Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa videces kako igraju ledjima Birca, Majstor i Novica. Bukvalno ne mogu pleja da nadigraju...

    Comment


    • Ma krs od ekipe ali ajde, spremni su da se pobiju.

      Fale braca Kev i Robija.
      sigpic

      Comment


      • Izaci iz lige.

        Comment


        • Izgubicemo od Karposa
          Jepse i ti Dzile. Cutis dok te karaju.

          Comment


          • Dzileta niko ne tera da prica o drzavi i sponzorima ali o ovakvom sudjenju trener ne sme da cuti. I ovo i Cibona je moralo da zavrsi 15 za nas.
            sigpic

            Comment


            • Aj mrs u tri lepe.
              Moramo mi da zaseremo protiv nekih levata!

              Sad ce Hatcher da izdivilja i odredi pobednika.
              Uzasni smo, ali uzasni.

              Da mogu 3 crnca iz Afrike bih doveo da mi igraju centre, a ne ova nasa mlohava trojka (Novica, Birca, Majstor).

              Comment


              • Vise nema dileme da su govna tu da bi krala. Smece videlo da ce Hacer uzeti loptu i svira aposlutno nepostojeci faul Majstorovicu.
                Pa sram vas bilo bre!

                Comment


                • 4-0 Javore pusi ga!
                  sigpic

                  Comment


                  • Inace, o Rakicevicu ni reci...
                    Toso idi u penziju, ne brukaj se vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      4-0 Javore pusi ga!
                      Sudio Javor a, pa da sve je jasno. Taj covek ima nesto protiv srpskih klubova ocigledno, sta je nama radio prosle godine, a vidim danas na HT 21 bacanje za Karpos..

                      Comment


                      • http://kkpartizan.rs/sr/vest/1929/is...im-menadzerima

                        Comment


                        • Sad citam i ja ovaj izvestaj, sta su hteli da kaze?

                          Gluperde, nikakav ugovor nije potpisan, dali su momku 10k evra. Apsolutno nista ne mogu sad, osim sto su pokazali da su preglupi i nesposbni.

                          Comment


                          • Priznanica bez datuma i potpisa? Zajebavaju li se oni ovo?
                            sigpic

                            Comment


                            • Cela situacija je pokazatelj ko drzi trziste.Ja ne bih pomislio pre par meseci da bi Zvezda uzela igraca koji ne bi imao nikakvu minutazu kod njih samo da ne bude rezerva u Partizanu.Jebote, kada ne moze nijedan igrac koji ista valja da zavrsi u Partizanu.Jebem vam mater

                              Mogu da shvatim zasto sada i u buducem periodu najveci talenti ce da zavrse u Megi i nemam nista protiv toga.

                              Priznanica ne moze da zameni ni predugovor ni ugovor.

                              Ako nista drugo, nisu cutali.Dobili smo potvrdu dogadjaja sto je bolje nego da je to ostalo na spekulacijama.

                              Edit:Pomislim koliko su drugi klubovi amaterski kada vidim ovakvu priznanicu na sajtu KKP.

                              Edit2:Nema ni pecata, da li se oni to zajebavaju sa nama?

                              Sad sam tek izvalio pristupnicu, nemam ideju na sta ce ovo da izadje.Pristupnica je za razliku od ove priznanice validan dokaz ali nije popunjena i ne verujem da je pravno neoboriva zato sto nisu popunjeni svi elementi.Mozda i jesu, samo taj primerak nisu pokazali.
                              Last edited by Ricma; 11-10-16, 12:11.

                              Comment


                              • Nemam ovde nista da komentarisem. Partizan je u ovoj situaciji najmanje kriv. Jedino sto ce ispasti kreteni ako ga ne tuze, jer balavac je to zasluzio.

                                Comment

                                Working...
                                X