Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M-POT View Post
    Nisam bas siguran Ljubo,imam strah Djilas je predsednik Coveic ja mafijas Pesic je carobnjak(ono sto je uradio sa Valensiom je bilo neverovatno),verujem ja u nasu upravu,srucni stab i igrace,ali me strah oviih desavanja u Zvezdi,starh me da drzava nestana na njihovu stranu,zbog izbora koji se priblizavaju!!!Iskreno se nadam da si upravu
    Ne mogu verovati da imas strah od kluba koji je prosle godine prosecno gubio od nas 30+ razlike . Rebuild ce im trajati najmanje 5 godina, tako da nemas cega da se bojis, idalje cemo da kakimo po svima na ovim prostorima .

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ma dok se mi i vi jurimo ja sam prezadovoljan, nasa kosarka moze samo napredovati.
      Nema zime za nasu kosarku,za razliku od...

      Comment


      • Samo sto bih ja jos voleo da se ne "kradu" igraci iz centralne Srbije,pa su kasnije kao prosli skole nekih klubova iz Beograda,voleo bih da se ponovo razviju klubovi iz Cacka,Kragujevca itd.

        To bi donelo nasoj kosarci mnogo vise igraca,nego sto ce rivalstvo Partizan - Zvezda.
        sigpic

        Comment


        • Pa izgleda da se Radnicki ozbiljno razvija...

          Ali realno je bolje da recimo Cakarevic razvija svoj talenat u Partizanu nego u Radnickom.Ipak ovde ima najbolje uslove,trenere itd

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Pa izgleda da se Radnicki ozbiljno razvija...

            Ali realno je bolje da recimo Cakarevic razvija svoj talenat u Partizanu nego u Radnickom.Ipak ovde ima najbolje uslove,trenere itd
            Cakarevic vec ima 20+ godina.Mislim na mladje igrace,cesto se desavalo da ih FMP pokupi,pa su onda kao prosli skolu FMP-a.Da se to ne desava imali bismo vise klubova barem kvaliteta Radnickog.
            Da imamo 3 takva kluba + Partizan,Zvezda,Hemofarm,Radnicki to je 7.
            Svake godine da su spremni za pripreme reprezentacije po 4 igraca (iz svih klubova) to bi bilo sjajno.
            sigpic

            Comment


            • Ahaaaa,to si mislio Slazem se onda sa tobom

              Comment


              • Za ovo moram novi post

                NIKOLA Peković se vraća u Partizan!? Uprava srpskog velikana koja je ovog leta već odradila jedan veliki posao i angažovala Ejsija Loa, nije daleko da privoli još jednog igrača iz najjače lige na svetu da obuče crno-beli dres, i to ni manje ni više, nego svog bivšeg asa Nikolu Pekovića.

                Prema nezvaničnim informacijama, crno-beli i član Minesote su tokom turnira reprezentacija bivših republika SFRJ obavili opsežne razgovore.

                Peković je tom prilikom pokazao veliko interesovanje da se vrati u Humsku dok traje NBA lokaut, ali je ostalo da se detalji saradnje preciziraju.



                Takođe, nezvanično, finiš pregovora trebalo bi da usledi u četvrtak tokom dana, posle čega će se znati da li će jedan od najboljih evropskih centara opet harati Starim kontinentom u dresu Partizana.
                Ako se ovo desi,ja trcim go po celom Beogradu

                Comment


                • Prodao bi sve zivo za ovo!
                  sigpic

                  Comment


                  • Law,Kecman,Cakarevic,nba pf,Pekmen...bem ti sunce

                    Comment


                    • Lagano bi igrali F8 Evrolige najmanje.

                      EDIT:

                      @Ljuba
                      Mislim da ce Milosavljevic igrati prvu,Kecman mozda u nekom odlucujucim situacijama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta je sa Nesterovicem,pricalo se da i on mozda dodje,ili ce on ipak u Olimpiju
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • AK47,ceka se 12. avgust,tada ima neki jako bitan medicinski pregled,tek od tog datuma je on otvoren za razgovore. Ima on zelju da dodje u Partizan,to je sigurno.

                          @BM24 I ja mislim da ce Milosav da igra prvu,ono sto sam napisao je bila moja zelja

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Samo sto bih ja jos voleo da se ne "kradu" igraci iz centralne Srbije,pa su kasnije kao prosli skole nekih klubova iz Beograda,voleo bih da se ponovo razviju klubovi iz Cacka,Kragujevca itd.

                            To bi donelo nasoj kosarci mnogo vise igraca,nego sto ce rivalstvo Partizan - Zvezda.
                            Sve je to kul,ali KG nikad nije bio kosarkaski grad,bar ne da ga se ja secam.To je naveci porpalitet od grada bez sportske tradicije,jedino sto su industrijski na pgogdnom mestu pa se sad ulazu neke pare.Cacak je daleko veci centar d Kragujevca.

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Sve je to kul,ali KG nikad nije bio kosarkaski grad,bar ne da ga se ja secam.To je naveci porpalitet od grada bez sportske tradicije,jedino sto su industrijski na pgogdnom mestu pa se sad ulazu neke pare.Cacak je daleko veci centar d Kragujevca.
                              Nije sada bitno koji je tacno grad,jeste Cacak dao najvece legende nase kosarke,mislio sam samo da ne bude sve skoncentrisano u Beogradu.
                              sigpic

                              Comment


                              • ma ok kapiramo se sta si hteo da kazes ali u neku ruku i jeste bitno,gradovi koji imaju kakvu-takvu kosarkasku tradiciju kao Cacak i Kraljevo,uvek su zapostavljeni od strane saveza,navijaca,sponzora jer sem kosakaske tradicije nemaju nista sto bi im pomoglo da prevazidju nivo nekog stabilnog supeligasa u nekokg konkurentnog takmicara.U Kragujevac se sad ulaze,ali ako i oni industrijski puknu,nema nista od njihovog sporta.Meni je krivo kad Muta izadje i kad kaze da bi KG trebao da objedini sve centre kosake iz unutrasnjosti(CA,KV,KS itd) jer oni nemaju neku tradiciju da bi gradili nesto sto bi ostalo upamceno i sto bi ostavilo traga u sportu.Isto tako ce da bude i sa Valjevom,tj Metalcem.Inace ne postoji jasna strategija uopste u sportu nebitno da li je to kosarka,fudbal,odbojka sa gradovima u unutrasnjosti,u svakoj ligi ima maksimalno po 3-4(i to jedino u fudbalu) ekipe koje su juznije od Dinava i okoline Beograda.sve ostalo je u krugo od 200 km-a.Pa jedan Nis kao treci najmnogoljudniji grad u Srbiji nema maltene nijednog prvoligasa,a nekada su ti tereni predstavljali teske bodove na gostovanjima,niko nije moga da racuna na bodove u Cacku,Leskovcu,Nisu,Kraljevu itd.

                                Comment

                                Working...
                                X