Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Clash View Post
    Е komsije, skupili ste sedmoricu za prvo okupljanje, masala.
    Keni, znas li kako li se Tresac pokazao?
    Dozvoli ... gospodin Tresac!
    Tocak tka kako tocak zeli.

    Comment


    • Djordje Tresac... veliki je to laf.

      Pisao sam vec na b92, to je momak koji svojim karakterom, moralom i stavom takoreci 'lepi' ekipu poput najboljih glue guy likova na parketu!

      Za Keca se prica da ce biti novi tim menadzer, sto je odlicno, a da se ja pitam, gospodin Djordje Djole Tresac bi bio prikljucen ekipi kao 12 / 13 igrac i imao bi ulogu koju sam iznad napisao, uz poneki minut u garbage time-u.

      Ali, kome ja pricam...

      Comment


      • Dobro dosao na forum

        Comment


        • Originally posted by Mile1 View Post
          Dobro dosao na forum
          ... i pisi cesce

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            ... i pisi cesce
            Pisi cesce da te Bogi opali

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              Pisi cesce da te Bogi opali
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Mrsko mi je bilo sinoc da se ulogujem, ali hteo sam da napisem da mi mirise da Novica ostaje.Cist predosecaj na osnovu onoga sto sam citao vezano za njega, ne znam kako bih odreagovao.Moze da bude stetocina sa par bljeskova u toku sezone ili da bude malo bolji u odnosu na proslu sezonu.Svi drugi scenariji su mi u ovom trenutku nerealni.Sve ce zavisiti od toga kakav ce odnos Muta da uspostavi sa njim.

                Comment


                • Aranitovic uskoro zaduzuje opremu Partizana.

                  Comment


                  • Aranitovic je i zvanicno novi "partizan" na tri godine.
                    Jel zna neko da objasni kako Covic zaradjuje od ovog transfera?
                    Ne pokusavam da provociram, ozbiljno pitam.

                    Comment


                    • Originally posted by Miksha View Post
                      Aranitovic je i zvanicno novi "partizan" na tri godine.
                      Jel zna neko da objasni kako Covic zaradjuje od ovog transfera?
                      Ne pokusavam da provociram, ozbiljno pitam.
                      Potpisao je profesionalni ugovor sa Zvezdom na 4 godine, 2016. godine. Onda se desile one povrede 2 puta. Posle svega oko njega, ne bi to Covic pustio bez obestecenja. Ako bude nesto od njega, isplatice se to Partizanu jer on je bio spreman za seniorsku kosarku po fizikalijama, pravi mali buldog...

                      Comment


                      • Plejmejkeri: Bejker/Drugi se trazi
                        Bekovi: Marinkovic (ako ostane)/Aranitovic
                        Krila: Andric/Tanaskovic
                        Cetvorke: Verovatno Velickovic/Skin
                        Centri: Prvi se trazi/Tomic

                        Tu ce jos biti Slobodan Jovanovic u rotaciji i mozda jos jedan visoki igrac. Otprilike ce nam ovako Partizan izgledati sledece sezone.

                        Mnogo ce zavisiti od Bejkera, od bekovskog para i od toga ko ce biti starteri na 4 i 5. Ako se tu odradi dobar posao i ako se neke stvari poklope mogli bi da budemo konkurentna ekipa.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Plejmejkeri: Bejker/Drugi se trazi
                          Bekovi: Marinkovic (ako ostane)/Aranitovic
                          Krila: Andric/Tanaskovic
                          Cetvorke: Verovatno Velickovic/Skin
                          Centri: Prvi se trazi/Tomic

                          Tu ce jos biti Slobodan Jovanovic u rotaciji i mozda jos jedan visoki igrac. Otprilike ce nam ovako Partizan izgledati sledece sezone.

                          Mnogo ce zavisiti od Bejkera, od bekovskog para i od toga ko ce biti starteri na 4 i 5. Ako se tu odradi dobar posao i ako se neke stvari poklope mogli bi da budemo konkurentna ekipa.
                          Marinković ide najverovatnije ali stize vam centar i novi bek, naravno da će biti konkurentna kao i prošle sezone ekipa za plej of za nesšto više videćemo. Amerikanci su dobri imaju poene u rukama kao Hečer npr, dosta solidan tim za Aba ligu.

                          Comment


                          • Originally posted by Miksha View Post
                            Aranitovic je i zvanicno novi "partizan" na tri godine.
                            Jel zna neko da objasni kako Covic zaradjuje od ovog transfera?
                            Ne pokusavam da provociram, ozbiljno pitam.
                            Partizan ništa ne plaća, a jedina istina je da pomenutih Cokijevih 100,000 € sam mladi igrač je oprostio KK CZFMP Diva.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Partizan ništa ne plaća, a jedina istina je da pomenutih Cokijevih 100,000 € sam mladi igrač je oprostio KK CZFMP Diva.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              7 dana banje, dok ne shvatis zasto je ovo pogresan nacin komunikacije.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Partizan ništa ne plaća, a jedina istina je da pomenutih Cokijevih 100,000 € sam mladi igrač je oprostio KK CZFMP Diva.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                To je taj duh, to se trzi!

                                #Tata zivi.

                                Kronose, banuj ga!

                                Pretece me gazda, jedva je cekao da udari packu.
                                Tocak tka kako tocak zeli.

                                Comment

                                Working...
                                X