Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god da okrenes, najebacemo ga i mi i vi u narednom periodu sa tim da smo mi mnogo ranije naceti i vec vidimo posledice, dok ce Zvezda u slicnoj situaciji da bude tek kroz nekoliko godina.Zvezda je poslednji klub iz regiona koja ce da igra u evroligaskoj eliti, buducnost nase kosarke su drugorazredna i trecerazredna evropska takmicenja, u skladu sa finansijama.

    Zbog Agrokora i zbog toga sto ce Zabar manje da ulaze u Cedevitu, mislim da ce pre da predje u Futuru.

    Comment


    • Даниловић је пре извесног времена рекао да је кошарка у Европи непрофитабилан спорт. То је слично изјавио и Флорентино Перез који је рекао да Реал само губи паре у кошарци.
      Људи не гледају европску кошарку нешто много па су и паре од ТВ права мизерне. Маркетинг је слаб, а награде пресмешне. Освајач ЕЛ за целу сезону зарадио 2м евра.

      Џабе Звезди и 16 победа у ЕЛ, 3 АБА лиге и 3 КЛС титуле (ако освоји ове сезоне) када постоји шанса да се следеће финансијски распаднемо. Једноставно то је тако, и што ти кажеш, наша будућност су другоразредна и трећеразредна европска такмичења.

      Comment


      • Covica mladjeg ne mozemo da dobijemo
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Sramotni smo
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Mariću loše su ti te informacije oko Pekovića i SNS-a a i loša ti je analogija sa FK. Ono sa FK se zove "nehotice" osvojiti titulu. Pa im "ultra kop" upada u restoran a mali debeljko se od zatvora povlači u mišiju rupu, dok se ovaj drugi "pečatira" nogom u zadnjicu. Samo "bombu" baš briga, on je sad na skijanju, a i odradio je svoj psao dobro. I ćelo je pobegao za bolju ponudu rekoše nam nezavisni mediji.
            Crno vam se piše.

            Meni je i žao kad se tako raspadne jedna veličina. A FK sutra da vam se ugasi bolelo bi me dupe. Sve najbolje.

            Comment


            • Moja poenta je da ako SNS u popunosti preuzme klub ne znaci da je nuzno lose(a nece da bude nista bolje, samo mogu da budu ljigaviji), stavise na neki nacin SNS se malo distancirao od KKCZ tako da nikako ne vidim kako SNS gura iskljucivo samo jedan klub(iako je odnos bio u Zvezdinu korist).Rezultati u fudbalu pokazuju da ih generalno boli dupe, nego samo da imaju svoje ljude u klubovima.Prebrzo je Zvezda u basketu dosla u situaciju da prosi za pare.Postoji mogunost da Mega bude favorit broj 1 za titulu one sezone kada Zvezda ne bude igrala vise Evroligu, samo treba par stvari da im se poklopi.Jedan od glavnih preduslova je da sklope konkurentan tim kao prosle sezone.

              Ja koliko znam Pekovic kada je dosao nije podrzavao Vucica.Bice i tu postavljen neki Vucicev covek kao u fudbalskoj sekciji, Pekovic sigurno zeli da izadje iz ove price.

              Secam se tvog posta kada si 2014 napisao da ocekujes dominaciju zbog SNS struje, dok je stanje skroz drugacije i cak i sada fkp je u boljoj startnoj poziciji.Zabole me za fudbal i Partizan(sem za Radnicki, to jedino citam i pratim), cinjenica je da svaki fudalski klub koji ima dobre rezultate je da ima SNS struju i da se bez njih ne moze.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Moja poenta je da ako SNS u popunosti preuzme klub ne znaci da je nuzno lose(a nece da bude nista bolje, samo mogu da budu ljigaviji), stavise na neki nacin SNS se malo distancirao od KKCZ tako da nikako ne vidim kako SNS gura iskljucivo samo jedan klub(iako je odnos bio u Zvezdinu korist).Rezultati u fudbalu pokazuju da ih generalno boli dupe, nego samo da imaju svoje ljude u klubovima. Prebrzo je Zvezda u basketu dosla u situaciju da prosi za pare.Postoji mogunost da Mega bude favorit broj 1 za titulu one sezone kada Zvezda ne bude igrala vise Evroligu, samo treba par stvari da im se poklopi.Jedan od glavnih preduslova je da sklope konkurentan tim kao prosle sezone.

