Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A nekada smo bili prepoznatljivi po visokim petama igračima.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Vojvoda iz Solnoka bi nam legao spolja ko budali šamar. Momak godinama igra na zadovoljavajućem nivou. Uz to je konstantan u formi.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Navodno njega ne interesuje bilo kakav odlazak iz Madjarske a imao je dosta konkretnih ponuda.

        Comment


        • Đoko je za Koprivu Džabar lično & personalno.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Da se organizuje neka peticija da ne igramo vise sa Antverpenom u pripremnim periodima

            Comment


            • Vilijams-Gos i Novica u prvom zajedničkom meču pokazali da će odlično sarađivati u tekućoj sezoni. Amerikamac pokazao da je odličan organizator igre uz to veoma nesebičan.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Najjače što sam se ja radovao kao malo dete kada je Koprivica odlazio, da bi oni doveli Djoka Šalića. Bacili su me u ozbiljno raznisljanje zbog koga sam se više nwrvirao.
                realno ćeš moći da prosudiš kad za dve godine vrate koprivicu nazad. onda ćeš imati čistu sliku.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Đoko je za Koprivu Džabar lično & personalno.
                  Pazi, Šalić koliko god da je bio smešan u svojoj prvoj turi u KKP, pokazivao je određeni potencijal. Da budem precizniji, DV je mogao da mu nađe ulogu. Ja koliko sam gledao Koprivicu niti jednom nisam shvatio koja je njegova funkcija, šta on igra i čemu teži. Bez šale, obojica su balvani, ali mislim da je Koprivica toliko neupotrebljiv da ne može da se meri sa Šalićem. Koprivica je pet puta gori i od onog Đumića što je sad u FMP.

                  Comment


                  • Šalić je više pokazao od Tomića na ove dve utakmice, što i nije bilo toliko teško. Čitavo dovođenje Tomića je totalni mindfuck, a ako oni misle da ne dovode više nekog na 4/5 onda će polusezona Pere Božića biti ništa za ovu.

                    Comment


                    • Prosto ne mogu a i neću da pomislim da je odustajanjem od Kembela završena potraga za jednom jakom i stamenom 4/5. Ako misle da je trenutni kadar sposoban za nešto osim samog učestvovanja onda svi masovno vešala i na trg.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Jaku, stamenu, iole kosarkaski pismenu 4/5 treba i platiti. Odakle?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Jaku, stamenu, iole kosarkaski pismenu 4/5 treba i platiti. Odakle?
                          Odakle smo pleja platili?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nama treba po Mutinoj zamisli igrač tipa Skina koji može da šutne i spolja i da uhvati skok. Ne želim da ulazim u to koliko klub ima para, ko te pare daje, ko je koliko plaćan jer nemam pojma o tome. Najgore što bih poželeo sebi jeste da insajderišem oko toga kako "ovaj tim nije skup kao prošlogodišnji" i da se lupam konstatacijama kako "ovaj sigurno igra za manje". Samo kažem na šta ćemo da ličimo bez takvog igrača u rosteru. I to nije nikakva nažalost nuklearna fizika.

                            Comment


                            • Trenutni roster je pre za sredinu tabele i to ne nize od osmog mesta.Uglavnom ako sada ne bude doveden, ne znaci da se to nece desiti kasnije.Kroz mesec i po dana bice bolji igraci na raspolaganju i moci ce da se nude malo vece mesecne plate u tom periodu, a mi do tada necemo da nagomilamo sa porazima pa da budemo u velikom zaostatku za vodecima.

                              Comment


                              • Protiv Bešiktaša 78:85

                                Comment

                                Working...
                                X