Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=11&nav_id=531187

    Izgleda da ce pekovic da dodje,al samo dok traje lock out.

    Comment


    • Eh kada bi Pekovic dosao kako bi to bilo super i voleo bih videti ali postoji i caka tu , ako dodje a lockout prodje on se vraca u NBA i Partizan je bez centra ,tj ostali bi na Katicu i Besovicu a Pekovic bi onda ostao maximalno do R16 u EL jer bi tada lockout trebao prestati , znaci igrao bi samo prvu fazu EL
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kad lock out zavrsi onda bi stvarno bili u problemu,al opet ja verujem u upravu znaju oni sta rade.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=11&nav_id=531187

          Izgleda da ce pekovic da dodje,al samo dok traje lock out.
          Velike ( 90% ) sanse su da ce ti Lockout trajati do pocetka sezone 2012-2013 .

          I jos jedna stvar . Vec je pomenuto to za Pekovica na prethodnoj strani, pogledajte malo bolje pre nego sto stavite link .
          Last edited by ЕлБиЏеј; 11-08-11, 10:30.

          Comment


          • Ti to meni persiras?
            Jbt vi heatovci ste svi neki nadrndani.

            Comment


            • Ne verujem da ce lockout toliko dugo trajati , nema sanse , a inace za promenu kada smo kod Partizana spomenulo se na prethodnoj strani da ce Milosavljevic imati prednost ispred Kecmana, sto je uredu s obzirom da je KECMAN ostario , evo kako bi bila idealna petorka po meni

              Law
              Milosavljevic
              Cakarevic
              Neki iz NBA xD
              Pekovic
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • @Miko

                Originally posted by T-Mac View Post

                Kao sto vec reko', sanse da se naredna sezona igra su minimalne...
                Mislim da ti je ovo gore dovoljna garancija da su sanse da Pekovic odigra celu sezonu velike .

                Comment


                • Ne verujem da ce igraci poput Jamesa i Wadea a jos nekolicine drugih koji zele da igraju dopustiti da ne bude sezone , ipak je to autoritet veliki i doci ce do dogovora samo je pitanje kada .. Zivi bili pa videli
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ne verujem da ce igraci poput Jamesa i Wadea a jos nekolicine drugih koji zele da igraju dopustiti da ne bude sezone , ipak je to autoritet veliki i doci ce do dogovora samo je pitanje kada .. Zivi bili pa videli
                    Ne pitaju se oni vec svi predstavnici igraca. Kao i vlasnici, moras da pratis situaciju. Ja pratim koliko mogu i mogu samo da potvrdim da su sanse da ce se sledece godine igrati u NBAu male, i da se svakog dana smanjuju. Tako da...

                    Edit: Uostalom ovo je takvim zvezdama prilika da prosire svoj brend i da igraju u drugim okruzenjima, da dokazu da nisu dobri samo u NBAu. Nece oni plakati ako sezone ne bude, niti ce izgubiti mnogo para. I da ne bude skroz off, Pekovic bi za Partizan bio najbolji transfer u prethodnih 10ak godina, bio bi ekstremno dominantan, jer je u NBAu jos vise podigao nivo igre, kao i snagu. Bio bi jos bolji nego kad je otisao. Imali biste najdominantnijeg centra u Evropi i zelim vam da to ostvarite.
                    Last edited by Nebojsa; 11-08-11, 11:04.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ne pitaju se oni vec svi predstavnici igraca. Kao i vlasnici, moras da pratis situaciju. Ja pratim koliko mogu i mogu samo da potvrdim da su sanse da ce se sledece godine igrati u NBAu male, i da se svakog dana smanjuju. Tako da...

                      Edit: Uostalom ovo je takvim zvezdama prilika da prosire svoj brend i da igraju u drugim okruzenjima, da dokazu da nisu dobri samo u NBAu. Nece oni plakati ako sezone ne bude, niti ce izgubiti mnogo para. I da ne bude skroz off, Pekovic bi za Partizan bio najbolji transfer u prethodnih 10ak godina, bio bi ekstremno dominantan, jer je u NBAu jos vise podigao nivo igre, kao i snagu. Bio bi jos bolji nego kad je otisao. Imali biste najdominantnijeg centra u Evropi i zelim vam da to ostvarite.

                      Meni se bas cini da je on u Americi izgubio na polju snage, dok mu je rad nogu podosta napredovao kao i tehnicki deo igre .
                      Ali naravno, to ne znaci da je sada grisina na polju misicne mase, idalje bi bio najjaci centar Evrope uz Batista .