                Ja koliko znam Pekovic kada je dosao nije podrzavao Vucica.Bice i tu postavljen neki Vucicev covek kao u fudbalskoj sekciji, Pekovic sigurno zeli da izadje iz ove price.

                Secam se tvog posta kada si 2014 napisao da ocekujes dominaciju zbog SNS struje, dok je stanje skroz drugacije i cak i sada fkp je u boljoj startnoj poziciji.Zabole me za fudbal i Partizan(sem za Radnicki, to jedino citam i pratim), cinjenica je da svaki fudalski klub koji ima dobre rezultate je da ima SNS struju i da se bez njih ne moze.
                Болд1: Драго ми је да неко са супротне стране размишља овако, нисам наишао скоро на некога ко мисли овако.

                Болд2: То је проблем спорта данас, ако ниси с СНСом, нећеш имати паре. Оним што сам ја упознат, Звезда осим продаје карата што су неке мизерне паре рачунајући и сезонске и победа у ЕЛ и нема неки извор прихода. Идеа није уплатила целокупни износ, за МТС нисам сигуран. Баш зајебана ситуација.


                Ово је било мало ван теме, видим као што си написао, одоше Пековић и Џикић. Биће бурно за вас, али ако СНС уложи паре, бићете конкурентни. Много зависи и од тренера наравно.

                Comment


                • Sada neke stvari su jasnije nego pre godinu dana kada se cinilo da hoce da ponize Partizan, Partizan ce verovatno da igra Evrokup i tesko da ce da dodje poziv iz Nemanjine i da se zapreti sponzorima kao proslog leta kada imas svoje ljude u klubu.Ako opet ne igramo Evrokup priznajem da gresim, ali cini mi se da je to na kraju sve ovo bila jedna politicka igra.Drmao se klub kako bi se doslo do fotelja.Previse paranoisemo kao celina i ne vidimo siru sliku zbog zaslepljenosti.

                  Ne ocekujem neki boljitak, mozda eventualno malo veci budzet a zna se da sa tim dolazi veca ljigavost Uprave i gomila zahvalnica premijeru.

                  Comment


                  • Mene je iskreno malo razocarao odlazak Pekovica. Ako si se vec prihvatio jednog teskog i iscrpnog posla, red je da ga zavrsis do kraja, a ne da se ovako sve ostavi na pola. Ako je dug smanjen za dva miliona, to je dobra vest i trebalo je nastaviti u tom smeru pa makar izgledali ovako jadno jos nekoliko sezona. Umesto toga, sada nemamo upravu, nemamo trenera (koji je zeleo da ostane, sam je to rekao), igraci odlaze....Plasim se da ne bude kao pre dve godine, da se resava sve u "minut do 12" pa da ne stignemo da dovedemo ni jednog krstenog igraca preko leta sto automatski znaci najverovatniju eliminaciju u evrokupu na samom pocetku i katastrofalan start ABA lige.

                    Ako se u najkracem mogucem roku ne dovede novi predsednik i trener (voleo bi da to bude Canak), crno nam se pise. Treba i razgovarati sa NIS-om i Telekomom zbog obnove saradnje a ko ce sve to da obavi cak se i ne nagadja.

                    Comment


                    • Otkud Zofri kod jebenog Vucica?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • I onda je Pekovic izdajica, djubre, prodana dusa itd itd...

                          Comment


                          • Muta novi trener, ugovor na tri godine...

                            http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...tizanu/jphhwcp
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Odrzan zreb za EuroCup

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Poslednje mesto je realnost, al' daj bar da igraju Tanaskovic, Pecarski ako dodje i jos po koji klinac.
                                Stop matorim istrosenim igracima, pogotovo strancima.

                                Samo Milenka prihvatam od povratnika

                                Comment

                                Working...
                                X