se dosta prostora za napredak pre ovo prihvatam nego onu putujucu bolnicu iz prosle sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X