                      Bottom line, neverovatan bi to transfer bio kada bi se ostvario .

                      EDIT:
                      @Miko

                      Nemas brate ti "oslonac" za taj optimizam, dogovor je neverovatno tesko postici, ma koliko ga mi zarko zeleli . A to za Jamesa i Wade-a si zesce lupio . Oni se tu ne pitaju ama nista .
                      Last edited by ЕлБиЏеј; 11-08-11, 12:02.

                      Comment


                      • Originally posted by Drazen 3 View Post
                        ma ok kapiramo se sta si hteo da kazes ali u neku ruku i jeste bitno,gradovi koji imaju kakvu-takvu kosarkasku tradiciju kao Cacak i Kraljevo,uvek su zapostavljeni od strane saveza,navijaca,sponzora jer sem kosakaske tradicije nemaju nista sto bi im pomoglo da prevazidju nivo nekog stabilnog supeligasa u nekokg konkurentnog takmicara.U Kragujevac se sad ulaze,ali ako i oni industrijski puknu,nema nista od njihovog sporta.Meni je krivo kad Muta izadje i kad kaze da bi KG trebao da objedini sve centre kosake iz unutrasnjosti(CA,KV,KS itd) jer oni nemaju neku tradiciju da bi gradili nesto sto bi ostalo upamceno i sto bi ostavilo traga u sportu.Isto tako ce da bude i sa Valjevom,tj Metalcem.Inace ne postoji jasna strategija uopste u sportu nebitno da li je to kosarka,fudbal,odbojka sa gradovima u unutrasnjosti,u svakoj ligi ima maksimalno po 3-4(i to jedino u fudbalu) ekipe koje su juznije od Dinava i okoline Beograda.sve ostalo je u krugo od 200 km-a.Pa jedan Nis kao treci najmnogoljudniji grad u Srbiji nema maltene nijednog prvoligasa,a nekada su ti tereni predstavljali teske bodove na gostovanjima,niko nije moga da racuna na bodove u Cacku,Leskovcu,Nisu,Kraljevu itd.
                        U fudbalu je takvih trenutno 9 sto se ne pamti. Ne zna Tole. Namestio.

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          Meni se bas cini da je on u Americi izgubio na polju snage, dok mu je rad nogu podosta napredovao kao i tehnicki deo igre .
                          Ali naravno, to ne znaci da je sada grisina na polju misicne mase, idalje bi bio najjaci centar Evrope uz Batista .

                          Bottom line, neverovatan bi to transfer bio kada bi se ostvario .
                          Ne moze u NBA da se oslabi,ne postoji igrac koji je u NBA izgubio na misicnoj masi,snazi,pogotovu centar.
                          Svejedno:Salalalala Nikola Pekovic,salalalala trpa Gogu Sekulic saaaalalala |
                          Inace,i smo Pekovicu zvizdali kad je igrao PArtizan-PAO,prva utakmica u areni,secam se da smo mu zvizdali ko da je Nemac,Dule Kecman je dobio veliki aplauz,ali Pekmen nije

                          Comment


                          • Ajde ovako da razmisljamo,samo malo mozga je dovoljno Ajde da budemo optimisti i da kazemo da ce NBA poceti od Nove Godine.Partizan uzima Pekovica,ali se na tome ne zadrzava...velike su sanse da cemo uzeti i Pekmena i jos jednog centra koji bi upao kada se prvi vrati u NBA ;)

                            Proveren info

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Ne moze u NBA da se oslabi,ne postoji igrac koji je u NBA izgubio na misicnoj masi,snazi,pogotovu centar.
                              Svejedno:Salalalala Nikola Pekovic,salalalala trpa Gogu Sekulic saaaalalala |
                              Inace,i smo Pekovicu zvizdali kad je igrao PArtizan-PAO,prva utakmica u areni,secam se da smo mu zvizdali ko da je Nemac,Dule Kecman je dobio veliki aplauz,ali Pekmen nije
                              Ne znam, meni se na prvi pogled cini da su mu ruke oslabile, tj. nisu izdefinisane kao pre .
                              Ali ko da ima veze da li je 3 kg laksi ili tezi, vazno da dodje, ostalo su sitnice .

                              Comment


                              • Ariza said he is learning more now than as a freshman because he has a “different appreciation” for college. While he is also considering playing in Spain, China or Serbia if the lockout drags into the fall, he is currently focused on his coursework at UCLA.
                                Op,op

                                Comment

                                Working...
                                X