Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zagrizli ste za Juznoafrikanca Tshilidzi Nephawea 28 godina, jaka petica, bivsi student New Mexica proslu sezonu proveo u japanskom Sendai 89ers-u, tamosnjem B-ligasu. Sta ni rekao o njemu jak kao bik, ima problema sa kolenima, kad bi ga poredio mozda sa Sofom, ali naravno slabija verzija, tipični teski centar.

    Comment


    • Igrac iz japanske cvajte - mnogo je i od Partizana.
      Ja sam cuo da kao merkaju jednog dosta boljeg igraca i zvucnije ime, ali to bas kriju.

      Comment


      • jel kidao ACL?

        Comment


        • Samo jednom.
          Tocak tka kako tocak zeli.

          Comment


          • I ovaj plej sa koledza sto je dosao kidao acl. Jbg kad je max plata 50k godisnje. Jos malo pa cu i ja da igram za KKP sa sve cigarom u ustima.

            Comment


            • Pozdrav drustvo pratim vas vec dugo pa sam resio da se prikljucim.

              Kronose izaberi dan kad placas pivo ...

              Kad mogu avatar da metnem?

              Comment


              • Originally posted by Gb92 View Post
                Pozdrav drustvo pratim vas vec dugo pa sam resio da se prikljucim.

                Kronose izaberi dan kad placas pivo ...

                Kad mogu avatar da metnem?
                Pozovi i Barklija, Safeta, Realnog i ekipu

                Ides podesavanja, pa izmeni avatar. Ucitavas preko URL-a ili sa desktopa. Preporucujem da skines sliku na desk pa je ucitas.

                Comment


                • Originally posted by Gb92 View Post
                  Pozdrav drustvo pratim vas vec dugo pa sam resio da se prikljucim.

                  Kronose izaberi dan kad placas pivo ...

                  Kad mogu avatar da metnem?
                  Ako obecas da necete ti i ekipa posle toga da pravite nered po gradu - dodji odmah sa istima
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Pozdrav svima, ne citam vas dugo, tj. nisam citao uopste, ja samo tamo gde ce i gazda Kronos.

                    Poyy

                    Comment


                    • Samo da vas pozdravim drustvo

                      Comment


                      • da i ja pozdravim komsije iako ne znam koliko ih ovde ima
                        " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ako obecas da necete ti i ekipa posle toga da pravite nered po gradu - dodji odmah sa istima
                          Ene ga Kronos. Izginusmo tamo zbog tebe. Gde nadje da udaras po zenskoj sujeti [emoji1] .

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Pozovi i Barklija, Safeta, Realnog i ekipu

                            Ides podesavanja, pa izmeni avatar. Ucitavas preko URL-a ili sa desktopa. Preporucujem da skines sliku na desk pa je ucitas.
                            I Arsenija, freethrowa, Beonegra. Stvarno tamo ima dobrih forumasa, steta da neko ne svrati ovde. Kad je vec tamo ekzodus ...
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Nemojte ih zvati, verovatno ne zele, malo je kontraproduktivno, malo su osetljivi (sto nije cudo ko im je nad glavom).. Verovatno se osecaju pomalo izdani. Ako su ostali da se bore za svoj prostor ne treba im zameriti. Mi drugi smo izabrali da disemo cist vazduh. Uglavnom, svi znaju gde smo i ko zeli doci ce. Dajte im i vremena, i ovde ce vremenom da se profiltrira jer je stvarno kuka i motika stigla sa esencijom foruma. Ali dobro, bez kvantiteta nema ni kvaliteta. U svakom slučaju svi pozvani pripadaju ovde, pa kako im volja.

                              Comment


                              • Kuka i motika hahahahah

                                Sto nisam za kompom da okačim sliku iz Crnog Gruje.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X